Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κόψει τον καφέ και πλέον έχει γίνει εργαλείο για μένα. Καπουτσίνο και εσπρέσσο σκέτος μόνο όταν θέλω την έξτρα ένταση μετά από μια μέρα στη δουλειά και μετά γυμναστήριο. Συνήθεια είναι όλα.

Xωρις καφε το πρωι απλα δεν υφισταται  το 24ωρο ,επισης το hint ειναι να στον φτιαχνουν  οχι να τον φτιαχνεις εσυ(δεν εχω φτιαξει ποτε καφε  ποτε ομως ) ,απαραβατος κανονας  για να ξεκινησει η μερα .

Εγω εχω ανοσια στην καφεινη ετσι και αλλιως  δεν με πιανει .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2014/12/51-photosvideo.html

 

και βαζει και μια στον κωλο ετσι για να γουσταρει.. Τι αλλες μαλακιες θα κυκλοφορησουν!?

Έχω πεθάνει λέμε!!! Χαχαχαχα μόνο μπανάνα

Το αστείο είναι πως θα υπάρξει κόσμος που θα την κάνει αυτή την δίαιτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πεθάνει λέμε!!! Χαχαχαχα μόνο μπανάνα

Το αστείο είναι πως θα υπάρξει κόσμος που θα την κάνει αυτή την δίαιτα..

 

Ναι, ξέρω κόσμο που κάνει "αποτοξίνωση" τρώγοντας μια μέρα μόνο φρούτα, ειδικότερα σταφύλια.

 

Η άγνοια του κόσμου γύρω από τα θέματα διατροφής και γυμναστικής είναι τρομακτική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα:

 

Squat: 3 * 4 @ 130

Deadlift: 2 * 6 @ 157,5

 

Οι άρσεις μάμησαν...όλα τα cues βγαίνουν πλέον χωρίς συνεχή σκέψη (σε αντίθεση με τα squat) και η κίνηση βγαίνει πολύ ωραία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη βδομαδα deload τι κανετε? δν κανετε καν βαρη? κανετε μονο αεροβιο? ή μειωνεται φορτιο στα βαρη?

Κόβεις πράγμα. Μπορείς να κόψεις είτε από volume (sets ή/και reps) είτε από intensity (βάρος) είτε λίγο και από τα δύο.

 

Εγώ τις περισσότερες φορές κάνω την 3η επιλογή, μετά την 2η και τελευταία την 1η.

 

Αν κάνεις πρώτη φορά deload πρόσεχε μην παρασυρθείς και κάνεις κανονική προπόνηση στο τέλος. Εννοείται ξεχνάς για πολύ το failure.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν το lidl φέρνει φυστικοβούτυρο; Πήρα ένα που είχε ο Βερόπουλος (επώνυμο ήταν) και μπορώ να πώ γευστικά πως δεν ήταν κακό κι είχε κι άριστα μάκρος (ότι πρέπει για pre-workout μαζί με τίποτα άλλο).

Απλά τα 350gr γύρω στα 3,5 ευρώ μου φαίνονται πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν το lidl φέρνει φυστικοβούτυρο; Πήρα ένα που είχε ο Βερόπουλος (επώνυμο ήταν) και μπορώ να πώ γευστικά πως δεν ήταν κακό κι είχε κι άριστα μάκρος (ότι πρέπει για pre-workout μαζί με τίποτα άλλο).

Απλά τα 350gr γύρω στα 3,5 ευρώ μου φαίνονται πολλά.

 

Φτιαξτο μονος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...