Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Αλλα κρατιεμαι! Μου λεει μη κανεις κατι, δε κανω!

Άμα θέλουμε το πιστεύουμε αυτό :P

 

Εγώ πήγα για shopping therapy στο Runner store που έχει ανοίξει στο Golden και βρήκα τα Kinvara 5 πιο φθηνά από skroutz / sportsshoes και λοιπά e-shops οπότε μου έφυγε κι αυτό το άχτι, θα τα εγκαινιάσω αύριο στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

μαργαριτα αν λεει για το μαγαζι που εχω στο μυαλο μου εχει τα παντα! :P

 

αν και σκουφος και γαντια δεν χρειαζονται! πηρα σκουφο περυσι και δεν τον εβαλα ουτε μια φορα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ και πάλι πήγα τρέξιμο με πόνεσε το γόνατο οπότε μπήκα στο αμάξι πήγα στην παραλία δίπλα και κολυμπισα

Και μενα λενε εμενα χαζο η οικογενεια, που μερικες φορες μπαινω και κανω μπανιο με κρυο νερο τετοια εποχη....υπαρχουν πιο τρελοι απο μενα τελικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λιβε μπορω να πω οτι το καλοκαιρι κρυωνα πιο πολυ! σημερα απλα πηγα οπως ημουν εβγλα παπουτσια δοκιμασα το νερο 

μπηκα αμεσως και σε λιγοτερο απο 1λεπτο ειχα ξεκινησει το κολυμπι! οταν βγηκα οχι δεν κρυωνω ενοιωθα λες και ηταν καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Σπεκτ ήσουν πρόσφατα Αθήνα; Γιατί είναι μόλις ένας μήνας που άνοιξε το μαγαζί.

Λεγε για το runner γιατι θελω να παω!!! Τι παιζει απο αξεσουαρ; Πχ ζωνες υδροδοσιας, σκουφια, γαντια ;

Δεν πρόσεξα αν έχει ζώνες(λογικά θα έχει), αλλά σκουφιά, γάντια, ρούχα, gadgets και λοιπά αξεσουάρ έχει μπόλικα... δεν χάζεψα πολύ γιατί ήμουν λίγο στη βιασύνη. Θα έχει και περίπτερο στην marathonexpo, οπότε όταν πας να πάρεις τον αριθμό + το τσιπάκι για τον αγώνα μπορείς να ρίξεις μια ματιά εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια να βάλω κιλά. Με δεδομένο ότι ακολουθώ το κατά Άλεξ ευαγγέλιο (υπέρθερμιδικά τις μέρες προπόνησης, υπό τις άλλες) θα προσθέσω άλλη μια προπόνηση την εβδομάδα, από 4 πάω στις 5 κι όποιος αντέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια να βάλω κιλά. Με δεδομένο ότι ακολουθώ το κατά Άλεξ ευαγγέλιο (υπέρθερμιδικά τις μέρες προπόνησης, υπό τις άλλες) θα προσθέσω άλλη μια προπόνηση την εβδομάδα, από 4 πάω στις 5 κι όποιος αντέξει.

Εφόσον θες να βάλεις κιλά, γτ τις οφφ μέρες είσαι υποθερμιδικά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυριο θα ξερω τι εχω λογικα! Εκλεισα ραντεβου σε ορθοπαιδικο!! αντε να δουμε

Να δουμε μπας χρειαστει να σ ακολουθησω κι εγω.. Μου χει σπασει τα νευρα σχεδον 2 βδομαδες τωρα η μαλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια να βάλω κιλά. Με δεδομένο ότι ακολουθώ το κατά Άλεξ ευαγγέλιο (υπέρθερμιδικά τις μέρες προπόνησης, υπό τις άλλες) θα προσθέσω άλλη μια προπόνηση την εβδομάδα, από 4 πάω στις 5 κι όποιος αντέξει.

 

προφανώς αν θες να βάλεις κιλά και δεν μπαίνουν, μην μπλέκεσαι αυτό που ανέφερες. Αυτό είναι για να γίνεται όσο δυνατόν πιο καθαρό το bulking, όχι για να μην μπαίνουν κιλά καθόλου.

 

Αν δεν μπαίνουν απλά φάε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια ακόμα προσπάθεια να βάλω κιλά. Με δεδομένο ότι ακολουθώ το κατά Άλεξ ευαγγέλιο (υπέρθερμιδικά τις μέρες προπόνησης, υπό τις άλλες) θα προσθέσω άλλη μια προπόνηση την εβδομάδα, από 4 πάω στις 5 κι όποιος αντέξει.

 

 

προφανώς αν θες να βάλεις κιλά και δεν μπαίνουν, μην μπλέκεσαι αυτό που ανέφερες. Αυτό είναι για να γίνεται όσο δυνατόν πιο καθαρό το bulking, όχι για να μην μπαίνουν κιλά καθόλου.

 

Αν δεν μπαίνουν απλά φάε. 

Γινεται να το κολησω και εγω αυτο το προβλημα να τρωω οσο θελω και να μην παιρνω?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...