Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που μ'εκνευρίζει είναι ότι τα γυναικεία παπούτσια τα φέρνει πάντα μέχρι 40 νούμερο (ενίοτε και μέχρι 39).  Εγώ φοράω 41 και σε αθλητικό 42.  Αναγκάζομαι και παίρνω αντρικά που μ'αρέσουν λιγοτερο τα χρώματά τους. 

Άμα βέβαια χρειάζεσαι 41 νούμερο ατύχησες, έχεις πέσει στη μαύρη τρύπα (τα αντρικά αρχίζουν από 42).

για τα kappa που πηγα(ανδρικα) ελεγε απο 42-45 και ειχε απο 39 μεχρι 42 και 43 ελαχιστα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα kappa που πηγα(ανδρικα) ελεγε απο 42-45 και ειχε απο 39 μεχρι 42 και 43 ελαχιστα

 

Eγω παντως τα Kappa τα αγορασα και ειναι φοβερα για τα λεφτα τους... Τα βρηκα την δευτερη ημερα, στη Λαρισα και ειχε παρα πολλα κομματια ακομα. Επισης μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα ειχε πολλα στο lidl στα Πευκα, Θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως τα Kappa τα αγορασα και ειναι φοβερα για τα λεφτα τους... Τα βρηκα την δευτερη ημερα, στη Λαρισα και ειχε παρα πολλα κομματια ακομα. Επισης μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα ειχε πολλα στο lidl στα Πευκα, Θεσσαλονικη.

δεν εχω ξαναφορεσει την μαρκα αυτη.. θα δειξει στη πραξη τι ειναι..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει ξανααναφερθει αλλα ανακαλυψα οτι στο site μπορεις να δεις και προσφορες που θα ρθουν στο αμεσο μελλον, με edit στη γραμμη διευθυνσης του explorer και πληκτολογηση αυξοντα αριθμου στο τελος αυτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει ξανααναφερθει αλλα ανακαλυψα οτι στο site μπορεις να δεις και προσφορες που θα ρθουν στο αμεσο μελλον, με edit στη γραμμη διευθυνσης του explorer και πληκτολογηση αυξοντα αριθμου στο τελος αυτης.

 

Thanks για το tip.

Ε βεβαια δεν εχουν και πολλα μελλοντικα ανηρτημενα, πχ τωρα που δοκιμασα ενα μινι διφυλλο νομιζω ειδα, που δεν εχει κυκλοφορησει ακομη, αλλα ομως καλο ειναι κι αυτο.

 

 

----

 

Σημερα πηγα για αλλα, κι επεσα πανω στον υπνοσακο crivit.

Αυτα παθαινω και 'παρασυρομαι'...

Ηθελα απο καιρο να χτυπησω ενα υπνοσακο, αλλα το ανεβαλα.

Επεσα πανω....και το πηρα!

Το πηρα γιατι ειλικρινα δεν εχει τυχει να δω τοσο ελαφρυ υπνοσακο, και τοσο μικρο-μαζεμενο!

Με μηκος 2,5 μετρα μαλιστα!

Φυσικα, πιθανως να ειναι 'λεπτος', που σημαινει οτι δεν ειναι και για ακραιες συνθηκες.

Αλλα τι στο καλο, δεν θα κοιμηθω σε σχοινακια του στρατου, το πολυ να τυχει πουθενα αλλα μες σε σπιτι θα 'ναι!

Σε αυτα τα λεφτα, τοσο compact και ελαφρυ, και με κανονικες διαστασεις, νομιζω πρεπει να ειναι καλη αγορα.

Το χει παρει κανενας αλλος, τωρα η παλιοτερα να μας πει αν αξιζει τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην mobile εφαρμογη (ελεγμενο απο android) συνηθως μπορεις να δεις και το επομενο φυλλαδιο σε pdf με τις επομενες προσφορες, κατι που δεν το δινει στην εκδοση web.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εχει πιπεριες σε βαζακι μονιμως στην εκθεση του το lidl, ή μονο περιστασιακα-εποχικα φέρνει;

Φαγώθηκες ρε φίλε με τις πιπεριές! :D :P

 

Πράσινες έχει πάντα αλλα προσοχή είναι καυτερές και δεν το γράφει πάνω. Κόκκινες στην Αθήνα βρίσκω πάντα, στην επαρχία όταν έχουν χώρο (!?). Αν δεν έχει στο γνωστό σημείο (ράφι με αγγουράκια-ελιές-πιπεριές κτλ) να κοιτάς στις εποχικές προσφορές, υπάρχει περίπτωση να βρείς δίπλα στα ταιλανδέζικα ή τις σάλτσες μπάρμπεκιου που πάντα ξεμένουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κανεναν 'παλιο' πελατη του lidl εδω;

Εννοω απο τοτε που πρωτοανοιξαν στην Ελλαδα, το 1999.

Με ενδιαφερει, ετσι εγκυκλοπαιδικά, να ξερω πως ήταν οι τιμές τους σε δραχμές, από 1999 ως και το 2001, που είχαμε δραχμές.

Βεβαια τοτε ειχαμε και καλη αγοραστικη δυναμη, αλλα έστω, αν καποιος ψωνιζε απο τοτε και θυμαται, ας πει οτι θυμαται.

 

(βλέπω το πάνε για διαλυση το μαγαζι της ΕΕ, αργα ή γρηγορα...δραχμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι το πανε, αλλα εγω που πηγα το σαββατο ηταν λες και επεσε βομβα πυρινικη,.τιποτα δεν εβρισκα, λες και ξεπουλουσαν, θα τα αλλαζαν, το νες το βρηκα μονο στο ταμιο, φρουτα πολυ λιγα και αυτα ολα σε εκπτωση, αφου βαρεθηκα να ψαχνω ξεχασα τι ηθελα να παρω. Τα μισα τα θυμηθηκα αφου εφυγα.

 

Ενα αλλο που μου την δινει στα λιντλ αλλα φταιμε.εμεις οι βρωμιαρηδες, εχουν τους χυμα ξηρους καρπους διπλα απο τα φρουτα πανε ολοι οι τζαμπατζηδες χωνουν τα χερια τους και τρωνε κανοντας βολτα, εγω μαλακας ειμαι που παιρνω την σεσουλα και βαζω στο σακουλακι παω στο ταμειο πληρωνω και τα τρωω εξω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...