Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρουμε αν αυτές οι ηλεκτρικές κουβέρτες που θα φέρουν αν αξίζουν. Πέρσι πήρα μια από τα Jumbo. Δεν είχα χρήματα να διαθέσω για ακριβότερη. Αυτές σαφώς θα είναι καλύτερες. Μονές ή διπλές είναι;

Ακούω γνώμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρουμε αν αυτές οι ηλεκτρικές κουβέρτες που θα φέρουν αν αξίζουν. Πέρσι πήρα μια από τα Jumbo. Δεν είχα χρήματα να διαθέσω για ακριβότερη. Αυτές σαφώς θα είναι καλύτερες. Μονές ή διπλές είναι;

Ακούω γνώμες.

Αυτή των Jumbo πώς σου φάνηκε? "Καίει τον **λο της σε κατανάλωση?

Μάλλον για να ζεις ακόμη είναι ΟΚ ε? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι. Είναι το ίδιο εργοστάσιο που βγάζει τις υποτίθεται επώνυμες primo rhonson και δεν ξέρω πως τις λένε. Οπότε δεν είναι θέμα jumbo αλλά θέμα ψευτοκινεζιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι. Είναι το ίδιο εργοστάσιο που βγάζει τις υποτίθεται επώνυμες primo rhonson και δεν ξέρω πως τις λένε. Οπότε δεν είναι θέμα jumbo αλλά θέμα ψευτοκινεζιάς.

Πόσο είχες δώσει στο Jumbo? Ατομικές ήταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει κανεις σας να παει σε lidl σε εγγαινια ή τις πρωτες μερες αφ οτου ανοιξε?

 

Εχει οντως προσφορες ή μια απ'τα ιδια με μερικες εξτρα ψευτοπροσφορες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν αυτές οι ηλεκτρικές κουβέρτες που θα φέρουν αν αξίζουν. Πέρσι πήρα μια από τα Jumbo. Δεν είχα χρήματα να διαθέσω για ακριβότερη. Αυτές σαφώς θα είναι καλύτερες. Μονές ή διπλές είναι;

Ακούω γνώμες.

 

Έχοντας πάρει κατά βάση Primo παλιότερα, η εμπειρία μου λέει καλύτερα (τα υποστρώματα εννοείς, διότι δεν είναι κουβέρτες αυτά που θα φέρει) τα του Lidl (πήρα 2 πρόπερσι ενώ είχα ήδη πάρει μία προ 3ετίας), καθώς της Primo πέραν της μικρότερης εγγύησης (και ενίοτε μεγαλύτερης τιμής), χαλάνε ευκολότερα (οι μηχανισμοί των).

Συν το ότι τα λιντλίσια είναι πιο "στιβαρά" (δεν "μαζεύονται" τόσο εύκολα).

Συν τέλος ότι τα Silvercrest του Λιντλ έχουν εκτός από τον ρυθμιστή θερμοκρασίας ΚΑΙ ρυθμιστή-χρονοδιακόπτη από 6 έως και 12 ωρών λειτουργίας (ενώ τα Primo ας πούμε -αλλά όχι μόνο- είναι συνεχούς λειτουργίας).

 

Είναι από τις αγορές που στάνταρ αξίζουν, στο 20άρι που κοστίζουν.

(...για μονά πάντα λέμε - τα διπλά ούτως ή άλλως είναι σχεδόν και διπλάσιας τιμής. Κι όσο αφορά τα Λιντλ, δε θυμάμαι ποτέ να φέρανε διπλά...)

(...δεν ξέρω μόνο αν τυχόν τα συγκεκριμένα προϊόντα εμπίπουν στο σέρβις της "Houston Service" - έχω πάντως κακή εμπειρία με δαύτους. Κάποιες ηλεκτρικές θερμοφόρες Silvercrest που έχω πάρει πέρσι/πρόπερσι πάντως, είχαν άλλο service. Γαμάτο κι όλας...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μωρέ κι εδώ έτσι τα λένε οι περισσότεροι - απλά σου έκανα την διευκρίνηση καθώς υπάρχει όντως και ηλεκτρική κουβέρτα ως προϊόν (και φέρνει κατά καιρούς και το Λιντλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν να βαλει ενα κομπρεσερ αερος αλλα δεν το βλεπω μαλλον το ακυρωσανε?

 

Την Τρίτη που πέρασα από ένα κατάστημα είχε, και μάλιστα 4 κομμάτια. Ίσως εκεί που κοίταξες να τελείωσαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...