Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

   καλα Χριστουγεννα boyδες και girls να ειστε πάντα γεροί και μυϊκά και πνευματικα - χρονια πολλα !

 

 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Φώτη θα τσοντάρουμε όλοι να του πάρουμε μια στάνη πρόβατα, να βγάλει το χειμώνα! :-D

 

 

μη το γελάς , αν όχι ολόκληρη την στάνη , μια ~40ρια κεφάλια χαλαρά θα ήθελα να τα είχα . 

 

Για το ρολόϊ δεν δηλώνω ενδιαφέρον καθώς δεν συντρέχει ανάγκη για κάτι τέτοιο , καλύτερα ας το πάρει κάποιος που το έχει ανάγκη .

Ωστόσο είσαι ικανοποιημένος απο την λειτουργία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μια χαρά δουλεύει και είμαι ικανοποιημένος από την απόδοσή του. Έχει κι ένα σκασμό λειτουργίες (υπολογισμό θερμίδων, χρονόμετρο κτλ), τα οποία μπορούν να φανούν χρήσιμα σε κάποιον. Το δίνω γιατί ο Άγιος Βασίλης θα μου φέρει ένα παρόμοιας χρήσης, αλλά λίγο καλύτερο ρολόι-παλμογράφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα ένα ρολόι να δω με ακρίβεια σε πόσους παλμούς βρίσκομαι όταν κάνω ΗΙΙΤ. 

 

Αν υπάρξει κλήρωση και κερδίσω εγώ σου στέλνω έπειτα πμ με στοιχεία αποστολής κύπριε ποδηλάτη. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, για όλα τα παιδιά του Fitness thread, σας έχω δύο δωράκια για τα Χριστούγεννα!

 

Το (1) είναι το ρολόι-παλμογράφος (μαζί με τη ζώνη θώρακος) της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι μεταχειρισμένο, αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση, με πρόσφατα αλλαγμένες μπαταρίες.

 

Το (2) είναι σχοινάκι γυμναστικής της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι καινούριο, το πήρα αλλά δεν μου "έκατσε" και δεν το χρησιμοποίησα ποτέ.

 

Δηλώνετε προτίμηση εδώ και μετά p.m. με στοιχεία αποστολής. Δηλώσεις μέχρι αύριο, 25/12, στις 13:00. Εάν υπάρχουν περισσότεροι τους ενός ενδιαφερόμενοι, θα γίνει κλήρωση. Για να μην μπλέξουμε με ταχυδρομεία και καθυστερήσεις λόγω Εορτών κτλ, τα δώρα θα σταλούν στους τυχερούς μετά τα Φώτα. Τα έξοδα αποστολής, τα αναλαμβάνω εγώ.

 

 

Θα ήθελα ένα ρολόι να δω με ακρίβεια σε πόσους παλμούς βρίσκομαι όταν κάνω ΗΙΙΤ. 

 

Αν υπάρξει κλήρωση και κερδίσω εγώ σου στέλνω έπειτα πμ με στοιχεία αποστολής κύπριε ποδηλάτη. :)

 

Γιάννη, για τον σκοπό που το θέλεις είναι ιδανικό.

 

Άρα μέχρι στιγμής, έχουμε:

 

Δώρο (1) - Συμμετοχές: yannis27gr

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα ένα ρολόι να δω με ακρίβεια σε πόσους παλμούς βρίσκομαι όταν κάνω ΗΙΙΤ. 

 

στην ηλικια που εισαι επιβαλεται να δεις με ακριβεια που βρισκεσαι οταν κανεις ΗΙΙΤ ,  οποτε προτεινω να το παρεις τιμής ένεκεν χωρις κληρωση   χαχαχααχ !!

σε πειραζω τζον :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ηλικια που εισαι επιβαλεται να δεις με ακριβεια που βρισκεσαι οταν κανεις ΗΙΙΤ ,  οποτε προτεινω να το παρεις τιμής ένεκεν χωρις κληρωση   χαχαχααχ !!

σε πειραζω τζον :-)

Καθοταν σε ενα παγκακι δυο γεροντια και τα λεγανε....χαχαχαχχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγκινήσατε βρε!  B)

 

Είπα να κάνω ένα διαλλειματάκι τώρα τα Χριστούγεννα αλλά ρε γαμώτο τόσα κρέατα=τόσες πρωτείνες είναι κρίμα να πάνε χαμένες. Τραπέζι για 20 σε καναδυο ώρες (από χτες μαγειρεύουμε...) και leg night κανονικά αργότερα!

 

Αγόρασα χτες το 1ο μου kettlebell, στα 8 κιλά. Για άλλες ασκήσεις είναι πολύ ελαφρύ αλλά για μερικές (αυτές που γυμνάζουν ώμους κυρίως) νόμιζα ότι θα μου βγουν τα χέρια. Σε σχέση με την κλασική αεροβική, το μποξ και το full body workout with kettlebell είναι άλλο επίπεδο. Το κάνω ενδιάμεσα στις προπονήσεις με βάρη και βγάζω πολύ ενέργεια.

Υ.Γ. Εννοείται ότι είναι κιτρινόμαυρο ;)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...