Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον ναι...κάαααποτε θα γίνει και η παραγγελία. 

 

Τα παπούτσια για olympic lifting δεν είναι μόνο για σταθερότητα, είναι και το τακούνι...πολύ σημαντικό. Βάλε με εμένα να κάνω τώρα squat τελείως flat θα είναι αισχρή η κίνηση. Το bar path θα είναι το αντίθετο από ίσιο και το squat θα μοιάζει με καλημέρα. 

 

Καλά και να μην παίζει να γλιστρίσεις γιατί να κάνεις τις ασκήσεις ξυπόλητος ?

να σας δώσουμε καμιά γόβα ρε αγόρια!  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τα παπουτσια με αεροσολες τυπου airmax για τι κανουν? Τρεξιμο μπασκετ τι? Ποτε δεν καταλαβα. Τωρα παντως παω γυμναστηριο με κατι τραξιματος τα nike vomero 3. Οποτε η επιλογη μου ειναι οτι να ναι..

 

Μάλλον ναι...κάαααποτε θα γίνει και η παραγγελία. 

 

Τα παπούτσια για olympic lifting δεν είναι μόνο για σταθερότητα, είναι και το τακούνι...πολύ σημαντικό. Βάλε με εμένα να κάνω τώρα squat τελείως flat θα είναι αισχρή η κίνηση. Το bar path θα είναι το αντίθετο από ίσιο και το squat θα μοιάζει με καλημέρα. 

 

Καλά και να μην παίζει να γλιστρίσεις γιατί να κάνεις τις ασκήσεις ξυπόλητος ?

 

Ποια θα παρεις?

 

Βασικα για να μαι πιο ανετος, και να μην βαζω-βγαζω οταν πατω σε παγκους. ΠΧ οταν κανω πιεσεις παταω ποδια στον παγκο για να ακουμπαει η μεση μου, και βγαζω παπουτσια.
 

 

γενικα πιστευω οτι ειναι καλυτερο να την κανεις ξυπολητος παρα με παπουτσια με αεροσολες η παπουτσια που δεν ειναι ισια (καποια παπουτσια running για παραδειγμα)

Τουλαχιστον ξυπολητος εχεις καλυτερη ισορροπια.

 

απο κει και περα , αμα δεν ανοιξουν hams και αχιλλειος τενοντας καλο σωστο σκουοτ δεν βγαινει...

 

Εσυ φιλαρακι λες καλυτερα χωρις?
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ εχει γαμ... Το γονατο αυτη τη βδομαδα. Δενε χω κανει προπονηση στο τρεξιμο & ενδυναμωση εκανα μονο χτες, σημερα εκατσα σπιτι, θα παω αυριο παλι. Αλλα νομιζω αυτη τη βδομαδα τελικα οπως πηγε δε θα τρεξω καθολου.

 

Νταξει μην ειμαστε υπερβολικοι.. Μια χαρα ειναι τα nike απλα για γυμναστηριο. Και αρκετος κοσμος που ασχολειται περιστασιακα με το τρεξιμο, μια χαρα παει μ αυτα. Απλα δε θα τα επιλεξει καποιος που ασχολειται σοβαρα και το ψαχνει γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται γιατι τα θες ρε συ.

 

Αν ασχολεισαι σοβαρα με το τρεξιμο δε θα τα παρεις θα προτιμησεις κατι εξειδικευμενο, αν κανεις στη χαση και στη φεξη κανα χλμ και τα θες για gym μια χαρα ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουν οταν κανεις προπονηση με βαρη....

 

 

Θελεις φλατ...

Φλατ τυπου ενα με το πατωμα ή με επιπεδη σολα πχ http://m.nike.com/gr/el_gr/pd/sb-eric-koston-mid-flash-ανδρικο-παπουτσι/pid-1556651/pgid-10259106

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...