Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πλακα πλακα βλεπω αρκετους με all-star σε γυμναστηρια και δεν ξερω γιατι παιζει ετσι το θεμα...

 

για να μπορεις να πιασεις και το μπουκαλι με το νερο με το ποδι!!

Vibram-Five-Fingers-Sprint-Grey-Black_01

 

Αυτα ρε συ τα χα δει και γω. Τι ρολο βαρανε?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδυασμός ξυποληταρίας και αντιολησθητικής σόλας; Who knows, not me. Εγώ αγόρασα πριν 1 1/2 χρόνο τα adidas zero, μια χαρά κάνουν τη δουλειά τους.

 

Με τράβηξε η μέση την ώρα που ετοίμαζα έναν αλτήρα. Ένας οξύς πόνος δεξιά, από τη μέση, όλο το πόδι μέχρι πίσω από το γόνατο. Δεν μπορούσα να κάτσω, να σταθώ, να ξαπλώσω, να περπατήσω. Ό,τι κι αν έκανα με έπιανε απελπισία από τον πόνο. Τι ήταν αυτό ρε φίλε...

 

Λίγα λεπτά μετά καταλάγιασε κάπως, είδα ότι με το περπάτημα σα να βελτιωνόταν, είχα ετοιμάσει και το γαλατάκι με λίγο σκόνη πρωτείνης που πίνω την ώρα της γυμναστικής, είμαι και λιιιιιγο πεισματάρης, πήγα κι έκανα προπόνηση κανονικά. Πόδια. Όσο περνούσε η ώρα ο πόνος λιγόστευε. Δεν ξέρω αν η γυμναστική βοήθησε ή απλώς ζεστάθηκε ο μυς και σε λίγο που θα κρυώσει θα με ξαναπιάσει, θα δείξει.

 

Γαμώ την ορθοστασία μου γαμώ. Πιστεύω ότι από δω και πέρα που κάνω τους ραχιαίους του Μαους κάθε μέρα κι όχι μία στις τόσες όπως έκανα πριν θα τη δυναμώσω αρκετά. 

 

Πάω να μαγειρέψω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη για καποιον λογο ηθελα να σου τονισω χθες να μην αμελεις τους ραχιαιους να τους κανεις καθημερινα , εχεις μπει δυνατα , σα να το ηξερα, θελει πολυ προσοχη η μεση φιλε !

βαλε την γυναικα να κατσει στην σταση που σου εδειξα λιγα δευτερα κ πιασε με το χερι σου την μεση της απο πανω μεχρι κατω να δεις ποσο πολυ σφιγγουν οι μυες ! κανε την καθημερινα θα σε βοηθησει πολυ!

επισης επειδη ο πονος ηταν εντονος δεν επρεπε να κανεις προπονηση μετα και σε καμμια περιπτωση ποδια κ ας βελτιονοταν ..  ελπιζω το βραδυ που θα εισαι κρυος να μην εχεις κανα θεμα ..  τα λεμε φιλε κ προσοχη με την μεση πολυ ..

 

σπεκτ ωραια τα παπουτσια ρε φιλε , αλλα δεν εχω νυχοκοπτη να τους κοβω τα νυχια :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχχαχα!

 

 

Ρε ειχα παει στο αττικα και σε σταντακια διπλα στο ταμειο ειχαν αυτες http://www.protein-shop.gr/GR/Products/WED-010. Πηρα μια δοκιμαστικα, ωραιοτατη ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προσέχω τη μέση, είναι το μόνο σημείο που φοβάμαι μην πάθω ζημιά. Όλα τ' αλλα περνάνε, αυτό σε αφήνει άσχημο κουσούρι.

 

Έχω διάφορους πόνους κατά καιρούς, τους θεωρώ πόνους γέννας. Γεννιέται ένα νέο σώμα, κι αυτοί οι πόνοι είναι το τίμημα. Λογικό αφού ξεκίνησα τόσο αργά, το σώμα είναι εντελώς αμάθητο, θέλει χρόνο κι εγώ έχω μπει πολύ δυνατά όπως λες. 

 

Ήδη έχουν περάσει 2 ώρες, έχουν κρυώσει οι μυς και ο πόνος είναι σταθερά ανεκτός. Δε νομίζω να χειροτερέψει. 

 

Υ.Γ. κοφτε το ρε με τα παπούτσια, σα γκόμενες κάνετε. καλά σας λέει η Δήμητρα για τις γόβες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχχαχα!

 

 

Ρε ειχα παει στο αττικα και σε σταντακια διπλα στο ταμειο ειχαν αυτες http://www.protein-shop.gr/GR/Products/WED-010. Πηρα μια δοκιμαστικα, ωραιοτατη ηταν!

νομιζω εχουν αρκετα τετοια κατω κοντα στα αρωματα/καλλυντικα εκει που εχουν τα απιβιτα και κορρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω εχουν αρκετα τετοια κατω κοντα στα αρωματα/καλλυντικα εκει που εχουν τα απιβιτα και κορρε.

Ναι ναι πηγα και ειδα, εχει διαφορα βιολογικα, κατι ρυζογκοφρετες, μιγμα για pancakes..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχχαχα!<br><br><br> Ρε ειχα παει στο αττικα και σε σταντακια διπλα στο ταμειο ειχαν αυτες <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.protein-shop.gr/GR/Products/WED-010'>http://www.protein-shop.gr/GR/Products/WED-010</a>. Πηρα μια δοκιμαστικα, ωραιοτατη ηταν!

aλλοι shoping sto αττικα και αλλοι στην δουλεια...

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε ρε μου χουν σπασει τα νευρα αυτη τη βδομαδα...δεν ειναι οκ το γονατο, εχω κανει μονο μια φορα γυμναστικη , προχτες, θα κανω και σημερα, αλλα τρεξιμο καθολου. Κι οχι τπτ αλλο πλησιαζει το legion!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...