Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό ήταν τον καιρό που τα Bosses έριχναν 1 μόνο,τώρα πάμε και για elites και για bosses.

Επίσης υπάρχουν αρκετά βιβλία Diablo,αν θες να ξεκινήσεις το Lore από την αρχή αρχή πάρε το Book of Cain και το Sin War Trilogy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαλλον καπου εχασα τις αλλαγες και με μπερδεψαν! οποτε εχει βρει κανεις το καλυτερο φαρμαρισμα ακτ 1? ποιο ειναι? ολο απο την αρχη? butcher run?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Festering Woods --> Leorics Manor μέχρι την αυλή προς τα πίσω --> Cemetery τα 3 dungeons --> Halls of Agony 2 μέχρι Butcher μετά.

 

edit: οταν είσαι μενού, πας στο imprisoned angel quest και Cursed hall (να έχει και τον warden για drops)

 

Αυτο κανω και εγώ, ξεκινας με Festering Woods (αριστερά και δεξιά του Waypoint έχει τα 2 quest dungeon -1 ελιτ στο καθένα στανταρ- και γενικά εκει γύρω έχει (μαζί με το ραντομ εβεντ). μετα Cemetery τα 3 dungeons μετα Leorics Manor και έξω αυλή και μετά Halls of Agony (εγώ το πάω απο λβλ 1) και φουλ μέχρι Butcher.

 

Μόλις το τελείωσα, ελιτς με την σέσουλα και το μόνο αξιόλογο ντροπ, ένα λβλ61 τσεκούρι κάπου 700dps μάλλον δέν πουλάει ιδιαίτερα.

 

Επίσης, lag :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ε ναι ρε, οτι έχει μέσα στα dungeon εγω τους καθαρίζω. στον πρώτο χάρτη όχι. απο κει και πέρα ναι. 2 leg. και 1 unique που μου έχει ρίξει, απο απλά Mob ήταν :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά αυτή είναι γιατί υπάρχουν κάποια standar σημεία που κάνουν spawn τα elite και έτσι μαζεύεις γρήγορα τα 5 stacks.

 

Επίσης τρως ότι mob/αντικείμενο βρεις γιατί κάθε 10 mob, τουλάχιστον εμένα, υπάρχει ένα που πετάει επιταγή 1000+ gold, χώρια τα magic quality items.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

χίλιες φορές να σου πέφτουν καλά rare παρά legendary...

 

και μένα μόνο 1 μου είχε πέσει στο lvl 20 περίπου μέχρι και το πρώτο run act 1 inferno, πιο μετά έπεσαν κάτι σκουπίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λογικό να έχω φτάσει lvl 60 inferno act 1 και απο την αρχή εώς τώρα ν μου έχει πέσει μόνο ένα legendary? και αυτό πολύ παλιά κάπου 20 lvl???

μην μασάς και σε μένα το ίδιο έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπωωωω πως επεσε η τιμη απο το exquisite essence ετσι...

 

edit: οταν είσαι μενού, πας στο imprisoned angel quest και Cursed hall (να έχει και τον warden για drops)

 

Αυτο κανω και εγώ, ξεκινας με Festering Woods (αριστερά και δεξιά του Waypoint έχει τα 2 quest dungeon -1 ελιτ στο καθένα στανταρ- και γενικά εκει γύρω έχει (μαζί με το ραντομ εβεντ). μετα Cemetery τα 3 dungeons μετα Leorics Manor και έξω αυλή και μετά Halls of Agony (εγώ το πάω απο λβλ 1) και φουλ μέχρι Butcher.

 

Μόλις το τελείωσα, ελιτς με την σέσουλα και το μόνο αξιόλογο ντροπ, ένα λβλ61 τσεκούρι κάπου 700dps μάλλον δέν πουλάει ιδιαίτερα.

 

Επίσης, lag :P

 

 

πολυ ωραια. πολυ γρηγορα στα festering woods valor 5. μετα ομως δεν καταλαβα που παμε? στο cemetery εκει που και καλα ψαχνεις για το στεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν έχει αναφερθεί ξανά: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6019511928?page=1#17

 

We recognize that the item hunt is just not enough for a long-term sustainable end-game. There are still tons of people playing every day and week, and playing a lot, but eventually they're going to run out of stuff to do (if they haven't already). Killing enemies and finding items is a lot of fun, and we think we have a lot of the systems surrounding that right, or at least on the right path with a few corrections and tweaks. But honestly Diablo III is not World of Warcraft. We aren't going to be able to pump out tons of new systems and content every couple months. There needs to be something else that keeps people engaged, and we know it's not there right now.

 

Μέχρι και η Blizzard το πήρε χαμπάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε τρελη γκαντεμια, κανα 5ρι butcher runs, 5 γεματα invetory me rares (αρκετα 61-63 και αρκετα rings/amulets) ουτε ενα αξιολογο εστω για ah με 10κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...