Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπου ειδα μια εικονα αν θες να νοιωθεις ασφαλεια κοιμησου με εναν κροσ φιτερ...........ουδεν σχολιον.Παλι καλα που δεν εγραφε και τρξ

αχ εγώ βλέπω κάτι μουσκουλοτεκνά να κάνουν ιμάντες (TRX) και λέω ...μπας και κάνω κάτι λάθος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

καλα και το βρισιμο γενικα που πλεον εχει γινει μοδα και βριζουν περισσοτερο απο τους αντρες ειναι πολυ σπαστικο και ξενερωνεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν βριζω γενικα απλα θα σου πω ελα να τις παιξουμε δεν μου λεει κατι το βρισιδι.Ε αμα σε βριζει γυναικα οτι και να κανεις εισαι χαμενος απο χερι αμα σηκωσεις χερι μπορεις να βρεις μεγαλο μπελα και θα φανεις και μαλακας αλλα γενικα δεν μπορω να χτυπησω γυναικα δεν μου βγαινει με τιποτα εκτος απο αυτη.Ειδικα αμα ακους γυναικα και λεει στ αρχιδια μου ημαρτον απλα εντελως ντεκαβλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω εναν στην δουλεια χοντρο, φαλακρο, ε και ασχημο... βριζει συνεχεια ολα τα θεια, μα οκα καθε ωρα μονο νευρα... το μονο που κανω εκεινη την ωρα ειναι να νιωθω αηδια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστοπαναγιες ειναι το μονο που θα με ακουσεις να λεω οταν εχω πολλα μα πολλα νευρα αλλα προσπαθω να το κοψω και αυτο γιατι προσπαθω να σεβαστω αυτο που σεβετε ο αλλος ακομα και αν δεν το πιστευω.Ειναι και θεμα αυτοσεβασμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και το βρισιμο γενικα που πλεον εχει γινει μοδα και βριζουν περισσοτερο απο τους αντρες ειναι πολυ σπαστικο και ξενερωνεις.

Οντως

 

 

Εγω παντως κανω (και) trx απ οταν ξεκινησα, δε το θεωρω τρεντυ και ισα ισα σπαει τη μονοτονια των βαρων.

 

Σημερα μετα απο μερες εκανα προπονησαρα. Ανεβασα και λιγο λεβελ σε καποιες ασκησεις αλλα πηγα χωρις να χω φαει κανονικο γευμα και ευτυχως με κρατησε το aminolast

 

Το σαββατο τελειωνω επιτελους εξεταστικη και θα παιξει νεο προγραμμα, μαλλον παλι σπλιτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε να μην ειμαι φιτ τον τελευταιο χρονο... Εκανα 11 + 11χλμ μια διαδρομη και τα ειδα ολα (στην αρχικη ανηφορα που εφτασα 180παλμους). Απογοητευτηκα λιγο απο καθεαυτη την trolltunga καθως ηταν καπως χαμενη και "υποσκιασμενη" απο τον ογκο των λοιπων βραχων(σε σχεση με το preikestolen που κυριαρχουσε και επιβαλλοταν στο μερος) αλλα αξιζε τον κοπο. Τωρα εμεινε lofoten, norrkap, svalbard απο το νορβηγικο bucketlist :P Το εκανα σε 3,5 ωρες καθε φορα. Βρηκα και κατι ρεθυμνιωτες πανω!!

 

post-202120-0-68469800-1435614740_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...