Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ρε μλκ , απο τις λιγες φορες που δεν γραφω αν θα φυγω σουκου και εγινε ατσαλο . Κριμα θα πιναμε μπυρες το βραδυ στο beer bar q . Ειδες τι γινοταν ...πες μου ποσο ξενερωσες αν ειχες κατεβει με την γυναικα:PΤα καρτ ειναι η βαση της αγωνιστικης οδηγησης και το διαφορετικο στον αγωνα ειναι οτι ετρεχαν στους δρομους της πολης με μηδενικο grip .<CALayer: 0x169a1740>Παρε και μια απο backstage να γουσταρεις :P

attachicon.gif:

<__NSMallocBlock__: 0x16826c30>

Χαχαχα με την γυναικα ημουν αλλα δεν ξενερωσα ειχα κανα μηνα να την δω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

χοντρικα τις βγαζει μονο του! εκει απλα τις βαζω για να ξερω τι εχω κανει και ποτε οχι για να βλεπω θερμιδες :P

 

Βαση παλμων τις βγαζει? Τις αξεσουαρ εχεις?

 

εγω πεταω μανιταρια σε τηγανι (χωρις λαδια κτλ) και τους βαζω μπαχαρικα (το γεμιζω στο καρυ) και τα σκεπαζω με ενα καπακι απο κατσαρολα και τα αφηνω να μαγειρευτουν με τα νερα τους! τα σβηνω με λιγο λεμονι και ειναι ετοιμα! μετα ειτε τα τρωω με ρυζι ειτε σκετα

 

Κονσερβα ή μαναβικης? (Οκ βιαστηκα, και δεν διαβασα πιο κατω :P). Καλη πηγη φυτικης πρωτεινης?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μανιτάρια είναι τούμπανα για πρωτεΐνη.

 

Δεν έχω τίποτα ρε ενδεικτικά είναι τα νούμερα

http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2485/2 

μπα....αλλά πεντανόστημα και θρεπτικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαχνα λίγο τα μάκρος της διατροφής μου για να αρχίσουν να μπαίνουν και πιό σοβαρά τα κιλά που θέλω και σε κάθε γεύμα θα έχω κοντά 100γρ. υδατάνθρακα.

 

Εχω να φάω τόσο κανά 6 μηνο...έρε κάτι γέννες που ρχονται   :-D.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαχνα λίγο τα μάκρος της διατροφής μου για να αρχίσουν να μπαίνουν και πιό σοβαρά τα κιλά που θέλω και σε κάθε γεύμα θα έχω κοντά 100γρ. υδατάνθρακα.

 

Εχω να φάω τόσο κανά 6 μηνο...έρε κάτι γέννες που ρχονται   :-D.

100 γρ. /μερα εννοεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amber alert!

 

 

Χαθηκε η δημητρα :P

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

σου έλειψα ε; Χτίζω μάζες πρωινή πρωινή. Χθες πήρα καινούργιο μπουφάν γιατί το περσινό δεν μου έκανε πια στη πλάτη. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok γιατι μου φανηκε πολυ λιγο σαν ημερησια δοση.

Ναι ρε...ούτε για σπουργίτι τόσο.

 

Με αυτή τη πλάτη μπήκα στο νέο γυμναστήριο, τώρα ξεκινάει σοβαρή δουλειά 

 

rpcLPQl.jpg

 

Μπράβο Δήμητρα...έχει τουλάχιστον rack το καινούργιο gym ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι έχει !!!! έχει και πρέσσα που βάζεις εσύ τους δίσκους. έχει και abcoaster για κοιλιακούς συν μηχάνημα υποβοήθησης για έλξεις. 
Για τα ρακ απλά θα μπω με βαριά μπάρα μιας και δεν έχει άλλη επιλογή .... ακόμα είμαι στο σμιθ (τελευταία βδομάδα) λόγω επιπόλαιου τραυματισμού στον ώμο. Γενικά είναι τούμπανο το γυμ.  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν φταιει η αλλαγη καιρου αλλα δυο μερες τωρα ειμαι λες και τρελαναν στο ξυλο.πονανε τα παντα..να πεις οτι αναβασα ενταση ή εκανα κατι διαφορετικο οχι...ουτε να γελασω μπορω ουτε να κατσω/περπατησω κτλ

τι στο καλο το παρακανα και δεν το καταλαβα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν φταιει η αλλαγη καιρου αλλα δυο μερες τωρα ειμαι λες και τρελαναν στο ξυλο.πονανε τα παντα..να πεις οτι αναβασα ενταση ή εκανα κατι διαφορετικο οχι...ουτε να γελασω μπορω ουτε να κατσω/περπατησω κτλ

τι στο καλο το παρακανα και δεν το καταλαβα? :P

μαλλον γυμναστηκες σοβαρα και δε το καταλαβες ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακες με ρυζι ρε παιδια που λετε, πως γινεται? Το βραζεις και το ριχνεις μεσα? Για ζωικη πρωτεινη τι αλλο να βαλω? Συνηθως φακες τις τρωω με σολωμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...