Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Πιο μαλακας πεθαίνεις.......

 

 

Επιτραπέζιο Bioshock Infinite, ονόματι Siege Of Columbia, έρχεται σε 2-5 μήνες!

Ρωταει καποιος μια γνωμη για κατι συγκεκριμενο για ενα παιχνιδι. Εδω ή καποιος απανταει και λεει την γνωμη του ή παει παρακατω και συνεχιζει με ενα σωρο αλλα γυρω απο το παιχνιδι

Αντι αυτου οι απαντησεις ηταν.. troll, ασχετος, σε τη κοσμο θα ζησουν τα παιδια, ατομικες βομβες, πολεμοι , οπλοκατοχη, ερευνα αν τα games οδηγουν στη βια,

ω ρε φιλε οντως Πιο μαλακας(στη κριση και στην ανταποκριση) πεθαινεις.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι είναι βαρετό μέχρι αηδίας. για μένα προσωπικά ότι έχει να κάνει μπαμ μπουμ όπως είπε και ο παραπάνω είναι βαρετό. π.χ bf3, call και τέτοια άντε να παίξω μέχρι τα μισά του παιχνιδιού και άμα.. τα μπαμ μπουμ μόνο για online είναι.. ..(εκτός του mafia 2)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθώ το game είναι απίστευτα όμορφο ιδίως ο κόσμος του έτσι όπως είναι διαμορφωμένος. Η μόνη ένσταση μου είναι ότι σε πιάνει από τα μούτρα στο θέμα βίας και εκεί είχα την ένσταση μου και είπα ότι έτσι και αλλιώς ζούμε σε ένα κόσμο βίας και είναι οξύμωρο να παραπονιόμαστε για την βια στα game. Οπως είπα είναι σαν να πήγαινες στον μεσαίωνα και να μίλαγες στους ανρθώπους εκεί για μη χρήση βίας. Δλδ καμία τύχη και θα σε κοίταγαν και σαν εξωγήινο.

Για να επανέλθω στα του game να πω για άλλη μια φορά φτιάξανε ένα game με αρκετά μυστήριο και δεν ξέρω τι πρόκειτε να γίνει παρακάτω. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν ένα ψυχοπαθής που απλά μπήκε να τους γμς όλους αλλά τελικά ευτυχώς είχα άδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα πρωσοπικα το παιχνιδακι μ αρεσε  αρκετα μπωρο να πω, ωραια γραφικα,  ωραιο σεναριο,  αν και εμοιαζε λιγο με κινουμενα σχεδια, αλλα ενταξει ως ενα βαθμο ητανε καλο

 

αν και δεν επεξα απο τις προηγουμενες σειρες bioshok  αυτο μ αρεσε αρκετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι είναι βαρετό μέχρι αηδίας. για μένα προσωπικά ότι έχει να κάνει μπαμ μπουμ όπως είπε και ο παραπάνω είναι βαρετό. π.χ bf3, call και τέτοια άντε να παίξω μέχρι τα μισά του παιχνιδιού και άμα.. τα μπαμ μπουμ μόνο για online είναι.. ..(εκτός του mafia 2)

 

 

Δηλαδή μπήκες στο thread του bioshock να μας πεις πως δεν σου αρέσουν τα fps.

Οκ.  :rolleyes:

Θα πας και στο αντίστοιχο του pro να πεις πως δεν σου αρέσει ότι έχει να κάνει με μπάλα να φανταστώ;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μπήκες στο thread του bioshock να μας πεις πως δεν σου αρέσουν τα fps.

Οκ.  :rolleyes:

Θα πας και στο αντίστοιχο του pro να πεις πως δεν σου αρέσει ότι έχει να κάνει με μπάλα να φανταστώ;

δεν είπα ότι δεν μ' αρέσουν είπα ότι για να παίξεις fps πρέπει να είναι online.. από το να βαράς όλη την ώρα εχθρούς στο single player είναι βαρετό όσο δεν πάει.. ελληνικά μιλάμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες για σενα προσωπικα οποτε οκ δεν εισαι τυπος που του αρεσουν τα single player fps διοτι τα βρισκεις τερμα βαρετα,απλα να ξερεις σεβαστη η αποψη σου αλλα εισαι η εξαιρεση οχι ο κανονας... Δεν ισχυει γενικα αυτο που λες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το πρόβλημα είναι ότι το να μπαίνεις στο topic του Bioshock και να λές ότι τα FPS σου φαίνονται βαρετά, είναι το ίδιο με το να ανοίξεις topic στο PC Games με τίτλο "Δεν μου αρέσουν τα PC games".

 

Ότι ανταπόκριση θα πάρεις στο ένα, θα πάρεις και στο άλλο.

 

Προσωπικά, το Bioshock 1 στην αρχή το βρήκα βαρετό και το παράτησα. Μετά το ξαναξεκίνησα, του έδωσα λίγο χρόνο και μου άρεσε πάρα πολύ.

 

Το Bioshock 2 μου άρεσε πολύ περισσότερο, επειδή ταυτίστηκα περισσότερο με τον χαρακτήρα. Το θεωρώ εξαιρετικό.

 

Το Βioshock 3 περιμένω τις εκπτώσεις........διότι με την κρίση που έπεσε στη Κύπρο, παίζει να μήν μπορώ να αγοράζω πλέον games όπως πρίν........

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ θέλω SystemShock 2 remake! :-D

Τι μερα που θα γινει αυτο εχω παρατησει γυναικα παιδια σκυλια γατια, εχω παρει 10 ημερη και πορτοκαλί ορούς αλα Jacobs Ladder, να μεινω ξυπνιος σερι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...