Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλημερα στην παρεα! Ξυπνημα στις 8 ωστε 10 να μαι τζιμ. Παιδια δε παω καλα.... 6 ξυπναει ο μπαμπας μου για τη δουλεια. Περναει απ το δωματιο μου, τον ακουω, ανασηκωνομαι.. Κι ουτε εγω δε θυμαμαι τι στην ευχη ακριβως του ειπα!!!

Αρχισα να του λεω για τις πρωτεινες οτι πρεπει να παρω πρωτεινες μετα για αποθεραπεια, και αν το ξερει και κατι τετοια! Χαχαχχαχα!

 

Μετα απο κανα μισαωρο ξαναξυπναω και δεν ημουν σιγουρη αν του τα χα πει ή τα βλεπα στον υπνο μου. Παω τον ρωταω, μου το επιβεβαιωνει. Ποιος ξερει τι ονειρο εβλεπα και του πα τετοια πρωι πρωι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξες όταν λιπώνεις εύκολα η ζωή σου γίνεται πολύ πιο δύσκολη, με το αερόβιο ως το κερασάκι στην τούρτα! Δε βαριέσαι αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρουμε, που θα πάει θα πρηστούν τα μυάκια! 

 

Αϊ μωρέ που γίνεται η ζωή σου δύσκολη επειδή λιπώνεις. Εμεις τις θέλουμε τις γυναίκες να έχουν το λιπάκι τους, να υπάρχει πράμα για χούφτωμα. Πας να αγκαλιάσεις την κοκκάλα και νομίζεις ότι ξάπλωσες με το κομοδίνο... :P

 

@nicoc: Μλκ, κλαίω, κόντεψα να πέσω από την καρέκλα όταν άρχισε να χτυπιέται  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γελάς αλλά είναι μια παρωδία (ελπίζω) για τα kipping pullups και kipping dips. Τα οποία θεωρώ πολύ περίεργα αλλά μάλλον γίνονται λόγω αγώνων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια συμβουλή..

Είμαι 68kg 180cm 29 χρονών..

Κάνω 2,5 χρόνια γυμναστήριο 5φορες την βδομάδα σταθερά και ασταμάτητα..

42.5% μυικός ιστός

12% λίπος

3% σπλαχνικο

Έχω πολύ γραμμωση, τουμπανιασμενους ώμους και στήθος..

Θέλω να γεμίσω στα χέρια οπότε σκέφτηκα να κάνω πρόγραμμα

1η μέρα στήθος τρικεφαλα

2η μέρα πλάτη δικέφαλα

3η μέρα ώμους (και προπόνηση καράτε)

4η μέρα δικέφαλα τρικεφαλα

5η μέρα ειδική προπόνηση πόδια

Πριν μου πείτε ότι είμαι πολύ αδύνατος θα σας πω πως λόγω καλοκαιριού έχασα 2.5 κιλά και ότι τα πόδια μου είναι ατροφικα λόγω ατυχήματος οπότε τα 68 κιλά δεν φαίνονται πολύ λίγα.. (επίσης έχω και στενό σκαρί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το kipping pull ups-dips (αν και δεν ειναι ακριβώς dips , αν λέμε το ίδιο πράμα) έχουν μια λογική ειδικά αν γίνονται με σωστή τεχνική.

 

Αυτο το πράμα ειναι γελοίο και επικυνδινο =p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει κιμα κοτοπουλο. Αν τον βρασω σε νερο σκετο, χωρις σαλτσες και ζουμια, για να τον φαω με μακαρονια, θα τρωγεται?

φιλε οχι...ειναι υπερβολικα ανοστο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μου πείτε ότι είμαι πολύ αδύνατος θα σας πω πως λόγω καλοκαιριού έχασα 2.5 κιλά και ότι τα πόδια μου είναι ατροφικα λόγω ατυχήματος οπότε τα 68 κιλά δεν φαίνονται πολύ λίγα.. (επίσης έχω και στενό σκαρί)

 

Πόσο σοβαρό ειναι το ατύχημα?  Αν τα πόδια σου είναι ατροφικά όσο πιο πολύ τουμπανιάζεις επάνω τόσο μεγαλύτερη διαφορά θα φένεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...