Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχ αντε γιατι εγω ειμαι με 18.3 κ περιμενω πως κ πως...αν μη τι αλλο τα λεφτα ειναι καλα για 3.5 ωρες δουλεια καθε μερα.το πιο χαλια τμημα ειναι το τελεμαρκετινγκ παντως.εγω ημουν 11888.καλα ηταν.ειχε κ πολλα ωραρια για να κανεις αλλαγες.ειχε κ μπονους.το καλυτερο ειναι το 134 αποσο ξερω.για τα χαρτια που ρωτησε καποιος παραπανω.δεν θελει κατι σημαντικο.φωτοτυπια του πτυχιου αγγλικων,του απολυτηριου λυκειου,αστυν.ταυτοτητας και βεβαιωση σπουδων απ την σχολη.κ εκει συμπληρωνεις κ μια υπευθυνη δηλωση.αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε παιδιά με τις φοιτητικές άδειες και τα λεφτά από τον ΟΑΕΔ ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Πιστεύω πως αυτό http://www.forums.gr/showpost.php?p=551033&postcount=773 θα σου δώσει μια ιδέα τι περίπου συμβαίνει, ακριβή τοποθεσία για Θεσσαλονίκη θα σου δώσουν όταν πάρεις τη βεβαίωση από τον οτε. Αντε και σε καλή μεριά, πάρε και το όπλο σου όταν θα πας να ξεμπλέξεις με το δημόσιο...θα σου χρειαστεί ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως αυτό http://www.forums.gr/showpost.php?p=551033&postcount=773 θα σου δώσει μια ιδέα τι περίπου συμβαίνει, ακριβή τοποθεσία για Θεσσαλονίκη θα σου δώσουν όταν πάρεις τη βεβαίωση από τον οτε. Αντε και σε καλή μεριά, πάρε και το όπλο σου όταν θα πας να ξεμπλέξεις με το δημόσιο...θα σου χρειαστεί ;)

 

thanks !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια για πληροφοριες σχετικα με το αν θα βγει προκυρηξη σε ποιο τηλ επικοινωνουμε. Για την προσληψη νεων χρειαζεται πρωτα να εξαντληθει η υπαρχουσα σειρα ή γινονται συνεχως αιτησεις και προσλαμβανουν με βάση το απολυτηριο? Υπαρχει η δυνατοτητα να κανει καποιος αιτηση τωρα η πρεπει να βγει προκυρηξη πρωτα? Στην υπαρχουσα σειρα ειναι ακομα οσοι εκαναν αιτηση το 2006 και περιμενουν ακομη? Ενδιαφερομαι για οτε Θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον.εμενα με καλεσαν τωρα και εχω σειρα 3421.Παιρνουν ακομα με την προκηρυξη του 2006.προκηρυξη αν βγει,μετα τον δεκεμβρη συνηθως.μπορεις να ελεγχεις στο site http://www.ote.gr.Το ανακοινωνουν κ εκει.Δεν μπορεις να καταθεσεις τωρα τα χαρτια σου,παρα μονο σε περιοδο προκηρυξης.εγω ειχα απολυτηριο 18.3 κ με πηραν τωρα με συμβαση απο 7 σεπτεμβρη για θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!!!Και εγώ για Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι...18.3,ε?Καλά πάει η σειρά...λογικά δεν ενδιαφέρονται αρκετοί να δουλέψουν πλέον στον ΟΤΕ...πάνε 3 χρόνια από το 2006!Όπότε θα έρθει και η δική μας η σειρά κάποια στιγμή(ελπίζω πριν να βγει νέα προκύρηξη...!Έχω 17,9 και περιμένω.....! Όποιος έχει νεότερα επί των προσλήψεων ας ενημερώνει!!! Eυχαριστώ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις σε τι σειρα ειναι ο οτε στην πατρα

17.7 νομίζω... βεβαια με ενα τηλεφωνο γραμματεια και με τον αριθμο πρωτοκολλου σου, σου λενε αμεσως την σειρα σου κ ποτε περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...