Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα ξεχάσει πόσες ώρες είμαι όρθιος στη δουλειά, κι ένιωσα τσιμπήματα στη μέση. Ποιες ασκήσεις προτείνεται για ενδυνάμωση μέσης; Σκέφτομαι για ραχιαίους φυσικά. Να κάνω κάθε μέρα κανα 5λεπτο; Άλλες;

Μαους, γκόμενα έχεις καταντήσει με τις τόσες αλλαγές άβαταρ :P

1b.jpg
 
Γιαννη καθημερινα - δε παιζει καλυτερη ασκηση χωρις κιλα για ραχιαιους , κανει τους σταθεροποιητες τουμπανο !
 
ρε μλκς αφου σας εχω πει , μπερδευω ενα μοντερα με το αβαταρ που με ψαχνει να με μπαναρει :)
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ναι, είναι 2 φοβερές μάρκες. Η μία λέγεται "2 πορτοκάλια την ημέρα", η άλλη "1 ακτινίδιο την ημέρα".

με χτυπάς σε ευαίσθητο σημείο, φρουκτόζη .... :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

νταξει καποια ατομα ειναι απλα ξεφτυλισμενοι

ο βλακας που ειπα οτι του πηραν το μεταλιο γιατι ειχαν κανει λαθος και με εβαλαν σε αλλη κατηγορια

πηγε και ειπε οτι ειμαι 31 και ειμαι σε αλλη κατηγορια για να βγει 3η θεση στην κατηγορια !! 

το τι δουλεμα εχει φαει απο τους αλλους δεν λεγετε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει καποια ατομα ειναι απλα ξεφτυλισμενοι

ο βλακας που ειπα οτι του πηραν το μεταλιο γιατι ειχαν κανει λαθος και με εβαλαν σε αλλη κατηγορια

πηγε και ειπε οτι ειμαι 31 και ειμαι σε αλλη κατηγορια για να βγει 3η θεση στην κατηγορια !! 

το τι δουλεμα εχει φαει απο τους αλλους δεν λεγετε :P

Προσωποποίηση της αρπαχτής του νεοέλληνα! 

Στο βωμό της δόξας πουλάει την τιμή του....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, έχετε να προτείνετε υποκατάστατα σοκολάτας όταν με πιάνουν υπογλυκαιμίες? Πέρα από το μέλι τρώω και αποξηραμένα σύκα μερικές φορές.

το ποιο ' υγιεινό ' που μπορεις να φας σε σοκολατα ειναι αυτο

440-440-large.jpg

ριζογκογρετα με σοκολατα ! προσεχε για να μην παρεξηγηθω .. δεν ειναι υγιεινό ουτε ειναι για συνεχεια !

αν θελεις μια φορα να αντικαταστησεις σοκολατα τοτε αυτο ειναι το καλυτερο που μπορεις να φας !

καλα απο γευση δεν υπαρχει  , μπορω να αδειασω το σακουλακι σε 1 λεπτο ! 

 

αυτο το αβαταρ που λες γιαννη , δειχνει τον μικυ κρεμασμενο ,  τον κρεμαει ο ντοναλτ και απο κατω γραφει never trust a ftiend !  πολυ γαματο ,  πολυ αληθινο  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκοφρετα ρυζιου με σοκολατα? :eek: no thank you.

 

εκανα ενα κεικ σοκολατας τη προηγουμενη εβδομαδα.υποτίθεται οτι ειναι υγεινο και απο γευση τα παει μια χαρα.θα το ξαναφτιαξω :-)

για οποιον/α ενδιαφερεται:

http://www.balticmaid.com/2011/09/healthy-chocolate-cake-with-zucchini/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω για γλυκακι πηρα αυτο http://www.snackajacks.co.uk/jumbo/choc-chip.htm

Δεν ειναι να τρελαινεσαι, εχει γευση κατι αναμεσα σε ποποκορν και αφρολεξ :P αλλα τη δουλεια του για να σου φευγει η καουρα του γλυκου-σοκολατας, τη κανει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρυζογκοφρέτα με σοκολάτα ναι, είναι μια λύση.

Μαργαρίτα που τα αγοράζεις αυτά? Online? Αν και 30γρ/100γρ sugar μου φαίνονται πολλά.

 

Kuzko, κάτι βιολογικές bitter παίρνω που και που και τρώω από λίγο πριν το gym (αν και θέλω να το ψάξω περισσότερο αν κάνει καλό να ανεβάζεις ινσουλίνη πριν την προπόνηση).

btw, μου χε πει ένας φίλος ότι η κανέλα καταστρέφει το σπέρμα και την έκοψα από το πιτάκι!! Αλλά ίσως είναι άλλος ένας αστικός μύθος γιατί εγώ ως αφροδισιακό την ήξερα (πέρα από την ωραία γεύση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...