Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εσκασα ενα μπουνιδι σε ενα τοιχο και εκανα το χερι μου καλοκαιρινο.Να δω πως θα πιασω την μπαρα.

 

αν είναι πρησμένο αύριο το πρωί πάνε δες το. Το ότι ο πόνος παλεύεται δεν σημαίνει ότι δεν έσπασε :/

 

δύο φορές έκανα μαλακία να βαρέσω τοίχο. Την μία την γλίτωσα την άλλη το έσπασα. Να προτιμάτε φύλλα ντουλάπας η πόρτες (Εσωτερικές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπασμένο χέρι είναι γύψος για 3 μήνες και πονάει όταν αλλάζει ο καιρός, χειρότερο από μια τρύπα στην πόρτα. Στο πατρικό μου σπίτι η τρύπα στην πόρτα στο δωμάτιο μου ήταν μέρος του decor. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιεργως μια αλλη φορα που ειχα πιει τον κολο μου και εριχνα μπουνιες σε κολωνα της δεη μεχρι να ματωσει δεν το σπασα δεν ξερω γιατι.Ποδι εχω σπασει το πελμα χερι ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση για τους γνωστες. Ποσο ειναι η μυικη μαζα που μπορει να εχει καποιος σε κιλα για φυσικους μιλαω

 

για καποιον πολυ στεγνο το ποσοστο που μπορει να χει θα ναι της ταξης του 25%? αρα για 100κιλα ανθρωπο θα χουμε 25κιλα καθαροι μυες?

 

θεωρητικα. πρακτικα σε ρεαλστικα νομερα ποσο μπορει να παιξει καποιος?

Καλησπέρα φίλε ! Επειδή είχα και εγώ αυτή την απορία για το "ταβάνι" που μπορεί να έχει κάποιος , έψαξα και βρήκα το παρακάτω :

http://www.1percentedge.com/ifcalc/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Walking lunges με 12κιλους αλτήρες σε κάθε χέρι. Στο 16ο βήμα ήθελα να κλάψω. Φοβερή άσκηση, μαζί με το σκουωτ κάνουν εκπληκτικό δίδυμο!

----------

 

Ρε παιδια, πως καταλαβαίνει κανεις αν ο απέναντι ειναι άντρας ´η γυναίκα δίχως να μπορεί δει πρόσωπο ´η γεννητικά όργανα; Κοιτώντας τα νύχια των ποδιών... Ειναι δε μερικοί που ξεπερνάνε σε μήκος αυτά του σκυλιού μου. Έλεος δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χχαχαχ η υπομονη στο αποκορυφωμα της... παω ατμ μπροστα μου δυο ακομα ο ενας τεσσερης καρτες ο αλλος αλλες τεσσερης, γυρναει και μου λεει τυχερος εισαι χτες ειχα δωδεκα...λεω μας γαμισες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...