Προς το περιεχόμενο

Φίλτρα νερού


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε θα ήμουν με betadine αφού είναι συνήθως τα είδη που πρέπει, στα μέρη που πρέπει στον πληθυσμό που πρέπει.

Το betadine θα έκανε χώρο για άλλα ανεπιθύμητα βακτηρίδια και αν το έβαζα συνέχεια θα έφτιαχνα ένα καταπληκτικό ανοσοποιητικό για μπόλικες αλλεργίες που είναι και της μόδας.

 

(Δε μιλάω για το θυρεοειδή απο την απορρόφηση ιωδίου... :P )

 

 

Κολοβακτηρίδια πόσιμα θα μπορούσαν να σε κάνουν να περάσεις πολύ όμορφα πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ακολουθείται η σωστή διαδικασία τότε και E. Coli θα έχει, και όχι μονο :P

Αυτο βέβαια δε σημαίνει πως επειδή βρέθηκε στη χ περιοχή πρέπει να φοβόμαστε και για την ψ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους. Στο sute τ κανονικα, δεν γνωριζω αν μπηκαν προσφατα αλλα βλεπω 2 περιεργα.... το πρωτο ειναι οτι η nsf αναφερεται σε διαρκεια ζωης 1000 γαλονιων, δηλαδη περιπου 3500λ, ενω η camelot διαφημιζει τα προιοντα της για 10000λ! Η διαφορα ειναι εξωπραγματικη και φαινεται ευκολα αν καποιος ξερει ποσα λιτρα ειναι το γαλονι.

Το δευτερο περιεργο ειναι οτι ενω πχ η multipure εχει συγκεκριμενο ονομα προιοντος για το ανταλλακτικο φιλτρο και εχει πιστοποιηση nsf για το συγκεκριμενο προιον, οταν δουμε τα πιστοποιητικα nsf της camelot αναφερονται σε camelot m, camelot p και camelot v. Το περιεργο ειναι οτι στο site της camelot τα ανταλλακτικα εχουν ονομα πχ camelot imperial plus 0,1μ κλπ. Μπορει δηλαδη η εν λογω εταιρεια να εχει πιστοποιησει καποια φιλτρα (αυτα στο site της nsf) αλλα εδω στο ελλαντα απο την αλλη να πουλαει αλλα και να λεει το γνωστο.....το ιδιο ειναι....

Οποιος γνωριζει κατι περισσοτερο ας δωσει τα φωτα του.

Orthopaedic παρσκαλω και για τη δικη σου αποψη!

Ρε τι διαβαζουμε να συνεχισω να ασχολουμε οχι ευχαριστω....10000000000 λιτρα πιανει το μηχανακι σφαιρα παει!Καπου το εχεις χασει η μπερδευτηκες με την πιστοποιηση αλλα εγω ποιος ειμαι να μιλαω ενας τιμιος παλιατσος στην υπηρεσια σας.............

 

Για την περιοχή του Ωρωπού έχετε να προτείνετε κάτι?

Εαν εχεις εξασθενες χρωμιο=αντιστροφη οσμωση δεν εχεις=στερεοποιημενος ανθρακας δεν ξερεις=ρωτα που=δημο ή καποιο σοβαρο μαγαζι με φιλτρα ποιο ειναι σοβαρο=δε λεω υπαρχουν μερικα

Για το multipure γνώριζει κανεις;

Τα παντα αλλα εαν σου πω οτι ειναι καλο θα με πιστεψεις;Διαβαζοντας μαθαμε και εμεις γραμματα.... :-D

Βασικά απο πλευράς μικροβιολογίας δεν έχουν κανενα νόημα τα φίλτρα. Όταν μιλάμε για νερό βρύσης, ΕΥΔΑΠ, Αθήνα κλπ.

Προσωπικά μεταξύ νερού βρύσης και εμφιαλωμένου που εκτίθεται στους... 30οC μέχρι να το καταναλώσουμε, προτιμώ το βρύσης.

Τι λες;

Ο αλλος λεει βγαινει πιο φτηνο το εμφιαλωμενο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.................ναι ναι ειναι και πιο υγιεινο χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα ναι ειναι και νερο πηγης χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχ ναι το μπουκαλακι ανακυκλωνεται χαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχα στην Ελλαδα χαχαχαχχαχαχαχαχα

1 ανταλλακτικο φιλτρο(που δεν ανακυκλωνεται)=10000 μπουκαλακια που δεν καταληγουν στην χωματερη εαν θες να εισαι οικολογος

Αλλα και τετοια ωραια εαν δεις αυτο https://www.youtube.com/watch?v=FZ4SJOreg3k

Παιδια δεν ξερω τι κανετε εκει στην ΕΥΔΑΠ αλλα το εχετε ξεφτυλισει το θεμα μεσα στην Αθηνα τοσο λασπη ποτε ομως και σε ενα χρονο χρησης.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσοι χαρακτήρες για το τίποτα?

οχι απλα με επιασε σημερα η χολη μου με λιγο δοση απο ειρωνεια τα νευρα μου τα χαπια μου και ενα κιλο ασπιρινες...μπα κατι αλλο ειναι το νερο θα φταει........μπα προσπαθω να ανεβασω φιλτρο με λασπη τιγκα και μαλλον η φωτο ειναι πολυ μεγαλη και βαριεμαι  μιλαμε για πολυ λασπη για Αθηνα και ο αλλος μαγειρευει με αυτο κατα τα αλλα πινει εμφιαλωμενο και ειναι καλο χαχαχαχαχ δηλαδη ποσο να αντεξει καποιος χαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

 

Αυτές τις μέρες ψάχνομαι πολύ για φίλτρο.. Εδω κ χρόνια είμαι με εμφιαλωμένα νερά λόγω περιοχής αλλά τώρα που βρίσκομαι αλλού το νερό είναι αισθητά καλύτερο.. Ωστόσο σκέφτομαι να πάρω ένα φίλτρο να κόψει ότι γίνεται

 

Στην δεθ μου πρότειναν τα μικρά κλασσικά που υπάρχουν λόγω ότι είμαστε 2 άτομα με λίγες ώρες στο σπίτι.. Βρήκα και κατι καινούρια? Με aragon το οποίο λέει συγκρατεί κ άλατα.. Οι τιμές είναι παρόμοιες, εσείς τι λέτε? Κάποια άλλη πρόταση?

Καλησπερα,συγνωμη για το Up αλλα μηπως εχει καποιος να απαντησει κατι στα παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, δυο πολύ καλοί μου φίλοι εδώ και αρκετά χρόνια (ο πρώτος το έβαλε 2010) χρησιμοποιούν φίλτρο νερού το eclipse. Όλοι μας κατοικούμε Αθήνα.

Μέχρι τώρα ήμασταν στο σπίτι με φιάλες νερού, αλλά πλέον ήρθε η ώρα και έκλεισα κι εγώ ραντεβού να έρθουν σπίτι για μια επίδειξη...πιο πολύ για τυπικούς λόγους είναι η επίδειξη διότι είμαι αποφασισμένος να το αγοράσω.

 

Αν και διάβασα πολλές σελ. στο συγκεκριμένο θέμα, δεν έπεσε το μάτι μου σε κάποιο "upload" για τη συγκεκριμένη μάρκα και αναρωτιέμαι, την ξέρει κάποιος άλλος εκτός από τους φίλους μου, έχετε κάποια άποψη η όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, δυο πολύ καλοί μου φίλοι εδώ και αρκετά χρόνια (ο πρώτος το έβαλε 2010) χρησιμοποιούν φίλτρο νερού το eclipse. Όλοι μας κατοικούμε Αθήνα.

Μέχρι τώρα ήμασταν στο σπίτι με φιάλες νερού, αλλά πλέον ήρθε η ώρα και έκλεισα κι εγώ ραντεβού να έρθουν σπίτι για μια επίδειξη...πιο πολύ για τυπικούς λόγους είναι η επίδειξη διότι είμαι αποφασισμένος να το αγοράσω.

 

Αν και διάβασα πολλές σελ. στο συγκεκριμένο θέμα, δεν έπεσε το μάτι μου σε κάποιο "upload" για τη συγκεκριμένη μάρκα και αναρωτιέμαι, την ξέρει κάποιος άλλος εκτός από τους φίλους μου, έχετε κάποια άποψη η όχι?

Οι φίλοι σου που λες οτι ο ένας από αυτούς το έβαλε εδώ και 8 χρόνια σχεδόν , το πήγε έστω και μια φορά στο χημείο για ανάλυση να σου πει κι εσένα τι παίζει με την αποτελεσματικότητά τους ή απλά σου είπε οτι έχει ωραία γεύση και πείστηκες κι εσύ να το πάρεις ;

Επίσης , εδώ μέσα τι ακριβώς περιμένεις να σου πει κάποιος που θα βρεθεί να έχει αγοράσει το συγκεκριμένο; Εν ολίγης μαζεύεις γνώμες από δω και από κει για να είσαι ηθικά ήρεμος οτι έκανες σωστή αγορά;

Μεγάλη απορεία το έχω με πολλούς που μπαίνουν εδώ μέσα και ρωτάνε για το τάδε ή δείνα φίλτρο.Για πείτε μας και εμάς το σκεπτικό σας....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι διαβαζουμε να συνεχισω να ασχολουμε οχι ευχαριστω....10000000000 λιτρα πιανει το μηχανακι σφαιρα παει!Καπου το εχεις χασει η μπερδευτηκες με την πιστοποιηση αλλα εγω ποιος ειμαι να μιλαω ενας τιμιος παλιατσος στην υπηρεσια σας.............

 

Ρε ανθρωπε πριν προλαβεις να ειρωνευτεις δεν διαβασες καν αυτα που εγραψα! Τα ιδια με σε να λεω, εχω εντοπισει μαλιστα τις λεπτομερειες ..... ξαναδιαβασε

Ρε τι διαβαζουμε να συνεχισω να ασχολουμε οχι ευχαριστω....10000000000 λιτρα πιανει το μηχανακι σφαιρα παει!Καπου το εχεις χασει η μπερδευτηκες με την πιστοποιηση αλλα εγω ποιος ειμαι να μιλαω ενας τιμιος παλιατσος στην υπηρεσια σας.............

 

Ρε ανθρωπε πριν προλαβεις να ειρωνευτεις δεν διαβασες καν αυτα που εγραψα! Τα ιδια με σε να λεω, εχω εντοπισει μαλιστα τις λεπτομερειες ..... ξαναδιαβασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ανθρωπε πριν προλαβεις να ειρωνευτεις δεν διαβασες καν αυτα που εγραψα! Τα ιδια με σε να λεω, εχω εντοπισει μαλιστα τις λεπτομερειες ..... ξαναδιαβασε

Ρε ανθρωπε πριν προλαβεις να ειρωνευτεις δεν διαβασες καν αυτα που εγραψα! Τα ιδια με σε να λεω, εχω εντοπισει μαλιστα τις λεπτομερειες ..... ξαναδιαβασ

Δεν ανοιγω συζητηση γιαυτο το θεμα προσβαλει την νοημοσυνη μου  και σιγουρα δεν ψαχνω να βρω απαντησεις ή να διακιολογησω ή να ψάχνω τα πιστοποιητικα σε κατι που δεν υπηρξε ποτε εκτος εαν με θες να ψαξω και για εξωγηινους δε λεω μετά θα έρθουν οι μεταλλαγμενοι δεινοσαυροι και την κατσαμε!

Οι φίλοι σου που λες οτι ο ένας από αυτούς το έβαλε εδώ και 8 χρόνια σχεδόν , το πήγε έστω και μια φορά στο χημείο για ανάλυση να σου πει κι εσένα τι παίζει με την αποτελεσματικότητά τους ή απλά σου είπε οτι έχει ωραία γεύση και πείστηκες κι εσύ να το πάρεις ;

Επίσης , εδώ μέσα τι ακριβώς περιμένεις να σου πει κάποιος που θα βρεθεί να έχει αγοράσει το συγκεκριμένο; Εν ολίγης μαζεύεις γνώμες από δω και από κει για να είσαι ηθικά ήρεμος οτι έκανες σωστή αγορά;

Μεγάλη απορεία το έχω με πολλούς που μπαίνουν εδώ μέσα και ρωτάνε για το τάδε ή δείνα φίλτρο.Για πείτε μας και εμάς το σκεπτικό σας....

Τarantules ξερεις οτι συμφωνω σε πολλα μαζι σου και βλεπω οτι την ψαχνεις την δουλεια ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΟΧΙ ΤΠΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΝΑΙ ΕΧΕΙ!

ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΘ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΛΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΦΙΛΤΡΟ ΜΕ ΜΠΑΚΑΛΟΧΑΡΤΑ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΕΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟ ΚΑΙ ΠΩ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΗΡΘΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ (ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΣ)

Οι φίλοι σου που λες οτι ο ένας από αυτούς το έβαλε εδώ και 8 χρόνια σχεδόν , το πήγε έστω και μια φορά στο χημείο για ανάλυση να σου πει κι εσένα τι παίζει με την αποτελεσματικότητά τους ή απλά σου είπε οτι έχει ωραία γεύση και πείστηκες κι εσύ να το πάρεις ;

Επίσης , εδώ μέσα τι ακριβώς περιμένεις να σου πει κάποιος που θα βρεθεί να έχει αγοράσει το συγκεκριμένο; Εν ολίγης μαζεύεις γνώμες από δω και από κει για να είσαι ηθικά ήρεμος οτι έκανες σωστή αγορά;

Μεγάλη απορεία το έχω με πολλούς που μπαίνουν εδώ μέσα και ρωτάνε για το τάδε ή δείνα φίλτρο.Για πείτε μας και εμάς το σκεπτικό σας....

ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ;ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τarantules ξερεις οτι συμφωνω σε πολλα μαζι σου και βλεπω οτι την ψαχνεις την δουλεια ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΟΧΙ ΤΠΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΝΑΙ ΕΧΕΙ!

ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΘ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΛΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΦΙΛΤΡΟ ΜΕ ΜΠΑΚΑΛΟΧΑΡΤΑ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΕΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟ ΚΑΙ ΠΩ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΗΡΘΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ (ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΣ)

 

Ε εντάξυ τώρα νομίζω οτι υπερβάλεις κι εσύ λίγο στο θέμα ανάλυσης νερού.

Δεν χρειάζεται ΑΠΘ και Δημόκριτος για να σου πουν εαν το φίλτρο που αγόρασες κάνει τη δουλειά για την οποία το πήρες.

Εγώ με ένα 40άρι που δίνω το χρόνο ελέγχω κυρίως τη μεμβράνη του συστήματος όσμωσης.Νιτρικά , νιτρώδη , αμμωνία , χλωριούχα , σκληρότητα και αγωγιμότητα.

Πιστεύω είναι υπεραρκετά.Μετρήσεις TDS και pH τις κάνω μόνος μου.

Κάποιος που αγοράζει για πρώτη φορά ένα σύστημα φίλτρανσης για το σπίτι , δεν νομίζω να του είναι τόσο μεγάλο έξοδο να δώσει 40 ευρώ να ξέρει τουλάχιστον αν αυτό που πίνει είναι τουλάχιστον μέσα στα όρια του πόσιμου.Και εγώ όταν αγόρασα το δικό μου το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να πάρω δείγμα να το πάω στο χημείο για εξέταση και όταν βγήκαν τα αποτελέσματα μόνο τότε άρχισα να πίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε εντάξυ τώρα νομίζω οτι υπερβάλεις κι εσύ λίγο στο θέμα ανάλυσης νερού.

Δεν χρειάζεται ΑΠΘ και Δημόκριτος για να σου πουν εαν το φίλτρο που αγόρασες κάνει τη δουλειά για την οποία το πήρες.

Εγώ με ένα 40άρι που δίνω το χρόνο ελέγχω κυρίως τη μεμβράνη του συστήματος όσμωσης.Νιτρικά , νιτρώδη , αμμωνία , χλωριούχα , σκληρότητα και αγωγιμότητα.

Πιστεύω είναι υπεραρκετά.Μετρήσεις TDS και pH τις κάνω μόνος μου.

Κάποιος που αγοράζει για πρώτη φορά ένα σύστημα φίλτρανσης για το σπίτι , δεν νομίζω να του είναι τόσο μεγάλο έξοδο να δώσει 40 ευρώ να ξέρει τουλάχιστον αν αυτό που πίνει είναι τουλάχιστον μέσα στα όρια του πόσιμου.Και εγώ όταν αγόρασα το δικό μου το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να πάρω δείγμα να το πάω στο χημείο για εξέταση και όταν βγήκαν τα αποτελέσματα μόνο τότε άρχισα να πίνω.

E ειμαι της υπερβολης και καποιος πρεπει να κανει τον κακο μπατσο καποιος τον καλο αλλα παντα μου αρεσε η μερια του κακου χαχαχαχααχαχ!Εγω δεν κανω ουτε αυτο διοτι εχω πιστη και διοτι γνωριζω τι αγορασα δεν χρειαζομαι επαληθευση ειδικα για ενα φιλτρο στερεου ανθρακα διοτι δεν εχω Ro απλα δες λιγο τι γινεται με την λασπη το τελευταιο εξαμηνο ισως και απο τα εργα της ΕΥΔΑΠ εχω γεμισει....ηθελα να ανεβασω φωτο αλλα δεν την παιρνει εκτος εαν ξερεις καποιο φορματ..............

Επεξ/σία από orthopaedic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οι η κακοτοπια με βρισκει παντα ενω ειμαι για τους αλλους πολυ τυχερος.

Ο περιπτερας μου και φιλος χρονια αγορασε φιλτρο Cumax 1 και αρχισε να με ρωταει και επομενως για χαρη του το εψαξα...

Για κακη τους τυχη.....

Το τι επακολουθησε σε ξεφτιλα δεν συνεχιζω διοτι θα κουρασω και τους οπαδους μου και τους hater(ναι οταν αρεσεις καποιοι παντα προσπαθουν να στο χαλασουν)

Και εαν θα συνεχιζετε με πλαστογραφιες ιδιωτικες ετικετες/φασον/noname/immitation και αλλα φανταστικα φιλτρα απλα να ξερετε μην μου μιλατε δεν απανταω πλεον διοτι το πολυ αλκοoλικος ασε που ειμαι και οξυθυμος ασε που βαζω και κουκουλα τα βραδια οταν βγαινω εξω......γιατι λιγο αποσταση δεν βλαπτει.

και κανενα προβλημα με τα ιμιτασιον αλλα τουλαχιστον να ξερουμε τι ακριβως κανουν αλλα ακριβως οχι περιπου....Διoτi μπορει να θελω να βαλω ενα να πινει ο σκυλος που δεν εχω και δεν θελω να παθει και τιποτα....

Και την κανατε και στον φιλο μου σε φαση εαν ερθω τι θα γινει ξερετε;Αααα λετε τωρα να βγαλετε γλωσσα;ελπιζω πως οχι διοτι δεν το εχουμε σε πολυ να σας τρεχουμε μεχρι να δυσει ο ηλιος στην ανατολη....γιαυτο ηρεμια.

H διπολικη διαταραχη και που απανταω μονος μου επισης επιτηδες για να προλαβω καταστασεις διοτι αυτην την φορα δεν θα χαριστω

Υπογραφη: Batman :devil:


O batman ειναι μια ιδεα ενα συμβολο της δικαιοσυνης εναντια στο εγλημα της Γκοθαμ,ενας ανθρωπος που τα βαζει με υπερηρωες που φοραει ζωνη και δεν θες να δεις την ζωνη του.

Γιαυτο μην μου τον ταραζετε διοτι δεν ειναι μονο ενας και μπορει να ερθει απο παντου " ενας για ολους και ολοι για ολους!".

Επισης και ο Batman εχει φιλτρο και δεν γουσταρει καθολου τους ψευτες....ουτε τους Jokers ουτε τους Riddlers.Και τον πιγκουινο αστο τον εφαγε για πρωινο.Ισως να ειμαι εγω ισως αυτος εκει αναμεσα στις σκιες...δεν θα μαθεις ποτε αλλα εαν πουλας μουφες ισως να σε επισκεφτει ενα βραδυ και εκεινη την ωρα μπροστα του να εισαι τιμιος διοτι εαν βγαλει την ζωνη του θα σε κλαινε οι ρεγγες και θα καταληξεις σαν τον πιγκουινο που δεν ειδε δεν ακουσε δεν εμαθε και που επαθε αυτα που επαθε διοτι διαλεξε τον δρομο της παρανομιας.

(τρομακτικες ιστοριες του Μπατμαν τευχος 7ο σελιδα 223 παραγραφος 4.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...