Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικές ιστορίες


aLek0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Ευχαριστώ!

 

Αν θέλω να καλέσω και τον παππού και τη γιαγιά μου ταυτόχρονα, θα πρέπει να ανάψω 4 κεριά σε έναν καθρέπτη ή να έχω 2 καθρέπτες με 2 κεριά στον κάθε ένα? Επίσης για τη διπλή πρόσκληση πρέπει να πω 666 ή 666.666? Επίσης η διαφορά ώρας επηρεάζει το πείραμα? Δηλαδή αν είμαι ας πούμε στο Βερολίνο και θελήσω να τα πω λίγο με τους παππούδες μου πρέπει να τους φωνάξω στις 12 τοπική ώρα ή ώρα Ελλάδος?

 

Και τέλος αφού τελειώσουμε την κουβέντα πως τους διώχνω? Κάνω φου τα κεριά και φεύγουν? Το λέω γιατί όταν κοιμάμαι δεν θέλω πολύ κόσμο γύρω μου, γιατί κάνουν φασαρία και με ενοχλούν!

 

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα!

 

Ευχαριστώ!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοροιδεύετε τα πάντα ρε...:P Εντάξει,μερικά μπορεί να είναι και αστεία,ή άλλα να φαίνονται από χιλιόμετρα ότι είναι ψεύτικες ιστορίες...Αλλά αυτό με τον καθρέφτη αν ξέρεις να το κάνεις θα έχεις αποτελέσματα.Και δεν είναι τόσο εύκολο όσο το να βάλεις δύο κεριά πχ μπροστά από έναν καθρέφτη,να πεις ένα όνομα και τσουπ απ το πουθενά να εμφανιστεί μια οντότητα...Είναι όπως με το ouija board.Το να μαζευτούν 3-4 άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο και να πιστεύουν ότι θα καταφέρουν να καλέσουν κάτι έτσι απλά χωρίς καμία προετοιμασία,ε αυτό είναι για γέλια!:-D Αλλά αν ξέρεις τον τρόπο να κάνεις κάποια πράγματα,τότε αυτό είναι διαφορετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο μπάνιο.

Δεν άναψα τα φώτα.

Ανάβω το πρώτο κερί, και ακόμη δεν είχα ανάψει το δεύτερο.

Και το είδα απέναντί μου. Δεν φαινόταν καθαρά.

Ανάβω και το δεύτερο.

Τώρα, ναι, το έβλεπα.

 

Είπα δυνατά:

 

'' P0T@N@ κομμώτρια, δεν καθάρισε η ψαλίδα''

Μετά κατάλαβα πως μια ξένη οντότητα ήταν μπροστά μου.

 

Τρέχω πανικόβλητη έξω, ανάβω το φώς του μπάνιου.

 

Προχωρώ διστακτικά προς τον καθρέφτη.

Οι κόρες μου έχουν διασταλεί. Τρόμος.

 

Οκ, δεν έχω τελικά ψαλίδα.

 

Απο τότε, δεν ξανάναψα κεριά στο μπάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοροιδεύετε τα πάντα ρε...:PΤο να μαζευτούν 3-4 άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο και να πιστεύουν ότι θα καταφέρουν να καλέσουν κάτι έτσι απλά χωρίς καμία προετοιμασίααυτό είναι για γέλια !:-D Αλλά αν ξέρεις τον τρόπο να κάνεις κάποια πράγματα,τότε αυτό είναι διαφορετικό.

:confused::confused::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μην κοροιδεύετε τα πάντα ρε...:P Εντάξει,μερικά μπορεί να είναι και αστεία,ή άλλα να φαίνονται από χιλιόμετρα ότι είναι ψεύτικες ιστορίες...Αλλά αυτό με τον καθρέφτη αν ξέρεις να το κάνεις θα έχεις αποτελέσματα.Και δεν είναι τόσο εύκολο όσο το να βάλεις δύο κεριά πχ μπροστά από έναν καθρέφτη,να πεις ένα όνομα και τσουπ απ το πουθενά να εμφανιστεί μια οντότητα...Είναι όπως με το ouija board.Το να μαζευτούν 3-4 άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο και να πιστεύουν ότι θα καταφέρουν να καλέσουν κάτι έτσι απλά χωρίς καμία προετοιμασία,ε αυτό είναι για γέλια!:-D Αλλά αν ξέρεις τον τρόπο να κάνεις κάποια πράγματα,τότε αυτό είναι διαφορετικό.

 

Σοβαρέψου ε!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο μπάνιο.

Δεν άναψα τα φώτα.

Ανάβω το πρώτο κερί, και ακόμη δεν είχα ανάψει το δεύτερο.

Και το είδα απέναντί μου. Δεν φαινόταν καθαρά.

Ανάβω και το δεύτερο.

Τώρα, ναι, το έβλεπα.

 

Είπα δυνατά:

 

'' P0T@N@ κομμώτρια, δεν καθάρισε η ψαλίδα''

Μετά κατάλαβα πως μια ξένη οντότητα ήταν μπροστά μου.

 

Τρέχω πανικόβλητη έξω, ανάβω το φώς του μπάνιου.

 

Προχωρώ διστακτικά προς τον καθρέφτη.

Οι κόρες μου έχουν διασταλεί. Τρόμος.

 

Οκ, δεν έχω τελικά ψαλίδα.

 

Απο τότε, δεν ξανάναψα κεριά στο μπάνιο.

 

Φίλε....απλά...ΘΕΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...