Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε καποια συνάντηση σε καποιο γυμν ευχαριστως να φερω ταπερακια για μετα την προπονηση ! 

 εσυ δημητρα εισαι μακρια νομιζω οποτε θα τα δεις μονο σε φωτογραφια  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

θα ηταν υπερβολη αν προσθετα και μια 5η ασκηση για την πλατη;;;

αν κανεις απο 2 σετ στις υπολοιπες 4 ασκησεις τοτε οχι δεν ειναι !

αν κανεις απο 5 σετ στις υπολοιπες 4 ασκησεις τοτε ναι ειναι !

ολα σχετικα σε αυτον τον κοσμο , ειναι σαν να ρωταω εγω αν ειναι υπερβολη να αγορασω clk cabrio !

αν βγαζω 500 ευρω τον μηνα , ναι ειναι  - αν βγαζω 5000 τοτε οχι !  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καποια συνάντηση σε καποιο γυμν ευχαριστως να φερω ταπερακια για μετα την προπονηση ! 

 εσυ δημητρα εισαι μακρια νομιζω οποτε θα τα δεις μονο σε φωτογραφια  :)

τέλεια θα είμαι και γω στο γυμ. Μόνο κλείδωσε τα. Καιροφυλακτεί ο πανφάγος Φώτης. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ενα 2-3 βδόμαδο τώρα ρε παιδια που νοιωθω τεράστια αδυναμία

Ενω περίμενα να εχω μια Χ δύναμη παραπάνω , αυτό δεν υφίσταται .

 

Ξενερωνω με τον εαυτο μου

 

Απο άποψη φαγητού έτρωγα οτι ετρωγα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι ενα 2-3 βδόμαδο τώρα ρε παιδια που νοιωθω τεράστια αδυναμία

Ενω περίμενα να εχω μια Χ δύναμη παραπάνω , αυτό δεν υφίσταται .

 

Ξενερωνω με τον εαυτο μου

 

Απο άποψη φαγητού έτρωγα οτι ετρωγα παντα

don't worry. θα κανει τον κυκλο του και θα περασει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τι γνωμη εχετε για αυτην εδω τη πρωτεινη???? https://www.skroutz.gr/s/4165620/QNT-Perfect-Weight-Gain-3000-4-5kg.html?from=adam_recent ειμαι αρχαριος και οσο να ειναι με το φαγητο και το συντονισμο πριν και μετα το γυμναστηριο με ζοριζει!!!

Μην παιρνεις τετοια πραγματικα ειναι σατανικα σαν τον καπιταλισμο :P

 

Τις τελευταιες μερες φτιαχνω συνεχεια μια μακαροναδα με κιμα-λαχανικων που πραγματικα δεν υπαρχει  !

το λεπον ριχνουμε σε μια μεγαλη κατσαρολα μπροκολο (αρκετα καλα κομμενο) λαχανιδες - σπανακι -  πιπεριες - καροτα (οχι πολυ μικρα κομματακια) -  κρεμυδι -  σκορδο ψιλοκομμενο- και ελαχιστο γιαουρτι (ναι μια κουταλια γιαουρτι) τα ανακατεουμε καλα δεν χρειαζονται ουτε λαδι ουτε τσιγαρισμα ουτε τιποτα μιας και βγαζουν απο μονα τους πολλα νερα και μετα ριχνουμε κατα 400αρι γραμμαρια μοσχαρισιου κιμα και ανακατευουμε συνεχεια μεχρι να γινει (υπολογιστε κανα μισαωρο αναλογα με την θερμοκρασια)  και το αποτελεσμα απλα δεν υπαρχει και σε νοστιμια και σε θρεπτικα συστατικα, αληθεια  δεν ξερω ποσο θα πληρωνα αν την ετρωγα καπου εξω !!!  Γιαννη εσυ που μαγειρεύεις δοκιμασε το θα τα δεις ολα !

φωτη εσενα να δω να την φτιαχνεις και τι στον κοσμο :)

Ρε πως γινεται να ξερετε ολοι και εγω  να μην ξερω να κανω ουτε νερο βραστο ?

 

αν κανεις απο 2 σετ στις υπολοιπες 4 ασκησεις τοτε οχι δεν ειναι !

αν κανεις απο 5 σετ στις υπολοιπες 4 ασκησεις τοτε ναι ειναι !

ολα σχετικα σε αυτον τον κοσμο , ειναι σαν να ρωταω εγω αν ειναι υπερβολη να αγορασω clk cabrio !

αν βγαζω 500 ευρω τον μηνα , ναι ειναι  - αν βγαζω 5000 τοτε οχι !  

Οχι ρε και CLK συντηρητικε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τις τελευταιες μερες φτιαχνω συνεχεια μια μακαροναδα με κιμα-λαχανικων που πραγματικα δεν υπαρχει  !

το λεπον ριχνουμε σε μια μεγαλη κατσαρολα μπροκολο (αρκετα καλα κομμενο) λαχανιδες - σπανακι -  πιπεριες - καροτα (οχι πολυ μικρα κομματακια) -  κρεμυδι -  σκορδο ψιλοκομμενο- και ελαχιστο γιαουρτι (ναι μια κουταλια γιαουρτι) τα ανακατεουμε καλα δεν χρειαζονται ουτε λαδι ουτε τσιγαρισμα ουτε τιποτα μιας και βγαζουν απο μονα τους πολλα νερα και μετα ριχνουμε κατα 400αρι γραμμαρια μοσχαρισιου κιμα και ανακατευουμε συνεχεια μεχρι να γινει (υπολογιστε κανα μισαωρο αναλογα με την θερμοκρασια)  και το αποτελεσμα απλα δεν υπαρχει και σε νοστιμια και σε θρεπτικα συστατικα, αληθεια  δεν ξερω ποσο θα πληρωνα αν την ετρωγα καπου εξω !!! 

+1

Έχω κάνει κάτι παρόμοιο χωρίς τις πιπεριές,καρότα και σκόρδο(τα υπόλοιπα υλικά ίδια) και είχε βγει τούμπανο.Αυτό με το γιαούρτι μεγάλη αλήθεια.Plus το ότι αντικαθιστά το τυρί όπου μπορεί να ξεχαστούμε και να ρίξουμε ανεξέλεγκτα.

 

edit

Συνήθως γράφει βλακιούλες αλλά το συγκεκριμένο άρθρο είναι

εμπεριστατωμένο και στα περισσότερα με βρίσκει σύμφωνο.

http://www.oneman.gr/keimena/men_s_only/body/episthmh-askhsh.3211659.html

Επεξ/σία από revolver1990
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρες boys n girlzzz :P

έχει κάνει κανείς σας εξετάσεις για ολική τέστο ?? σε τι γιατρό απευθύνεσαι ? ουρολόγο/ανδρολόγο ή ενδοκρινολόγο ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω πλήρες ορμονολογικό προφιλ άρα πάμε για ενδοκρινολόγο 
κ θα τα σκάσω κανονικά μιας κ ο μοναδικός στην Πάτρα με ΕΟΠΥΥ έχει 6 μήνες αναμονή 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σημερα που εκανα τη μαγνητικη σκεφτομουν γιατι ολοι περνουν σεικερ και ριχνουν νερο μετα την προπονηση και δεν το ετοιμαζουν απο σπιτι και να το εχουν σε μπουκαλακι νερου πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, για όλα τα παιδιά του Fitness thread, σας έχω δύο δωράκια για τα Χριστούγεννα!

 

Το (1) είναι το ρολόι-παλμογράφος (μαζί με τη ζώνη θώρακος) της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι μεταχειρισμένο, αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση, με πρόσφατα αλλαγμένες μπαταρίες.

 

Το (2) είναι σχοινάκι γυμναστικής της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι καινούριο, το πήρα αλλά δεν μου "έκατσε" και δεν το χρησιμοποίησα ποτέ.

 

Δηλώνετε προτίμηση εδώ και μετά p.m. με στοιχεία αποστολής. Δηλώσεις μέχρι αύριο, 25/12, στις 13:00. Εάν υπάρχουν περισσότεροι τους ενός ενδιαφερόμενοι, θα γίνει κλήρωση. Για να μην μπλέξουμε με ταχυδρομεία και καθυστερήσεις λόγω Εορτών κτλ, τα δώρα θα σταλούν στους τυχερούς μετά τα Φώτα. Τα έξοδα αποστολής, τα αναλαμβάνω εγώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...