Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πρέπει να πήρα μισό κιλό χθες μόνο από τις βοτκες που ήπια, αλλά να πω την αλήθεια δεν το μετανιώνω, με την παρέα περάσαμε καλά. Ξανά πρωτοχρονιά λογικά έτσι και μετά δεν ξέρω κι εγώ πότε μιας και σπάνια βγαίνω για ποτό αλλά όταν βγαινω του δίνω και καταλαβαίνει :P Είμαι σε φάση hangover τώρα αλλά ελπίζω αργότερα να αξιωθω να κάνω καμία bodyweight..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω ειλλημμένων κοινωνικών υποχρεώσεων, δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω την ποδηλασία. Βασικά, αντί για 4 ώρες, έκανα 03:15 περίπου, γύρω στα 80χλμ. Λεπτομέρειες αργότερα. Χρόνια πολλά σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τρωω, πινω καφε αναπαυομαι και θα παω για προπονηση....

 

 

Χτες δυο ποτακια ηπια μονο λογο οτι οδηγουσα, οτι περναω καλα και χωρις να κανω κεφαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα κι όλα 2 λειτουργικά σετ έπαιζαν σήμερα. 1 squat και 1 deadlift variation.

 

Squat: 1 * 6 @ 132,5

Deficit deadlift: 1 * 8 @ 120

 

Αύριο λογικά θα πάω να τσεκάρω ένα gym που πάει ένας φίλος μου. 100 τον χρόνο, αφήνουν άρσεις, έχει rack οπότε είναι κομπλέ. Κόσμο να μην μαζεύει ΠΟΤΕ και θα είμαι ο πιό ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηνουν αρσεις;;; γιατι να μην αφηνουν;;;

Όταν πήγαινα κι εγώ κάποτε gym (πρέπει να έχουν περάσει 3 χρόνια) δεν άφηναν να κάνεις και καλά για το πάτωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κι αναφέρθηκε πιο πάνω το θέμα του κόσμου, εγώ που δεν έχω βιώσει post new year καταστάσεις ώντας πιο καινούριος στο να πηγαίνω gym, ελπίζω να μην γίνεται της τρελής απο κόσμο και να μην έχω να κάνω ασκήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...