Προς το περιεχόμενο

Φολα σε γατες


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τοσα χρονια λογαριασμο με αυτα που διαβαζω δε θα αντεξω και θα το φαω το ban τωρα. Γι'αυτο δε θα γραψω τιποτα αλλο παρα μια παρακληση στους βλακες που εχουν βρει βημα και μιλανε (ξερετε εσεις ποιοι ειστε) να ξεστραβωθειτε και να διαβασετε σχετικα με τα ζωα και τη συμπεριφορα τους. Οι υπολοιποι δειτε αυτο το post σαν ενα αθωο trollαρισμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχων του πλανήτη είναι όταν είναι στο αστικό περιβάλλον που έχει δημιουργήσει.

Επίσης, ξαναπόσταρε το πόσο άρχων είσαι όταν είσαι με 40 πυρετό από κάτι το οποίο δεν μπορείς ούτε καν να δεις με το μάτι σου.

 

; ...παρακαλώ;

Τί σε έκανε να πιστέψεις ότι με το "άρχων" σιγοντάρω την παρουσία και δράση του;Σε εισαγωγικά άλλωστε ήταν το άρχων.Κι εννοούσα ότι είναι τόσο άρχων όσο είναι ένα βλαχαδερό που είναι δεσμοφύλακας που βρέθηκε να φυλάει αλυσοδεμένους κρατούμενους.Τους οποίους τους κάνει ότι θέλει-γιατί αυτό ΚΑΝΕΙ.Όχι επειδή συμφωνώ μ' ότι κάνει.Την κατάσταση περιέγραψα.Η οποία σήμερα είναι η εξής:ΔΙΑΦΕΝΤΕΥΕΙ τον πλανήτη,κι ας μην αρέσει σε 'σένα-όσο δεν μ΄αρέσει ΚΑΙ ΄μενα.Ξηλώνει ό,τι γουστάρει,σφάζει ό,τι γουστάρει.Ως σύνολο τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκυλιά που ξέρω εγώ παίζουν, χοροπηδάνε, κάνουν τα μωρά να γελάνε και κρατάνε συντροφιά σε ανθρώπους που αλλιώς δεν θα είχαν παρέα.

 

Μάλλον έχεις εμπειρίες από λάθος σκυλιά...

 

Για τα σκυλιά που ξέρω γω θα βρούμε καμιά φόλα ή θα ανοίξω νέο θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Για τα σκυλιά που ξέρω γω θα βρούμε καμιά φόλα ή θα ανοίξω νέο θέμα?

 

Είναι υπάνθρωπος όποιος σκέφτεται να ρίξει φόλα σε οποιοδήποτε ζώο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ωραίο μέχρι εκεί που το είδα.

νομίζω όμως ότι χαραμίζεται στο συγκεκριμένο θρεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά τα λες garnele και που να μετατραπεί το ζήτημα σε εθνικό θέμα; Αλήθεια , υπάρχουν σκοπιανές γάτες , βουλγάρικες κτλ κτλ ; Μακεδονικές; Μηπως οι γάτες απο τα σκοπια είναι αυτες που χεζουν καταμεσής στον δρόμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συγκλονιστικό και με πολύ ορθούς παραλληλισμούς !

"αυτοί που έχουν την εξουσία, τη χρησιμοποιούν για να εκμεταλευτούν αυτούς που δεν την έχουν" ---> Νόμος ζούγκλας.

Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...