Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

σκατά.... κάτι έφαγα χτες και με πείραξε, με αποτέλεσμα να μην κοιμηθώ καλά τη νύχτα. Αποτέλεσμα; Γενικότερη αδυναμία, την οποία δεν βελτίωσε το πρωινό, οπότε η ποδηλασία των 100χλμ αναβλήθηκε. Ξεκίνησα μεν, αλλά μετά τα πρώτα 10-11χλμ (με μόλις μία ανηφόρα μέχρι τότε), κατάλαβα ότι τα πόδια μου "δεν τραβούσαν". Γύρισα σπίτι με 24χλμ στα πόδια και πείσμα για την επόμενη φορά.

 

Αύριο ξεκινάω το πρόγραμμα του Γιάννη - με βλέπω να ξεσπάω στα pull/chin-ups! χαχαχα

Αμα δε βαριεσαι να ξαναβαλεις τη συνταγη για τη πιτα μια...

 

Οσο για τα 100χλμ καλα να σαι, θα τα κανεις αλλη μερα μη χαλιεσαι

Εκανα κι εγω την ασκησουλα μου για σημερα, μερα ενδυναμωσης, αρυριο εχω ρεπο.

 

Ωρα για φαι :D

 

(Κανονικα πια δε τρωω φετα αλλα μου τελειωσε το κοτατζ και δε το χα παρει ειδηση)

 

post-179314-0-60786000-1411919925_thumb.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαργαριτα οτιδηποτε εχει σιδηρο δεν το τρωμε με γαλακτοκομικα! Βασικος κανονας διατροφης! Επηρεαζει την απορροφηση του σιδηρου

 

επισης δες αυτο

http://www.runningnews.gr/item.php?id=18958

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και καλα κανεις!! και μια φωτο πριν τον αγωνα!! ( πραγματικα το 1ο πραγμα που σκεφτηκα σημερα οταν ξυπνησα ηταν να κοιμηθω ξανα και να μην παω στον αγωνα :P )

 

https://www.dropbox.com/s/jslchizclqfhate/20140928_074457.jpg?dl=0

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλε μου σημερα ξυπνησα στις 10 και χτες τα ιδια. Ενα σαββατοκυριακο εχουμε απο αποψε παλι μέσα και αυριο 6 το πρωι έγερση κλασσικα :/ 

 

πως περασε ετσι το σαββατοκυριακο? την παρασκευη αγαπουσα ολο το κοσμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το λες θυμαμαι οτι μου χε πει ο αιματολογος οταν επαιρνα σιδηρο να ναι μακρια απο γαλακτοκομικα. Αλλα αν θυμαμαι καλα σχετικα με τις φακες ειχε πει οτι το περισσοτερο παει στη λεκανη ετσι κι αλλιως

 

 

Ωραια φαση θα ητανε αλλα δε ξερω αν θα χω τα πνευμονια για αναβαση μεχρι τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι οτι θα επιβαρυνθει αρκετα το γονατο, ο Νικολαου και ο Θεος που χα παει πριν, μου χαν πει οχι ανηφορο/κατηφορα.. Θα δω!!

 

Ναι απο δω κ περα δε θα τρωω τυρι μαζι, καλα εκανες κ το επεσημανες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλατε για φακες. Οσπρια (φακες/ρεβυθια) πως τα μαγειρευουμε με φιτνες προδιαγραφες? Ειναι διατροφικα σωστα να τα τρωμε με σπιτικες συνταγες, οπως τα κανουν οι μαναδες με σαλτσες και λαδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδηποτε τσιγαρισμένο γινεται βαρύ και δύσπεπτο. Το λάδι καλο ειναι να μπαινει ωμο αφου έχει τελειωσει το ψησιμο του φαγητου. Κατα τα αλλα στην κατσαρολα ολα αυτα. Οτι ειπες ειναι τιγκα στην πρωτεινη απο οσπρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...