Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ανοιχτο κρανος το πηρε κανεις? Σημερα πηρε ενα ο πατερας μου για να το εχεις ως δευτερο..

 

 

Για μια βασική προστασία για σκούτερ ή παπάκι καλό είναι.

Μην τυχόν κάνεις αυτή την ερώτηση στο υποφόρουμ auto-moto ή σε κάποιο φόρουμ με μηχανές. Θα σου πούν ότι είναι άχρηστο και καλύτερα να έχεις το κεφάλι γυμνό και ότι κανονικά θα έπρεπε να πάρεις ένα φθηνό Arai των 300 ευρώ. Κ μετά και στολή.Για παπάκι που πάει με 50 κατα μέσο όρο. :-D

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή γάτα φίλε, άμπαλη. Οι δικές μου μόλις καταφέρουν και μου βουτήξουν κάτι, διακτινίζονται σε άλλο γαλαξία και ύστερα το τρώνε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή γάτα φίλε, άμπαλη. Οι δικές μου μόλις καταφέρουν και μου βουτήξουν κάτι, διακτινίζονται σε άλλο γαλαξία και ύστερα το τρώνε. :P

 

Η γάτα που αποδείχθηκε ''γατάκι''.. ή αλλιώς ''γάτα'' το χταπόδι.  :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που είχαμε ξεκινήσει με τη σύζυγο την κουβέντα για αγορά αρτοπαρασκευαστή, βλέπω αυτό. Ντάξ', η τιμή είναι χώμα, αλλά αξίζει; Νομίζω πριν 1-2 χρόνια είχε ξαναφέρει αρτοπαρασκευαστές. Είχε πάρει κανείς; Εντυπώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προϊοντα της σειρας Livergy τι εχετε αγορασει;

διαφορα ρουχα φανελακια μπλουζακια βγηκαν καλα. Προσφατα ενα πολυ ομορφο κατα αλλα μακρυμανικο λεπτο μπλουζακι που πηρα οταν το πρωτοφορεσα ηταν medium (οπως εγραφε και πανω). Μια βδομαδα μετα το πρωτο πλυσιμο εγινε Large και με το τριτο πλυσιμο XL. Την επομενη που θα το πλυνω λογικα θα μπαινω 2 φορες μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγω κατι σλιπακια που ειχα παρει τζαμπα (7/10 ευρω) μια χαρα βγηκαν!

Οχι κατο φοβερο....αλλα για το value for money σουπερ ντουπερ.

Ενα φανελακι παλι.....ξεχειλωσε με την πρωτη!!

Εχω την εντυπωση πως ειναι καπως λαχειο το θεμα.....δεν κρατανε σταθερη ποιοτητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια βασική προστασία για σκούτερ ή παπάκι καλό είναι.

Μην τυχόν κάνεις αυτή την ερώτηση στο υποφόρουμ auto-moto ή σε κάποιο φόρουμ με μηχανές. Θα σου πούν ότι είναι άχρηστο και καλύτερα να έχεις το κεφάλι γυμνό και ότι κανονικά θα έπρεπε να πάρεις ένα φθηνό Arai των 300 ευρώ. Κ μετά και στολή.Για παπάκι που πάει με 50 κατα μέσο όρο. :-D

 

Υπάρχουν πάντως φθηνά κράνη με αποδεδειγμένη προστασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορα ρουχα φανελακια μπλουζακια βγηκαν καλα. Προσφατα ενα πολυ ομορφο κατα αλλα μακρυμανικο λεπτο μπλουζακι που πηρα οταν το πρωτοφορεσα ηταν medium (οπως εγραφε και πανω). Μια βδομαδα μετα το πρωτο πλυσιμο εγινε Large και με το τριτο πλυσιμο XL. Την επομενη που θα το πλυνω λογικα θα μπαινω 2 φορες μεσα.

 

Απιστευτο μου φαινεται. Συνηθως τα ρουχα 'μπαινουν' με τα πλυσιμα, το livergy μπλουζακι 'απλωσε';

Μονο τα τζην ξερω να 'ανοιγουν' καθως περνα ο καιρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...