Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

καλα οι περισσοτεροι αν βαλουν γρηγορα κιλα θα βαλουν πολυ λιπος (εκτος απ μερικους κοντους τυχερυς τουμπανους εδω στο φορουμ :P )

απλα  εσυ και λογο ηλικιας εχεις ακομη δρομο μπροστα σου. Ακομη το σωμα σου αναπτυσεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινεαρ του καντιτο λέει σε εβδομαδιαία βάση αύξηση κιλών νομίζω...

Ισχύει...έβαλα μέσα και την secondary μέρα που έχει focus σε power/contro/hypertrophy ανάλογα τι διαλέξεις. Για το main lift όμως όντως ανά βδομάδα πάει. 

 

 

Λοιπόν για στήθος(paused bench press 40κιλα 4*5,ανοίγματα 3*5 με τα δεκαριά,πεκ ντεκ 3*5 50 κιλά και μια ακόμα νομίζω την λένε πίεσης σε πάγκο με αλτήρες.Μετά λίγες απομονοτικες δικεφαλο,τρικεφαλο.Next day πλάτη:push ups 3*max,κοπηλατικη με αλτήρες 3*5,μια για τα φτερά δεν θυμάμαι όνομα και εμπρόσθιολεμιες/πισολεμιες τροχαλια. Μετά βάζω λίγο αερόβια διάδρομο,κοιλιακούς.Πόδια κάνω πρεσα,μετά σε κάποια μηχάνηματα για απαγωγους και προσαγωγούς και τεχνική για squat +αερόβια

 

*την επόμενη φορά θα αρχίσω κανονικά squat και από καμιά βδομάδα αρσεις θάνατου και γενικά θα αλλάξω το πρόγραμμα για Texas method,βγάζω 100 γραμμάρια πρωτεΐνης και συμπλήρωνω με whey τα 25 Μετά την προπόνηση.59 κιλά ύψος 1,70 17 χρονών λίπος είμαι γύρο στο 14 % μπορεί και λιγότερο αύριο θα πω να με κάνουν λιπομετρηση και θα σας πω σίγουρα

Φίλε το ξεχνάς το texas method. Αυτό το πρόγραμμα είναι κατά κόρον για powerlifting ή τέλος πάντων δύναμη για μία δραστηριότητα...το πεκ ντεκ κι αυτά δεν χωράνε μέσα...πέρα από το ότι δεν κάνεις ακόμα κανονικά squat...πως θα τα βάλεις κιόλας 3 φορές την βδομάδα !

 

. Αν θες μία μίξη που να πιάνεις και λίγο από άλλες ασκησούλες κοίταξε το πρόγραμμα που είπα πιό πάνω και δες την έκδοση strenght-hypertrophy. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οι περισσοτεροι αν βαλουν γρηγορα κιλα θα βαλουν πολυ λιπος (εκτος απ μερικους κοντους τυχερυς τουμπανους εδω στο φορουμ :P )

 

απλα  εσυ και λογο ηλικιας εχεις ακομη δρομο μπροστα σου. Ακομη το σωμα σου αναπτυσεται!

xaxaxaxaxaxa....Αυτοσαρκασμος ειναι αυτο??

 

Φιλε μου κωστα εκανες πεκ ντεκ 3*5? ξανασκεψου το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

xaxaxaxaxaxa....Αυτοσαρκασμος ειναι αυτο??

 

Φιλε μου κωστα εκανες πεκ ντεκ 3*5? ξανασκεψου το...

 

 

Έλα ρε φίλε καινούργιος είμαι...τώρα μαθαίνω :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το justdancenow για τις κορακλες μου κι είπα να το δοκιμάσω κι εγώ. Καλά, κόντεψε να καεί η cpu σαν σηκώθηκα και χόρεψα (!!!) αλλά διάολε, αυτός ο χορός ειναι και γαμω τις αεροβικές!

 

Θα επαναληφθεί ωσονουπω. Διασκέδαση και γυμναστική μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://news.in.gr/science-technology/article/?aid=1500009295

 

Υποψην ο κεβιν λεβρον το χει απο την φυση του αυτο.Σταματαγε εως και 3 μηνες μετα το ολυμπια τα βαρη γιατι βαριοτανε και εφτανε και ξεπερνουσε τους υπολοιπους φυσικα επερνε τον κωλο του απο ροιντς αλλα ειχε πλεονεκτημα και παλι.Το ψευδωνυμο του ηταν maryland muscle machine.Απιστευτα αδικημενος.Θα επρεπε να εχει το λιγοτερο δυο ολυμπια σπιτι του

 

https://www.youtube.com/watch?v=FI5f-H4QwJo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα σκεψου τι τρωμε τα ζωα τρωνε απιστευτη ντοπα στα εκτροφεια πλεον και μετα ερχετε ο αλλος και σου λεει για την πρωτεινη την σκονη οτι ειναι βλαβερη.Που να ξερατε τι μας ταιζουν.Ξερω και τι τους βαρανε δηλαδη το χω ψαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...