Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι μη το παρεις.Πλακα κανω,Οτι και να σου πει ο καθενας αν δε το δεις μονος δε θα καταλαβεις.Μπορει κατι που αρεσει σε μας εσενα να σε χαλαει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρες...

 

Όπως είπα και σε άλλο thread γίνεται εγκατάσταση το Guild Wars 2... Επειδή μόλις ξεκίνησα και σκεφτόμαστε να ξεκινήσουμε παρέα με κάτι φίλους, έχω μια ερωτησούλα:

Τι παίζει με τα factions και races? Υπάρχουν enemies και allies => δεν θα μπορούμε να παίξουμε όλοι μαζί όπως π.χ. τα races του Aion? Ή μήπως η μόνη διαφορά τους έγγυται στο starting village?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες...

 

Όπως είπα και σε άλλο thread γίνεται εγκατάσταση το Guild Wars 2... Επειδή μόλις ξεκίνησα και σκεφτόμαστε να ξεκινήσουμε παρέα με κάτι φίλους, έχω μια ερωτησούλα:

Τι παίζει με τα factions και races? Υπάρχουν enemies και allies => δεν θα μπορούμε να παίξουμε όλοι μαζί όπως π.χ. τα races του Aion? Ή μήπως η μόνη διαφορά τους έγγυται στο starting village?

 

Δεν υπαρχουν allies και enemies

Απλα ξεκινας σε διαφορετικο μερος , που ομως αν θες πας ευκολα σε ενα αλλο starting place

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα δούμε τους επομενους μήνες στο Guild Wars 2

 

https://www.guildwars2.com/en/news/colin-johanson-on-guild-wars-2-in-the-months-ahead/

 

αυτά που ξεχώρισα ειναι οτι θα βάλουν επιτέλους μια αισθηση progress που τοσο λείπει απο το παιχνίδι και αν κατάλαβα καλά θα βάλουν guest view στα paid pvp tournaments

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να λύσουν το πρόβλημα του culling.

Ειδικά αυτοί του Seafarer Rest έχουν αρχίσει και μου τη δίνουν στα νεύρα :mad:. Εσκεμμένα κάνουν ότι μπορούν για να συμβαίνει, και το εκμεταλλεύονται υπέρ τους. Βασικά δεν κάνουν και τίποτα άλλο, ιδίως στα External Borderlands και γύρω από το SM συνεχώς η ίδια δουλειά. Σπάνια να δεις group των 3-4 ατόμων απ’ αυτούς. Zerg στο zerg και όσο το δυνατόν μεγαλύτερα.

 

Εγώ fun των dungeons δεν είμαι, για τα tokens τα κάνω όλα… :P , αλλά από τότε που βάλανε τα fractals ερήμωσαν τα υπόλοιπα. Αφήστε δε που το σπαμάρισμα που γίνεται στο map chat του LA δεν έχει προηγούμενο.

 

Ααα! και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΑΑΑβάδιστα LFG Fractals lvl 5486/69, ρίζα δύο, παράγραφος 6, εδάφιον 3, daily 24/7, (only PRO, ping: <0, no noobs, no Capricorns, no brunettes).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O piken Square ανεβαίνει γιατί υπάρχουν δυνατά WvW guilds, με οργανωμένα community based guilds και όχι τυχαία μέλη που απλά θέλουνε loot.

 

Oι Necrosis είναι ένα από αυτά.

To site μας είναι : http://gw2-necrosis.guildlaunch.com

To guild είναι καθαρά WvW και για να δείτε την φιλοσοφία και τους κανόνες μας, επισκεφθείτε την σελίδα μας.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειδικά αυτοί του Seafarer Rest έχουν αρχίσει και μου τη δίνουν στα νεύρα :mad:. Εσκεμμένα κάνουν ότι μπορούν για να συμβαίνει, και το εκμεταλλεύονται υπέρ τους. Βασικά δεν κάνουν και τίποτα άλλο, ιδίως στα External Borderlands και γύρω από το SM συνεχώς η ίδια δουλειά. Σπάνια να δεις group των 3-4 ατόμων απ’ αυτούς. Zerg στο zerg και όσο το δυνατόν μεγαλύτερα.

 

 

 

Δε θα χαρουν για πολυ ακομη,ανεβενει ο Piken Square και θα ξεχασουν αυτα που ξερουν ;)

 

 

Tο  guild μας είναι στον Seafarer's Rest απο την πρώτη μέρα. Κάτι Piken Square αν ενθυμούμε καλά τα κατάπιαμε αμάσητα , Εδώ έχουμε πελάτες τα γαλλάκια τα Vizounia  και θα φοβηθούμε τους Piken ; Kαι όσο για το zerg που αναφέρετε " η ισχύς εν τη ενώση ".

 

Δεν είμαστε τυχαία ο Νο 1 Ευρωπαικός σερβερ ! Τα λεμε στα battlegrounds !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ανασφαλεια κανει τους randoms να δημιουργουν zergs.Eμεις εχουμε μαθει να παιζουμε εναντιον των zerg,θα χαρουμε πολυ να σας αντιμετοπισουμε ειτε σαν guild vs guild ειτε σαν guild vs zerg!

 

Ο seafarer ανεβηκε τελευταια στο t1

Αυτα τα γαλακια ειναι απο το release ο καλυτρερος server στην Ευρωπη

http://mos.millenium.org/matchups#history

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο guild να μπω ξερει κανεις ,που να δεχονται ασχετους ομως ...Ειμαι στο ring of fire αλλα απο οτι διαβασα εδω καλυτερα να μπω desolation.

Οπου ειναι να μπεις καντο συντομα γιατι τα free transfers θα καπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχω χαμηλο gpu usage 60% και στα full settings ειμαι με 50-60 fps.Aν βαλω χρησιμοποιησω το cc της nv παιζω με 100fps αλλα οσο και να το φουλαρω μου το usage δεν αυξανεται .Στο task manager ειμαι στο 20% cpu usage. Eχει κανεις που το παιζει nvidia να μου προτεινει κατι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...