Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

εγω πεταω μανιταρια σε τηγανι (χωρις λαδια κτλ) και τους βαζω μπαχαρικα (το γεμιζω στο καρυ) και τα σκεπαζω με ενα καπακι απο κατσαρολα και τα αφηνω να μαγειρευτουν με τα νερα τους! τα σβηνω με λιγο λεμονι και ειναι ετοιμα! μετα ειτε τα τρωω με ρυζι ειτε σκετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.argiro.gr/Recipe/%CE%92%CE%AF%CE%B4%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%BC%CE%B1-%CF%84%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%8D-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%AC%CE%BB%CF%84%CF%83%CE%B1-%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B1%CF%82

 

με φιλαδελφεια λαϊτ , βραστη γαλοπουλα αντι ζαμπον. Μαζι με το κρεμμυδι μπορεις να σωταρεις και μανιταρια ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πεταω μανιταρια σε τηγανι (χωρις λαδια κτλ) και τους βαζω μπαχαρικα (το γεμιζω στο καρυ) και τα σκεπαζω με ενα καπακι απο κατσαρολα και τα αφηνω να μαγειρευτουν με τα νερα τους! τα σβηνω με λιγο λεμονι και ειναι ετοιμα! μετα ειτε τα τρωω με ρυζι ειτε σκετα

Κονσέρβα η φρέσκα Σπέκτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα ΘΕΟΣ !

Ποτε ησουν στην Πατρα ρε ?Ημουν   αυτο το σαββατοκυριακο ,ειχα παει στους  διεθνεις αγωνες καρτ που γινονται μεσα στους δρομους της  πολη γιατι ετρεχε η ομαδα ενος φιλου μου .

 

ακόμα εδώ είμαι. Τους είδα τους αγώνες , δεν φανταζόμουνα οτι τα καρτ πάνε τόσο γρήγορα παρόλο που ήξερα ότι από τα καρτ ξεκινάνε οι οδηγοί στην Φ1.

 

-----

 

Είμαι 86 - 86.5 τώρα και παραπάχυνα. Πάω πίσω στα 84 και μετά πάλι όγκος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

χαχαχαχαχα ΘΕΟΣ !

 

Ποτε ησουν στην Πατρα ρε ?Ημουν αυτο το σαββατοκυριακο ,ειχα παει στους διεθνεις αγωνες καρτ που γινονται μεσα στους δρομους της πολη γιατι ετρεχε η ομαδα ενος φιλου μου .

 

ακόμα εδώ είμαι. Τους είδα τους αγώνες , δεν φανταζόμουνα οτι τα καρτ πάνε τόσο γρήγορα παρόλο που ήξερα ότι από τα καρτ ξεκινάνε οι οδηγοί στην Φ1.

 

-----

 

Είμαι 86 - 86.5 τώρα και παραπάχυνα. Πάω πίσω στα 84 και μετά πάλι όγκος.

οχι ρε μλκ , απο τις λιγες φορες που δεν γραφω αν θα φυγω σουκου και εγινε ατσαλο . Κριμα θα πιναμε μπυρες το βραδυ στο beer bar q . Ειδες τι γινοταν ...πες μου ποσο ξενερωσες αν ειχες κατεβει με την γυναικα :PΤα καρτ ειναι η βαση της αγωνιστικης οδηγησης και το διαφορετικο στον αγωνα ειναι οτι ετρεχαν στους δρομους της πολης με μηδενικο grip .

Παρε και μια απο backstage να γουσταρεις :P

 

 

 

 

 

post-237837-0-67352200-1411997138_thumb.jpg

 

 

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγικο θα ηταν να ησασταν και οι δυο στο μπαρακι διπλα - διπλα χωρις να το ξερετε , να τα πινατε και να στελνατε και κανα μηνυμα εδω απο το κινητο χαχαχαχααχ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...