Προς το περιεχόμενο

DVD players & Media players που παίζουν (*.srt) ελληνικούς υπότιτλους στα Divx/Xvid


Asxetius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΊΝΑΙ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΡΩΤΏ ΚΆΤΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΉΠΟΤΕ ΦΟΡΟΥΜ

ΜΗΠΩΣ ΜΠΩΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΕΐΝΗ ΕΝΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ

ΜΟΝΤΕΛΟ DIVX PLAYER ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑΙΝΙΕΣ AVI & SRT SUB ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΈΣ & ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ USB ΕΙΣΟΔΟ:???

 

Δες την λίστα στο πρώτο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαλτε στην λιστα και το DVD recorder Samsung 738...παιζει τελεια ελληνιοκυς υποτιτλους

 

Εχει κανονικα επιλογη στο menu DIVx για κωδικοποιηση ελληνικου αλφαβητου...Μπραβο στους κορεατες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GEIA SAS..YPARXEI KAPOIO LG I ALLI MARKA POU NA PAIZEI TELEIA SRT XORIS TO GRI FONTO GIRO STA 50-80 EURO?

 

 

carrefour LG DVX 161 49 ευρώ.

απλά πατάς το κουμπί subtitles apo to τηλεκοντρόλ 2 δευτερόλεπτα και επιλέγεις κωδικό 1253.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτε στην λιστα και το DVD recorder Samsung 738...παιζει τελεια ελληνιοκυς υποτιτλους

 

Εχει κανονικα επιλογη στο menu DIVx για κωδικοποιηση ελληνικου αλφαβητου...Μπραβο στους κορεατες!!!!

 

Τσέκαρε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεταφερω αυτουσιο οπως το γραψα στο γκρεεκτβσαβσ μπας και τσιμπησουμε καμια απαντηση και απο δω

 

παιδες χαιρετω και ζητω την βοηθεια σας...

 

με λιγο διαβασμα των τελευταιων σελιδων εδω και του σχετικου θεματος στο ινσομνια κατεληξα και εγω στην προταση του ασχετιυσ το lg298h.

 

σκεφτομαι να παρω 2 ενα για μενα και ενα για ενα φιλο αλλα κατι με τρωει πριν παρω το δρομο για το καταστημα.

 

ημουν ενας δυστυχης κατοχος ενος αλλου lg ,toy dvx171,το οποιο τωρα το εχω σε μια γωνια να τρωει σκονη("καρεδιαζε" σαν να μην μπορουσε να επεξεργαστει την εικονα καλα,κολουσαν οι υποτιτλοι,μου εριχνε ξαφνικα υποτιτλους απο ταινια που ειχα στο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ δισκακι,κολουσε ετσι ξαφνικα και δεν ανταποκρινονταν σε κανενα κουμπακι ουτε στα κουμπια που εχει πανω και αναγκαζομουν να σηκωνομαι να το βγαζω απο την πριζα και αλλα ισως

 

ολα αυτα στα αβι φυσικα δλδ δεν πιστευω οτι ηταν ελατωματικο το συγκεκριμενο αλλα το μοντελο παρουσιαζε παιδικες ασθενειες(γιατι ειχαν τυχει και σε αλλο φιλο που τα συζητουσαμε στο ινσομνια)

 

τελος παντων...πειτε μου να την δωσω και αλλη ευκαιρια την lg?

τοσοι το πηρατε παρουσιασε τετοιου ειδους προβληματα?

πανω απο ολα την εικονα την παιζει ομαλα οπως την παιζει και στον υπολογιστη σας ,οπως οταν βλεπεις τηλεοραση

πειτε κανα καλο λογο μπας και ψηθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ GVG420 ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΕΔΟΣΕ ΠΝΕΥΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ CD Ή DVD ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ FIRMWARE TOY zavlakas ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΒΑΖΩ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ FIRMWARE ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΞΑΝΑ DVD ΚΑΙ DIVX ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟ FIRMWARE TOY zavlakas ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ,ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ DVD ΒΑΖΩ ΕΝΑ DVD ME DIVX ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΛΛΑΓΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΙΖΑ.

ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ DVD ΚΑΙ VCD ΑΝ ΤΟΥ ΒΑΛΩ DIVX KOΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@ ionikaras: Αν έχεις την καλοσύνη, μην γράφεις κεφαλαία. Σημαίνει ότι φωνάζεις και είναι κουραστικά στο διάβασμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ionikaras αν το πετυχεις το θελω και γω!

εχω και γω ακριβος το ιδιο προβλημα εδω και 1 χρονο! το εχω παρατησει τωρα, ειχα κανει προσπαθειες αλλα δε το καταφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...