Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, patras7 είπε

Η απορια που εχω ειναι η εξης.το γιαουρτι το στραγγιστο που ειχε την προηγουμενη εβδομαδα στα 1.49 αναγραφει οτι παραγεται απο Κολιος.το γιαουρτι Κολιος στα σουπερμαρκετ εχει κανονικη τιμη 3 ευρω και αντε σε προσφορα να το βρεις 2.5 ευρω.πως εξηγειται αυτη η διαφορα 1 ευρω;το γιαουρτι που φτιαχνεται για τα lidl ειναι κατωτερης ποιοτητας;

Γιατι να είναι κατωτέρας ποιοτητας? Αν ηταν τα ακριβοτερα να ηταν στανταρ και καλυτερης ποιοτητας, καλα θα' ταν...

Απλα η τιμη αλλαζει όταν αλλαζει η συσκευασια ή το s/m που το πουλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, papoys1 είπε

Ότι κρουασάν σφραγισμένο και αν φάμε  οποιαδήποτε μάρκα και σύνθεση σίγουρα δεν είναι και η καλίτερη τροφή,απλά πρέπει να το τρώμε με μέτρο και στη ανάγκη και να μην το κάνουμε καθημερινή τροφή και συνήθεια.:)

Καλά είναι του φούρνου τα φρέσκα αλλά αυτά είναι να τα φας εκείνη τη στιγμή και όχι όταν θέλεις κάτι γλυκούτσικο.

Δύσκολο να βρεις φούρνο να φτιάχνει μόνος του τέτοια πράγματα. Τα περισσότερα σφολιατοειδή κλπ κατεψυγμένα είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ladakis είπε

τυπε μην το πολυσκεφτεσαι, κάνε διατροφή στα κυρια γεύματα και ενα κρουασανακι στην μεταμεσονυκτια λιγούρα το εχεις τεράστια ανάγκη. Ιδίως αμα γυριζεις από τσαρκα

Ε ναι μετά από τσάρκα έχεις κάψει και θερμίδες και θες μια αναπληρωση θερμίδων. Αλλά κάθε μέρα τσάρκα;

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, orck είπε

Ε ναι μετά από τσάρκα έχεις κάψει και θερμίδες και θες μια αναπληρωση θερμίδων.

Μαζι με μια Fanta παντα ! ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, έκαναν τα μάτια μου πουλάκια την προηγούμενη εβδομάδα ή νομίζω ότι είχα δει στο φυλλάδιο που τρέχει τώρα ότι θα είχε κάτι φόρμες για cupcakes και άλλα σχετικά αυτή την εβδομάδα το Lidl;;;;; Κοιτάζω τώρα και δεν βλέπω τπτ. Να κλείσω ραντεβού με οφθαλμίατρο; Ή νευρολόγο; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ladakis είπε

τυπε μην το πολυσκεφτεσαι, κάνε διατροφή στα κυρια γεύματα και ενα κρουασανακι στην μεταμεσονυκτια λιγούρα το εχεις τεράστια ανάγκη. Ιδίως αμα γυριζεις από τσαρκα

ειναι εμφανες οτι το εχω ΠΕΛΩΡΙΑ αναγκη μυστη μου :wub: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως η φαντα του Λιντλ είναι καλύτερη από την κανονική; Διαβάζοντας αυτό το θέμα εδώ πρεπει να προσφέρει καλύτερη προστασία απέναντι σε κάθε νόσημα. Και με τιμη τσάμπα 90% έκπτωση. Για πες στα μαχιμια να δοκιμάσουν...

 

ΥΓ. το νήμα τραβάει έντονα την υπερβολή σχετικά με την απόλυτη υπεροχή των λιντλοπροιοντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fanta  ηβη Frewwey  πορτοκαλάδες όλες τα ίδια σκ........... είναι . Χημικά προιόντα . Μακριά και αλλάργα. Ότι χειρότερο για τα νεφρά.

Ακόμη και εγώ ο φαν του lidl δεν πίνω τέτοια ποτά.:P Καμία frewwey  coca  (όταν είναι σεπροσφορά βεβαίως - βεβαίως) και αυτή αραιά.B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Fanta  ηβη Frewwey  πορτοκαλάδες όλες τα ίδια σκ........... είναι . Χημικά προιόντα . Μακριά και αλλάργα. Ότι χειρότερο για τα νεφρά.

Ακόμη και εγώ ο φαν του lidl δεν πίνω τέτοια ποτά.:P Καμία frewwey  coca  (όταν είναι σεπροσφορά βεβαίως - βεβαίως) και αυτή αραιά.B)

τυπε δεν ξερεις τις φαρμακευτικες ιδιοτητες τουτου του φαρμακευτικου σκευασματος..

συμφωνα με μερικους μυστες ο δημιουργος της φαντα (της κανονικης) προταθηκε για νομπελ χημειας πριν μερικα χρονια αλλα τον εφαγαν οι μπαχαλακηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, opcorsa είπε

τυπε δεν ξερεις τις φαρμακευτικες ιδιοτητες τουτου του φαρμακευτικου σκευασματος..

Βλεπω οτι η συνταγή του Μαρη  κανει θραυση ακομα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dremel (συσκευή λείασνσης) ρεύματος που έχει την Πέμπτη στα 25 ευρώ αξίζει τον κόπο;;; Έχει δύναμη ή μόλις ζοριστεί φρενάρει.

Επίσης τα τρυπάνια πέτρας και HSS λένε τίποτε γιατί φτηνά τα βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...