Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποδηλασία!

Θέλει να ψάχνω διαδρομές, να προσέχω στον δρόμο και διάφορα άλλα. Επίσης είναι η γυμναστική που γυμνάζει τους λιγότερους μυς, οπότε και από αυτήν την άποψη άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Θέλει να ψάχνω διαδρομές, να προσέχω στον δρόμο και διάφορα άλλα. Επίσης είναι η γυμναστική που γυμνάζει τους λιγότερους μυς, οπότε και από αυτήν την άποψη άκυρο.

ε ναι , τι είναι τα πόδια ? το μισό σώμα?

η επέκταση του γυμναστηρίου μου ... βλέπω και τους αλτήρες  αλλού...πάλι θα ψάχνομαι σήμερα που είναι τι ... άντε καλή σεζόν σε μας που ξεκινάμε σήμερα 

καλά που δεν έχει τέτοιες πίστες στο δικό μου . θα μου έβγαινε όρεξη για τούμπες κ θα έσπαγα καμια μούρη :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι , τι είναι τα πόδια ? το μισό σώμα?

καλά που δεν έχει τέτοιες πίστες στο δικό μου . θα μου έβγαινε όρεξη για τούμπες κ θα έσπαγα καμια μούρη :devil:

και μένα δεν μου αρέσει να μου αλλάζουν τα πράγματα χώρο....χωρικός ντετερμινισμός 

δεν ξέρω κάτι παθαίνω και τρελαίνομαι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει να ψάχνω διαδρομές, να προσέχω στον δρόμο και διάφορα άλλα. Επίσης είναι η γυμναστική που γυμνάζει τους λιγότερους μυς, οπότε και από αυτήν την άποψη άκυρο.

Ταμπατα,κολύμπι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε παιχνίδι ποδοσφαίρου. Άνοιξα τα χέρια μου για να τεντωθώ και άκουσα ένα κρακ στη μέση του στήθους μου. Δεν το ξεχνάω, αλλά δεν το έχω ξαναπάθει, ούτε θυμάμαι κάποιον άλλον να το έχει πάθει. Και δεν πας σε κανά γιατρό να στο δει;

Θα το κοιταξω..σε αθλιατρο καλυτερα ομως? δε ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναστήθηκα !!!
https://www.facebook.com/lifefitcenter/posts/553133894867323

αναβαθμίστηκε και έγινε τέλειο!!! 
4 ποδήλατα σπιν, 4 ρακ 
εντάξει, θέλω να κατασκηνώσω μέσα, δεν ήθελα να φύγω σήμερα

αδημονώ να κάνω προπόνηση ποδιών, επιτέλους deadlift από νεκρό σημείο (έδαφος) 

υ.γ  ελπίζω να μην δούμε  τσιμπημένες τιμές 


 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει να ψάχνω διαδρομές, να προσέχω στον δρόμο και διάφορα άλλα. Επίσης είναι η γυμναστική που γυμνάζει τους λιγότερους μυς, οπότε και από αυτήν την άποψη άκυρο.

Εάν έχεις ήδη ποδήλατο, μπορείς να πάρεις ένα trainer και να κάνεις από την άνεση του σπιτιού σου. Από την άλλη, εφόσον θεωρείς "άκυρη" την ποδηλασία, ε, βρες κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες ασκησεις Νίκο. Μήπως θα έπρεπε να μειώσεις τα κιλά για να κανεις περισσότερες επαναλήψεις και μετά να τα αυξάνεις σιγά-σιγά; Εσυ πας να κανεις το ανάποδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει οπως ηταν αναμενομενο εγιναν παρασπονδιες στην  Σαντορινη ,δεν γινοταν να μην φας  τα γευματα ηταν υπερανω κριτικης .

Πηγαμε και για γευσιγνωσια κρασιου ,Στην ανασταση χασαμε την μπαλα απο το αλκοολ ...

Για αυτο δεν θελω εγω διακοπες και τριημερα οταν ειμαι σε προγραμμα  δεν γινεται να το τηρησεις .

Τεσπα απο σημερα παλι στην πεινα ,υπολογιζω πως εχασα  το αντιστοιχο 2 βδομαδων  διατροφης αλλα yolo:P

 

 

Eιναι το αγαπημενο μου νησι δεν το χορταινω ποτε .

 

 

 

 

 

post-237837-0-22708500-1462345628_thumb.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες ασκησεις Νίκο. Μήπως θα έπρεπε να μειώσεις τα κιλά για να κανεις περισσότερες επαναλήψεις και μετά να τα αυξάνεις σιγά-σιγά; Εσυ πας να κανεις το ανάποδο.

οπως βλεπεις κανω strentgh training π.χ το weighted handstand push ups με βοιηθαει στο full planche push ups, για να αποκτησεις γρηγορα δυναμη πρεπει να πεσεις σε low reps,τωρα σε αυτο το σημειο που ειμαι εχω εκπληρωσει τους βασικους μου στοχους και για αυτο προσπαθω να αυξησω τωρα τα reps;)
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...