Προς το περιεχόμενο

Δουλειά από το σπίτι


klismamegiaourt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως φροντίζω να διαγράφω απο το site μου αγγελίες με ανάλογο περιεχόμενο.

 

Απο την άλλη μεριά βεβαίως (όπως αναφέρθηκε) έχω δει αρκετές φορές στο in.gr αρκετά μεγάλες διαφημίσεις του συκγκριμένου τομέα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα ασχοληθεί κι εγώ στο παρελθόν. Μεγάλος ανταγωνισμός από 3οκοσμικές χώρες.[/QUOT

 

ενδιαφερομαι για το rentacoder. Μηπως μπορεις να με ενημερωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Το πιο πιθανό είναι ότι ο καθένας μας σε αυτό το topic μιλάει για διαφορετική περίπτωση.:-)

Εγώ προσωπικά δουλεύω από το σπίτι (ΚΑΙ μέσω internt, αν ήθελα μπορούσα και αποκλειστικά) και η δουλειά μου δεν είναι πωλητής. Αν κάποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες, ευχαρίστως να τις δώσω.

Περιμένω πμ παιδιά.

 

περι τινος προκειται ακριβος αν μπορεις κανε μου πμ εδω η στειλε μου στο ε-μαιλ μου φιλε [email protected] :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άξιζαν 2€ για να γράψεις όλο αυτό το κείμενο και να φας όλη αυτήν την ώρα.

Σκέψου με τον χρόνο που καταναλώνεις σε αυτό τι χρήματα θα μπορούσες να είχες βγάλει κάπως αλλιώς. Μετά από αυτό το βήμα αξιολόγησε αν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Και άξιζαν 2€ για να γράψεις όλο αυτό το κείμενο και να φας όλη αυτήν την ώρα.

Σκέψου με τον χρόνο που καταναλώνεις σε αυτό τι χρήματα θα μπορούσες να είχες βγάλει κάπως αλλιώς. Μετά από αυτό το βήμα αξιολόγησε αν αξίζει.

 

Το όλο θέμα με τα PTC είναι ότι αν δεν "επενδύσεις" ή δεν έχεις referrals δεν μπορείς να κερδίσεις.Φυσικά και δεν είναι τίποτα,αυτό ήταν απλώς μια δοκιμή για να δώ αν το neobux είναι "παπάς" ή όχι.Και μπορώ να πω ότι πείστηκα.Να ξέρεις ότι το όλο PTC σύστημα είναι 95% απάτη.Όμως,μπαίνοντας και βλέποντας πως δουλεύει και τις αλλαγές που κάνει ο admin κάθε τρεις και λίγο,θα καταλάβεις.(παράδειγμα ότι ο admin έβαλε περιορισμούς στο ποιος θα αναβαθμίζεται σε Golden μέλος,τη στιγμή που άλλα PTC μοιράζουν απλόχερα memberships για να κονομίσουν)

Και για να απαντήσω στην απορία σου,το ανέφερα κυρίως γιατί πιάσατε την κουβέντα για τα PTC και έχουν γραφεί 8 σελίδες σ'αυτό το θέμα για bux.to και alertpay και χίλιες δυο scam σελίδες ενώ είναι "κοινο μυστικό" πως δεν διαθέτουν αξιοπιστία.

 

Υ.Γ. Ο χρόνος που αφιερώνω είναι κανά 5λεπτο τη μέρα,πως αλλιώς θα έβγαζες φίλε μου Dimon χαρτζιλίκι μέσα σε πέντε λεπτά?:-)

Επεξ/σία από kostasforlife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας,μόλις ξύπνησα και φίλε μου Angeldust,κόντεψε να μη μου μείνει τρίχα στο κεφάλι με το μήνυμά σου!Μπαίνοντας στην κεντρική σελίδα όπως λες,τέρμα κάτω έχει δημοσιευμένες τις εξής εικόνες.

 

Κατά σειρά:

McAfee Secure,Blockdos.net,Paypal Verified και Alertpay.

 

Όπως βλέπεις το neobux υποστηρίζει και τα δύο.

 

Δεν θέλω να πιστεύω ότι έχεις κακές προθέσεις και ότι προσπαθείς να λασπολογήσεις σε βάρος μου (διότι αφού σου λέω ότι πληρώθηκα σε paypal κι εσύ λες το αντίθετο ή ψεύτη με θεωρείς ή τρελό) γι'αυτό θα σε παρακαλούσα να ξαναεπισκεφθείς τη σελίδα του neobux και κάτω από τις δύο στήλες των "Welcome to Neobux" και "Advertise Here" να παρατηρήσεις τα ανωτέρω.

 

Επίσης παρακαλώ πολύ τον συντονιστή της συζήτησης να επιβεβαιώσει τους ισχυρισμούς μου επισκεπτόμενος τη σελίδα και βγάζοντας τα δικά του συμπεράσματα.

Όλα αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας.

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από kostasforlife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια και το ευκολο χρημα ειναι 2 εννοιες που εταιρειες σαν την Herbalife και τις παρεμφερεις τους μεσω ιντερνετ, ξερουν να τις διαστρεβλωνουν με παρτυ, εκδηλωσεις, ψευτοδιαλεξεις του στυλ ''Χθες ξεκινησα να δουλευω στην ταδε εταιρεια και σημερα ειμαι εκατομυριουχος'' σε μια εποχη που η οικονομικη κριση εχει κανει τον κοσμο να επιζητα το ευκολο κερδος.

Αυτοι λοιπον οι καραγκιοζηδες, θα πρεπει να σταματησουν να λενε μπουρδολογιες για να παρουν περισσοτερα μελη ωστε να βγαζουν περισσοτερα χρηματα και να κοροιδευουν τον κοσμακη.

p.s. Εχω παει σε συνεδριο της Herbalife που μου κανονισε ενας γλιτσας τυπος να δω τι παιζει, φυσικα δεν πληρωσα αλλα ειπα θα πληρωσω μετα το συνεδριο, και αφου πηγα ειδα το πανηγυρι της Αγ. Παρασκευης...''σοβαρα στελεχη'' να ανεβαινουν σε καρεκλες και να χτυπουν παλαμακια κτλ κτλ. Εν συντομια, πληρης πλυση εγκεφαλου... Ευτυχως για μενα, μου εμαθαν οι γονεις μου να εχω πονηρια, και τους εριξα ακυρο, ουτε πληρωσα λεφτα και την εκανα απο την πρωτη μερα του συνεδριου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια και το ευκολο χρημα ειναι 2 εννοιες που εταιρειες σαν την Herbalife και τις παρεμφερεις τους μεσω ιντερνετ, ξερουν να τις διαστρεβλωνουν με παρτυ, εκδηλωσεις, ψευτοδιαλεξεις του στυλ ''Χθες ξεκινησα να δουλευω στην ταδε εταιρεια και σημερα ειμαι εκατομυριουχος'' σε μια εποχη που η οικονομικη κριση εχει κανει τον κοσμο να επιζητα το ευκολο κερδος.

Αυτοι λοιπον οι καραγκιοζηδες, θα πρεπει να σταματησουν να λενε μπουρδολογιες για να παρουν περισσοτερα μελη ωστε να βγαζουν περισσοτερα χρηματα και να κοροιδευουν τον κοσμακη.

p.s. Εχω παει σε συνεδριο της Herbalife που μου κανονισε ενας γλιτσας τυπος να δω τι παιζει, φυσικα δεν πληρωσα αλλα ειπα θα πληρωσω μετα το συνεδριο, και αφου πηγα ειδα το πανηγυρι της Αγ. Παρασκευης...''σοβαρα στελεχη'' να ανεβαινουν σε καρεκλες και να χτυπουν παλαμακια κτλ κτλ. Εν συντομια, πληρης πλυση εγκεφαλου... Ευτυχως για μενα, μου εμαθαν οι γονεις μου να εχω πονηρια, και τους εριξα ακυρο, ουτε πληρωσα λεφτα και την εκανα απο την πρωτη μερα του συνεδριου....

 

Nukem έχεις απόλυτο δίκιο.

Το γεγονός ότι έχω ποστάρει για το neobux προφανώς δηλώνει πως δεν "κλείνω την πόρτα" σε ο,τιδήποτε έχει να κάνει με το κέρδος, άλλα ως γνώστης της κατάστασης (έχω φίλη που τα καλοκαίρια δουλεύει σε ξενοδοχείο που μαζεύονται) σας λέω πως οι "αντιπρόσωποι" που πλησιάζουν τον κόσμο είναι γλοιώδεις μικροαπατεώνες που εκμεταλλεύονται το σύστημα της για να κονομίσουν (και φυσικά η Herbalife κανει την πάπια;)).

Όσον αφορά την επιχείρηση της Herbalife,μπορεί το μοντέλο το οποίο ακολουθεί να σηκώνει αμφισβήτηση,όπως και τα προιόντα της,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν είναι επικερδής και δεν ζούν άνθρωποι απ'αυτήν.Απλώς,οι ελάχιστοι πωλητές της που όντως πουλάνε και βγάζουν από ποσοστά δεν κάνουν τον κοπο να αφήνουν αγγελίες στα παρμπρίζ των αυτοκινήτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nukem έχεις απόλυτο δίκιο.

Το γεγονός ότι έχω ποστάρει για το neobux προφανώς δηλώνει πως δεν "κλείνω την πόρτα" σε ο,τιδήποτε έχει να κάνει με το κέρδος, άλλα ως γνώστης της κατάστασης (έχω φίλη που τα καλοκαίρια δουλεύει σε ξενοδοχείο που μαζεύονται) σας λέω πως οι "αντιπρόσωποι" που πλησιάζουν τον κόσμο είναι γλοιώδεις μικροαπατεώνες που εκμεταλλεύονται το σύστημα της για να κονομίσουν (και φυσικά η Herbalife κανει την πάπια;)).

Όσον αφορά την επιχείρηση της Herbalife,μπορεί το μοντέλο το οποίο ακολουθεί να σηκώνει αμφισβήτηση,όπως και τα προιόντα της,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν είναι επικερδής και δεν ζούν άνθρωποι απ'αυτήν.Απλώς,οι ελάχιστοι πωλητές της που όντως πουλάνε και βγάζουν από ποσοστά δεν κάνουν τον κοπο να αφήνουν αγγελίες στα παρμπρίζ των αυτοκινήτων...

 

Μην το λες...υπαρχει τοση μυστικοπαθεια μεταξυ τους, που μονο προσωπο με προσωπο δινουν χαρτακια με αριθμους για να επικοινωνησουν μαζι τους. Ο γλιτσας που ανεφερα, με πηγε αυτος με το αμαξι μεχρι τα Καμμενα Βουρλα που ηταν το ''συνεδριο'' (:lol:)και στον δρομο οπου σταματουσαμε μοιραζει ''επαγγελματικες καρτες''. Μεχρι κ εναν Αλβανο εργαζομενο σε βενζιναδικο ρωτησε ''Βγαζεις καλα λεφτα?εισαι ικανοποιημενος? Θελεις να βγαλεις απο τον πρωτο μηνα 1000€ και καθε μηνα να βγαζεις περισσοτερα?''

Μου ηρθε να του την πω αγρια εκεινη την ωρα που δουλευει τον κοσμο..αλλα ημασταν στην μεση της Εθνικης Οδου και δεν ηξερα πως να γυρισω Αθηνα//:rolleyes:

Ασε...και μετα ετρεχα 3 μηνες να πεισω τον κολλητο μου να μην δωσει 4000€ :shock: που ηθελαν προπερσυ για να γινει και καλα supervisor..Τον ελεγε ο γλιτσας ''Προεδρο'' και ξεμυαλιστηκε ο χαζος..:mad:

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Διαβασα και γω το ποστ αυτο και θα ηθελα να καταθεσω την δικη μου εμπειρια ...εστω μικρη.Δουλευω σε μια εταιρεια,8ωρο οπως ο περισσοτερος κοσμος.Εχω φαει τα θρανια με το κουταλι στο πανεπιστημιο.Παιρνω ενα 1000κο με πολυ δουλεια.Τυχαια μια μερα σε μια αναζητηση μου στο νετ βλεπω μια διαφημιση απο τις γνωστες.....μπαινω να δω,κανω το λαθος και συμπληρωνω μια φορμα και εκει αρχιζει η ιστορια.Δεν περνουν 24 ωρες και χτυπαει το κινιτο μου .....απαντησα και μου πουλησαν το παραμυθακι για ενα σεμιναριο κλπ.Θυμαμαι πως ρωτουσα διακαως να μου πουνε περι τινος προκειται και μου λεγανε "ελα απο δω και θα δεις".Επειδη δεν μου αρεσουνε τα κρυφα πραγματα ειπα μια δικαιολογια πως ειχα δουλεια αλλα ειχανε και γι αυτο προβλεψει.Αυτα τα σεμιναρια εχει καποιοσ την δυνατοτητα να τα παρακολουθησει και ον λαιν.Κατεβασα λοιπον ενα προγραμμα απο το νετ που μου ειπανε συνδεθηκα και ξεκινησε η παρουσιαση.....Αν σας πω πως στο τελος δεν ειχα ακομα καταλαβει τι ακριβως δουλεια ητανε θα με πιστεψετε?Επρεπε λοιπον να παω το σκ στα Καμμενα Βουρλα να πληρωσω την διαμονη μου και εκει να μαθω και συσικα να γνωρισω και τα υψηλα προσωπα ...και καλα...της Herbalife. Εννοειται πως δεν πηγα...ειδικα με το αυτοκινητο ενος ανθρωπου που δεν γνωριζω καν.

Αφου με πηρε και με ξαναπηρε...αρχισα να του κανω ερωτησεις σχετικα με ασφαλεια εργαζομενου,πως θα πληρωνομαι,σε τι λογαριασμο θα μπαινουνε και τι θα γινει με φορολογια εφοριες κλπ...ολα δλδ τα σχετικα που εχουνε να κανουνε με μια αληθινη και νομιμη εργασια.Εκει μου τα μασουσε και μου λεγε πως δεν υπαρχει προβλημα και ολα αυτα...και λεω μα ειναι δυνατον να δουλευω ,....να αμοιβομαι 2000-3000 ευρω και να μην δινω και λογαριασμο...???χμ.....ολα αυτα τα λεω οχι για να πω κατι αλλο σε σχεση με τις υπολοιπες ιστοριες που διαβασα εδω αλλα για να τονισω το γεγονος πως αν δεν ιδρωσεις δεν δουλεψεις και δεν κουραστεις λεφτα δεν παιρνεις!

ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΤΕ ΕΝΑΣ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ.ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΕΜΠΛΕΚΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΝ!!!

 

Αυτα ειχα να πω και ευχομαι αυτοι οι "κυριοι/ες" που ειναι αυτοι που "ψαρευουν" κοροιδα εκει εξω γρηγορα να βγουνε στην επιφανεια και να δωσουν λογο στην δικαιοσυνη.

 

ΟΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ,ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝΕ ΚΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ....

 

Συγγνωμη για το μεγαλο ποστ...

 

Ρέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε πάλι μια.

Λοιπον τα εχω πεί αλλα επειδή δεν μπαίνω και συχνα θα τα ξαναπω.

Για να βγάλετε λεφτα μέσω δυκτίου πρέπει να έχετε ενα δικό σας business plan και όχι ενα business plan αλλου.

Όχι μόνο πρεπει να το έχετε αλλα να είστε σε θέση να το υλοποιήσετε μόνοι σας γιατι αλλιώς πιθανοτατα να σας το κλέψουν.

 

Στο δύκτιο υπάρχουν δύο επιλογές βασικά :

1) Content oriented : Εχετε γνώσεις / πηγές / απόψεις δικές σας και τις τροφοδοτείτε στο δύκτιο είτε ελεύθερα ειτε επι πληρωμή.

Επίλυση προβλημάτων ανήκει σε αυτην την κατηγορια. οποιοαδήποτε γνώση που εσείς κατέχετε και δεν την κατέχει το ευρύ κοινο μπορεί να γίνει εμπορεύσιμη. (Digital products orientation + Physical products οπως ebay)

2) Service oriented. Παρέχετε καποιο service. Όπως η google. Υπάρχουν ένα σωρό services τα οποία μπορείτε να κάνεται απλά χρειάζεσται γνώσεις προγραμματισμού. Επαναλαμβάνω το business plan πρέπει να ειναι δικό σας διαφοροποιημένο απο την μάζα.

3) Service oriented με ανατροφοδότιση (content) απο τελικό χρήστη.

Ειναι το 1+2 μαζί πάλι χρειάζεσται γνώσεις προγραμματισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πω εισαι λιγο εκτος...το τοπικ δεν ζηταει να αναλυσεις τον τροπο...πραγματα τα οποια γραφεις πολλοι δεν τα κατεχουν και το μονο σκοπο εχουν να δημιουργησουν εντυπωσεις...αλλα εδω ρωτανε ολοι αν διαβασεις τα μηνυματα...τι ακριβως γινεται σ αυτες τις εταιρειες...να τις πει ο θεος...!ολα αυτα που γραφεις δεν τα γνωριζουνε ολοι και πραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο που τα εγραψες.Το να αναλυεις ενα επιχειρηματικο πλανο δεν ειναι το ζητουμενο.Το ζητουμενο ειναι να μαθει ο κοσμος που ρωταει πως ειναι δυνατον και με ποιον τροπο...βγαζει καποιος τις χιλιαδες ευρω...αν ειναι δυνατον...!Αερολογιες και γω μπορω να γραψω αλλα δεν βοηθαμε κανεναν ετσι.Εγω ειχα αυτη την εμπειρια οπως και πολλοι αλλοι και ευτυχως καταλαβα πως ειναι απατη.Αν λοιπον ασχολεισαι με αυτα και μπορεις να μας πεις η γνωριζεις απο αλλου τι κανει καποιος οταν καθεται μπροστα στον Η/Υ και βγαζει χρηματα πες μας...αλλιως μην μας μπερδευεις...δεν ειμαστε ολοι γνωστες επιχειρηματικων σχεδιων...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πω εισαι λιγο εκτος...το τοπικ δεν ζηταει να αναλυσεις τον τροπο...πραγματα τα οποια γραφεις πολλοι δεν τα κατεχουν και το μονο σκοπο εχουν να δημιουργησουν εντυπωσεις...αλλα εδω ρωτανε ολοι αν διαβασεις τα μηνυματα...τι ακριβως γινεται σ αυτες τις εταιρειες...να τις πει ο θεος...!ολα αυτα που γραφεις δεν τα γνωριζουνε ολοι και πραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο που τα εγραψες.Το να αναλυεις ενα επιχειρηματικο πλανο δεν ειναι το ζητουμενο.Το ζητουμενο ειναι να μαθει ο κοσμος που ρωταει πως ειναι δυνατον και με ποιον τροπο...βγαζει καποιος τις χιλιαδες ευρω...αν ειναι δυνατον...!Αερολογιες και γω μπορω να γραψω αλλα δεν βοηθαμε κανεναν ετσι.Εγω ειχα αυτη την εμπειρια οπως και πολλοι αλλοι και ευτυχως καταλαβα πως ειναι απατη.Αν λοιπον ασχολεισαι με αυτα και μπορεις να μας πεις η γνωριζεις απο αλλου τι κανει καποιος οταν καθεται μπροστα στον Η/Υ και βγαζει χρηματα πες μας...αλλιως μην μας μπερδευεις...δεν ειμαστε ολοι γνωστες επιχειρηματικων σχεδιων...!

 

Σε καμμία απολύτος περίπτωση δε γράφω για να δημιουργώ εντυπώσεις. Αν αυτά που λέω δεν τα καταλαβαίνετε καιρός θα ειναι να αρχίσετε να τα καταλαβαίνεται γιατί ειναι ο μόνος τρόπος να βγάλετε καποιοα χρήματα στα σοβαρά.

Οι εταιρίες αυτες ειναι μουφα ακόμα δεν το κατάλαβες; Απλά γράφω οτι υπάρχει τρόπος να βγάλεις χρήματα σπάζοντας τα καθιερωνένα. Κάνοντας κάτι προτωποριακό αλλα για να γίνει αυτό πρεπει να έχεις είτε γνώσεις είτε δεδομένα ειται συνδιασμό και των δύο.

 

Και αερολογίες δε συνηθίζω να λέω

 

Αν δεν είσαι γνωστης τον bussness plans καιρός να γίνεις : http://en.wikipedia.org/wiki/Business_plan

 

Υγ. Κάθομαι μπροστά στο κομπιούτερ να δουλεύω για να βγάζω λεφτά ειναι κοντόφθαλμο.

Μπορεις και να κοιμάσαι όλη μέρα και πάλι να βγάζεις χρηματα.

Αν θες περισσότερες ινφο υπάρχουν και τα πμ. Απλά αυτό το επιθετικό υφος κόψε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...