Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι διαφορετικό διαβάζεις στο manual απ'αυτά που έγραψα.  

ΥΓ: Μαγνήτη έχεις βρεί για να δοκιμάσεις τα παλιά σκεύη ή τζάμπα το συζητάμε; Κανένα παλιό ηχείο ψάξε.

πηγαινε στο 52of66 υπαρχει αριστερα ενα πινακακι... προβληματα... πιθανη αιτια/μετρα αντιμετωπισης

 

οτι την εχει η πεθερα σου και δουλευει με απλο σκευος αυτο βοηθαει στην απορια μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλό σκεύος ναι αλλά να κολλάει ο μαγνήτης από κάτω, έτσι; Εχει μια κατσαρόλα του '80 αλλά είναι με χοντρό πάτο σάντουιτς, επώνυμη και καλά, δεν ξέρω πόσα εκατομμύρια την είχε αγοράσει :P :)

 

"Απλά σκεύη" είναι λογιών λογιών δεν παίζει ρόλο αν είναι ακριβά ή φτηνά, αν κολλάει ο μαγνήτης τότε είσαι 99% σίγουρος. Βρες ένα μαγνήτη και δοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλό σκεύος ναι αλλά να κολλάει ο μαγνήτης από κάτω, έτσι;

 

"Απλά σκεύη" είναι λογιών λογιών δεν παίζει ρόλο αν είναι ακριβά ή φτηνά, αν κολλάει ο μαγνήτης τότε είσαι 99% σίγουρος. Βρες ένα μαγνήτη και δοκίμασε.

αυτο ρωταω.. οτι αμα δεν εχω τετοια σκευη η συσκευη γραφει στις οδηγιες δεν θα λειτουργει..!!! ισχυει? ναι ή οχι?????????????? ευχαριστω..

δεν με ενδιαφερει να λειτουργει επαγωγικα αρκει να αναβει το ματι και στις οδηγιες αναφερει οτι δεν θα αναβει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε χώρια μιλάμε; Αν η κατσαρόλα είναι σιδερένια και κολλάει ο μαγνήτης από κάτω, τότε δουλεύει.

 

δεν με ενδιαφερει να λειτουργει επαγωγικα αρκει να αναβει το ματι και στις οδηγιες αναφερει οτι δεν θα αναβει..

 

Κάτι δεν έχεις πιάσει με τις επαγωγικές. Το μάτι και το σκεύος γίνονται ένα στις επαγωγικές, στην ουσία το φαγητό που έχεις μέσα ζεσταίνεται όχι το μάτι. Φυσικα και δεν θα ανάβει σκέτο το μάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιο σκεύος και να βάλεις δουλεύει, είτε είναι σημερινό είτε του περασμένου αιώνα,

sorry.. εγω το διαβασα γρηγορα και εδωσα βαση μονο σε αυτο..

 

εγω εβαλα ενα μαγνητακι διαφημιστικο.. και σε κανενα σκευος μου δεν μαγνητιζεται..!!! μηπως η δοκιμη θελει ισχυρο μαγνητη? πχ απο ηχειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με καλό μαγνήτη για να βγάλεις συμπέρασμα. Τι σκεύη έχεις, είναι πολύ ελαφριά;

Τα περισσοτερα εχουν βαρος με χοντρο πατο..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν θέλεις πες από που στο ebay τα πήρες

 

http://stores.ebay.com/naehtraeume/?_dmd=1&_nkw=livergy+boots

Του έκανα αντιπρόταση στον πωλητή και βγαίνει 22€ με μεταφορικά να τα χτυπήσω;Αντέχουν πολύ βροχή τα θέλω για το μηχανάκι τις δύσκολες μερες... Sent from my iPad using Insomnia

 

 

Αν θέλεις πες από που στο ebay τα πήρες

 

http://stores.ebay.com/naehtraeume/?_dmd=1&_nkw=livergy+boots

Του έκανα αντιπρόταση που δέχτηκε στα 22€ με μεταφορικά να τα χτυπήσω;Τα θέλω για τις δύσκολες μερες στο μηχανάκι... Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φτηνα φουρνακια με εστίες απο πανω συνήθως δεν λειτουργούν καλα οταν ανάψεις φούρνο και μια εστία μαζι. Τα ακριβά 150 ευρω σε τετοιο στυλ ισως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...