Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σελερς αν μια στο τοσο σου έρθει να φας καμιά μαλακιά φατην εκείνη την στιγμή μην το σκέφτεσαι και μην το μεταθέτεις, κακό κάνεις, απλά οκ κάλο ειναι να μην σου έρχεται καθημερινά, να μην μαλακίζεσαι κάθε μέρα :)

---

φωτη Σαντορίνη ελεγε η φωτο στο αλλο νημα !

και μενα κάπως μου φάνηκε .. ετσι έλεγε όμως, δεν ειναι δικιά μου !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Γνωστος μου αντικατεστησε την πρωτεινη με προσευχη και ειχε τα ιδια και καλυτερα αποτελεσματα.

 

Ναι, τουλαχιστον και οι δυο ειμαστε στην ιδια φαση.

Καλά θυμάμαι τότε....καθαρίστε όλο το σπίτι από τυχόν σαβουρίτσες και βάλτε στόχο πχ 1 φορά στις 7-10μέρες τρώμε ένα γεύμα βρώμικο και σταδιακά το βλέπε για να αυξήσετε τη διάρκεια...έτσι θα γλυτώσετε από βουλιμικά επεισόδια 

Αν κινείστε προς το "γλυκό", τότε δοκιμάστε τσάι γλυκόριζα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του σατανά το δέχομαι, με το εμετικά θα είχα θέμα ... 

εγώ πίνω πρωτεϊνη για να μου φυτρώσουν @@ και να γίνω σαν τον Vapir, τον Mau και τον Fotis 

Δήμητρα μπορεί να κάναμε κοιλιές αλλά από βυζί πάμε για σουτιέν κανονικά :-D

 

 

 

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήμητρα μπορεί να κάναμε κοιλιές αλλά από βυζί πάμε για σουτιέν κανονικά :-D

 

 

 

αυτά είναι 

10+!! δεν μας νοιάζει τo pack ... δεν θα παίζω packman στις γραμμές τους!! εντάξει το βυζί τα σπάει, δεν έχει και τρίχα ευτυχώς !!! 

μπράβο ρε παππού ... μόνο από το σώμα θα σε χρονολογούσα 25 :P 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστος μου αντικατεστησε την πρωτεινη με προσευχη και ειχε τα ιδια και καλυτερα αποτελεσματα.

 .

 

 

να σου πω κι εγω για ενα διαστημα 3 μηνων που δεν ειχα whey δεν ειδα καμια διαφορα και σηκωνα μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εμενα μ αρεσει και το σιξ πακ, αλλα συμφωνω με τη Δημητρα... Τρελαινομαι οταν ο αλλος εχει ανοιχτες πλατες και γυμνασμενο στηθος! Ευτυχως so far επεφτα σε τεροιες περιπτωσεις ακομα κ οταν ημουν αγυμναστη :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εμενα μ αρεσει και το σιξ πακ, αλλα συμφωνω με τη Δημητρα... Τρελαινομαι οταν ο αλλος εχει ανοιχτες πλατες και γυμνασμενο στηθος! Ευτυχως so far επεφτα σε τεροιες περιπτωσεις ακομα κ οταν ημουν αγυμναστη :P

Βυζί Βυζί Βυζί !!!! 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα πηγαινε η ερωτηση?χωρις να μαι βεβαιως απαντω

κοιταξε σε δικαιολογω που δεν καταλαβαινεις μιας και δεν εισαι αθλητης,ομως απ την αλλη  

απαντησα ήδη στην ερωτηση σου 

 

  δεν ειδα καμια διαφορα και σηκωνα μια χαρα

 

αυτο σημαινει αποδοση/επιδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εμενα μ αρεσει και το σιξ πακ, αλλα συμφωνω με τη Δημητρα... Τρελαινομαι οταν ο αλλος εχει ανοιχτες πλατες και γυμνασμενο στηθος! Ευτυχως so far επεφτα σε τεροιες περιπτωσεις ακομα κ οταν ημουν αγυμναστη :P

 

 

 

Βυζί Βυζί Βυζί !!!! 

 

ωραίο είναι να έχεις καθαρή κοιλιά κ εγώ αυτό θέλω , αλλα η καθαρή κοιλιά είναι ωραία μόνο αν έχεις και μάζες ,είναι γαρνιτούρα , όχι κυρίως πιάτο. Τι να λέει αν είσαι σαν άστεγο κοριτσάκι, ούτε δυνατός είσαι (σημαντικό) , ούτε φαίνεται καν με τα ρούχα παρα μόνο στην παραλία (εκτός αν είσαι κάγκουρας κ κυκλοφορείς χωρίς μπλούζα με το παπί 

 

Έχει τύχει πολλές φορές στην προπόνηση να βλέπω πιτσιρικάδες να σηκώνουν την μπλούζα και να ποζάρουν στον καθρέφτη , μόλις πάω δίπλα τους φεύγουν  :-D ​

 

 

σε μενα πηγαινε η ερωτηση?χωρις να μαι βεβαιως απαντω

κοιταξε σε δικαιολογω που δεν καταλαβαινεις μιας και δεν εισαι αθλητης,ομως απ την αλλη  

απαντησα ήδη στην ερωτηση σου 

 

 

αυτο σημαινει αποδοση/επιδοση.

ναι σε εσένα πήγαινε  

εγώ πάλι δεν δικαιολογώ αυτούς που θεωρούν τους εαυτούς τους αθλητές να πετάνε τέτοιες ρουκέτες

 φάση "Για τρεις μήνες δεν έπινα whey έπινα γάλα ξέρω γω και δεν είδα διαφορά στην επίδοση , σήκωνα τα ίδια!"

 

LMAOOOOOOOO , έλα ρε αφού φαίνεσαι πως ξέρεις μη λες τέτοια πράγματα ...

 

Μην το πάρεις στραβά ε, μου φαίνεται αστείο το συγκεκριμένο , γενικά σε έχω κόψει πως έχεις γνώσεις γιαυτό σου ζήτησα την προηγούμενη φορά φωτογραφία αλλα δεν παρακολουθούσα το θέμα και μου ξέφυγε , αν μπορείς ρίξε ένα link απο το post σου μη ψάχνω τόσες σελίδες , πρέπει να είσαι σε καλό επίπεδο ε?

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε το χεσες με τη φωτο. Σε κανεναν μας δεν αρεσει αυτο που ανεβασες! Οντως το πακιστανικο δε λεει.... Αλλα υπαρχουν ατομα ομοιομορφα, και με μαζα και με γραμμωση. Πχ στο τζιμ εχει ερθει τελευταια ενας γυμναστης... Μικροτερος απο μενα ειναι κι εχει ενα σωμα....αγαλμα!

 

Οκ δεν εχει τη μαζα του Μαου πχ , αλλα δεν ειναι οδοντογλυφιδας, εχει μουσκουλα κι εχει και 6 πακ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε το χεσες με τη φωτο. Σε κανεναν μας δεν αρεσει αυτο που ανεβασες! Οντως το πακιστανικο δε λεει.... Αλλα υπαρχουν ατομα ομοιομορφα, και με μαζα και με γραμμωση. Πχ στο τζιμ εχει ερθει τελευταια ενας γυμναστης... Μικροτερος απο μενα ειναι κι εχει ενα σωμα....αγαλμα!

 

Οκ δεν εχει τη μαζα του Μαου πχ , αλλα δεν ειναι οδοντογλυφιδας, εχει μουσκουλα κι εχει και 6 πακ

τα pack τα μέτρησες;ήταν 6; θες βοήθεια στο μέτρημα; :devil: 

 

συμφωνώ με την καθαρή κοιλιά ... αλλά όχι το τελείως σκαμμένο, όχι ότι θα με χάλαγε 

αλλά και πάλι το πρώτο που θα έβλεπα θα ήταν τα σφικτά βυζάκια και μετά τα σκαμμένα πακς

 

και θα ξενέρωνα με τα αγύμναστα πόδια +γάμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε το χεσες με τη φωτο. Σε κανεναν μας δεν αρεσει αυτο που ανεβασες! Οντως το πακιστανικο δε λεει....  

για πλάκα την έβαλα , photoshop είναι 

 

κανονικά ο τύπος είναι έτσι  

 

 

tumblr_inline_nuqwx8PwzY1qzmvst_540.jpg

 

 

 

η φάση που βάζω αυτή τη φωτογραφία για να πω οτι δεν είναι έτσι είναι καλύτερος αχχαχαχαχααχχααχχαχα

 

πόσο βαρετές μου φαίνονται πλέον οι bb φωτογραφίες ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...