Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

αα ρε !!! οταν κατεβω αθηνα θα σας μαζεψω ολους τους αθηνεζους να παμε να τρεξουμε βουνο να δειτε την καυλα του βουνου

 

Πάμε Πάρνηθα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζεψε τους να πατε σε καμια ταβερνουλα πιυ τα κανει στα καρβουνα να του τελειωσετε το εμπορευμα..

 

Αλλα ξεχασα εισαι χορτοφαγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαββατο μαθημα μεχρι μεσημερι.Αλλα μεσα σε ενα σ/κ τι να κανεις και ποσο δουλεια θα κανει?

Επισης δυστηχως δεν μπορω να κανω καμψεις,ελξεις λογο καποιον θεματων μονο ασκησεις με μπαρα οι οποιες νομιζω οτι γυμναζουν μικροτερη ομαδα μυων?η δεν ειναι το ιδιο αποδοτικες?

θεματα οπως ?  αν θες απαντα για να σε βοηθησουμε στις ασκησεις που πρεπει η δε πρεπει να κανεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Να βγεις με κοντομάνικο στους 20 βαθμους δεν ειναι θέμα θα συνηθισεις και μετα θα βγεις και στους 15 κ.ο.κ 

εσυ και γυμνος να τρεξεις με 0 βαθμους , με τοση τριχα που παιζει δε παιρνεις χαμπαρι φιλος :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ και γυμνος να τρεξεις με 0 βαθμους , με τοση τριχα που παιζει δε παιρνεις χαμπαρι φιλος :)

 

hahahha στα ποδια έχω μονο ρε και στα χέρια μέχρι τον αγκώνα στο υπολοιπο σώμα ειμαι οκ. Ρε μλκ αμα αρχισω τα ξυρισματα μετα δεν θα κάνω αλλη δουλεια .... ειμαι και ένστολος έχω που έχω να φροντιζω τη στολή τα παπουτσια το ξυρισμα στο προσωπο και ολα αυτα οποτε θα τρωω μετα ολη τη μέρα σε αυτά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλιγουρι τρωτε; Και αν ναι πως το φτιαχνετε;

τσιγαριζεις κρεμμυδι ΠΟΛΥ καλα ψιλοκομενο με λιγο σκόρδο, ριχνεις το πλιγούρι, του ριχνεις ενα γυρισμα επισης να παρει ενα τσιγαρισμα, ριχνεις σε αναλογια περιπουυ 1 προς 3 νερο η ζωμο λαχανικών και μαγειρεύεις. Ισως να χρειαστεί περισσότερα υγρά. Εμεις εδω κανουμε ενα γαματο "ρυζότο" με πλιγούρι.

 

Το βρασμενο πλιγούρι με λιγο ζωμό να ζεσταθει (το εχουμε προετοιμασμενο στο ψυγειο), 1 κτσ μασκαρπονε, 1 χουφτα(μπολικη βσκ) παρμεζανα, λιγο βούτυρο, αλατι/πιπερι, στο τελος αρκετη ρόκα. Απο πάνω ένα αυγό ποσέ :P

 

(ΔΕΝ ειναι ιδιαίτερα διαιτιτικό!!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζον πεταμενα λεφτα

 

Γιατί το λές αυτό;

Είναι τόσο ανακριβή;

Δεν με πειράζει αν πέφτει και 5% έξω..άλλωστε εγώ θα βλέπω πως εξελίσονται οι θερμίδες απο βδομάδα σε βδομάδα.

 

Το basis carbon έχει και μέτρηση σφυγμού και λένε οτι μετράει με μεγαλύτερη ακρίβεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν ξερω αν ειναι ανακριβει η οχι αλλα δεν εχει νοημα! 

μπορεις να υπολογισεις στο περιπου ποσες θερμιδες καις τη μερα! το κανεις αυτο και μετα κοιτας το φαγητο και το διαμορφωνεις αναλογα! να ξερεις ακριβως (που δεν θα ξερεις ακριβως και παλι αλλα λεμε) τις θερμιδες που καις τι θα κερδισεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος να δουλεύεις τα pulls-ups?

Έστω οτι κανεις καμία 15αρια , πως πρέπει να δουλέψεις?

1) κανεις 4 σετακια απο όσα μπορείς ώστε η τελευταία απο το τέταρτο να μην βγαίνει?(4χ8 πχ)

2) ξεκινάς κανεις 1x15 και μετά στο δεύτερο πας όσες μπορείς και μετά αρνητικές στο τρίτο το ίδιο κοκ...?

3) έχεις εκεί το μονόζυγο και κανεις οπότε περνάς απο κατω όσες μπορείς κατα τη διάρκεια της ημέρας? (νταξ 4-5 φορες ξερωγω)

.

.

.

 

Και κατι ακόμα , ποιες ασκησεις βοηθάνε την βελτίωση των pull ups? σίγουρα δικέφαλα εμπλέκονται , Κωπηλατικη με μπάρα? τίποτε άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...