Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει αντιμετωπίσει κάνεις πρόβλημα στην σελίδα του εβαυ?

Μπαίνω στο προφίλ μου και δεν μου δείχνει τα αντικείμενα που έχω αγοράσει!

Ούτε τις πιο παλιές! Σαν να μην είχα κάνει ποτέ μου αγορές!

Λέτε να μου χακαρανε το προφίλ?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει αντιμετωπίσει κάνεις πρόβλημα στην σελίδα του εβαυ?

Μπαίνω στο προφίλ μου και δεν μου δείχνει τα αντικείμενα που έχω αγοράσει!

Ούτε τις πιο παλιές! Σαν να μην είχα κάνει ποτέ μου αγορές!

Λέτε να μου χακαρανε το προφίλ?!?!

κάπου κάνεις λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο τελικά. Κάποιο κόλλημα είχε φάει η σελίδα.

Είχα μπει και από το App του ebay και εκεί μου τα έδειχνε όλα άδεια! Γι'αυτό και τρόμαξα.

Αλλά τώρα μου τα δείχνει κομπλέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σημερα εκανα την πρωτη μου αγορα στο ebay 

http://www.ebay.com/itm/Keyboard-Cover-for-Dell-Inspiron-15-3542-5547-15C-15CR-Inspiron-15-3000-series-/251761254106?pt=US_Keyboard_Protectors&var=&hash=item3a9e23deda

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως θα ξερω ποτε θα ειναι ελλαδα μπορω να χρησιμοποιησω το tracking απο τα ΕΛΤΑ;;;; συγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα ειναι πρωτη  φορα που αγοραζω απο ebay και δεν εχω ιδεα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σημερα εκανα την πρωτη μου αγορα στο ebay

http://www.ebay.com/itm/Keyboard-Cover-for-Dell-Inspiron-15-3542-5547-15C-15CR-Inspiron-15-3000-series-/251761254106?pt=US_Keyboard_Protectors&var=&hash=item3a9e23deda

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως θα ξερω ποτε θα ειναι ελλαδα μπορω να χρησιμοποιησω το tracking απο τα ΕΛΤΑ;;;; συγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα ειναι πρωτη φορα που αγοραζω απο ebay και δεν εχω ιδεα....

Αν σου έδωσε ο πωλητής tracking number, τότε μπορείς να το παρακολουθείς πχ στο 17track.net η στο σαιτ των ΕΛΤΑ. Αν δε σου έδωσε τότε θα σου έρθει περίπου στο μήνα, αν είναι από Κίνα, και στη βδομάδα αν είναι από Ευρώπη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου έδωσε ο πωλητής tracking number, τότε μπορείς να το παρακολουθείς πχ στο 17track.net η στο σαιτ των ΕΛΤΑ. Αν δε σου έδωσε τότε θα σου έρθει περίπου στο μήνα, αν είναι από Κίνα, και στη βδομάδα αν είναι από Ευρώπη.

Ευχριστω για την αμμεση απαντηση σου...Θα παω σε κανα μηνα να ρωτησω ο ιδιος στα ΕΛΤΑ ή θα με ενημερωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχριστω για την αμμεση απαντηση σου...Θα παω σε κανα μηνα να ρωτησω ο ιδιος στα ΕΛΤΑ ή θα με ενημερωσουν

Αν ειναι μεγαλο ή χοντρο το δεμα σου, θα σου ερθει ειδοποιηση. Αν ειναι πχ μεμβρανες για το κινητο που χωραν σε φακελο, θα σου ερθουν στο γραμματοκιβωτιο.

 

Υποψιν, μπορει να παρει και παραπανω απο μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλη χρονια. Πηρα ενα cdj100s απο το ebay απο αγγλια που ηταν used και εγραφε οτι δουλευε. Μου ηρθε σημερα αλλα ουτε αναβει και το κουμπι του πλαυ δεν πατιεται.

 

Τι μπορω να κανω? αποζημιωνομαι? αποζημιωνομαι και για τα μεταφορικα? τι διαδικασια πρεπει να κανω γιατι δεν εχω ξανακανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι μεγαλο ή χοντρο το δεμα σου, θα σου ερθει ειδοποιηση. Αν ειναι πχ μεμβρανες για το κινητο που χωραν σε φακελο, θα σου ερθουν στο γραμματοκιβωτιο.

 

Υποψιν, μπορει να παρει και παραπανω απο μηνα.

Ωραια λογικα θα μου ερθει στην πορτα....να ρωτησω και κατi τελευταιο τα ΕΛΤΑ μπορουν να επικοινωνισουν μαζι μου; το πακετο θα εχει το τηλεφωνο μου πανω;επειδη στο ebay δινεις το τηλεφωνο ή ειναι μονο για να επικοινωνησουν μαζι σου μονο σε οτι αφορα το λογαριασμο σου στο ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια λογικα θα μου ερθει στην πορτα....να ρωτησω και κατi τελευταιο τα ΕΛΤΑ μπορουν να επικοινωνισουν μαζι μου; το πακετο θα εχει το τηλεφωνο μου πανω;επειδη στο ebay δινεις το τηλεφωνο ή ειναι μονο για να επικοινωνησουν μαζι σου μονο σε οτι αφορα το λογαριασμο σου στο ebay

ναι θα το έχει πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μου απαντησε ο πωλητης και μου ειπε οτι δουλευε οταν το έστειλε.

 

Τελικά μάλλον είχε δίκιο. Το πήγα σε φίλο ηλεκτρονικό και είχε ξεκολλήσει ο μετασχηματιστής από την πλακέτα. και από ότι φάνηκε, μάλλον έγινε κατα την μεταφορά μου είπε. οπότε όλα καλά.

 

Υ.Γ. Ρε παιδιά μου έχει σπάσει τα νευρα ένα πράγμα. το 70% από τα αντικείμενα που βλέπω, όταν πατάω επάνω βλέπω οτί δεν έρχονται Ελλάδα. Υπάρχει τρόπος (σαν φίλτρο) να μου εμφανίζονται ΜΟΝΟ τα προιόντα που έρχονται και Ελλάδα, ωστε να μην βλέπω τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...