Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πέτυχα αυτό τον τύπο απο suggested video στο youtube

https://www.youtube.com/watch?v=KzttZAX7PCM

9:00 με 10:00 ο λόγος π τον έκανα subscribe. Το βάζω ποιο πολύ για άτομα π αρχίζουν κ ασχολούνται τώρα και π αναρωτιούνται πως οι αστέρες κάνουν transformations για ταινίες σε χρόνο 0.
Με λίγα λόγια γρήγορο αποτέλεσμα = προσωρινό αποτέλεσμα 
 

Rε εσυ που εισαι και φαν  του Piana το καινουριο milf  καλο ε  ? Κai fit .

ναι κ απότι φαίνεται αυτή τη φορά δεν χτύπησε gold digger 
αυτή την ήξερε απο παλιά νομίζω κ την πέτυχε στο γυμναστήριο του λίγο αφού χώρισε με την άλλη οπότε πήγε στα σίγουρα τώρα χαχχα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δεκατιανο πριν την προπονηση ειναι καλα ενα τοστ με τυρι-γαλοπουλα;;

 

Πόσο πριν; Αν μιλάμε για 1 ώρα, ναι. Θα μπορούσες πάντως να φας λίγο πριν τη προπόνηση μια μπανάνα και το τοστ μετά.

 

Πουλινέ, όταν βρεις χρόνο ξεκλείδωστο για το 4ο, και τελευταίο, μέρος των άρθρων περί διατροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πριν; Αν μιλάμε για 1 ώρα, ναι. Θα μπορούσες πάντως να φας λίγο πριν τη προπόνηση μια μπανάνα και το τοστ μετά.

 

 

Μια ωρα + πριν την προπονηση.Το προγραμμα μου ειναι πρωινο δεκατιανο γυμναστηριο και μετα το μεσημεριανο.Προσπαθω να βρω τι θα ηταν το ιδανικοτερο γευμα πριν την προπονηση αφου θα εχω περιθωριο μια 1-2 ωρες πριν παω προπονηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντο όπως σου είπα. Πρωινό, μπανάνα, προπονηση-δεκατιανο, μεσημεριανό. Είναι πολύ σημαντικό το μετά προπονητικό γεύμα, για αναπλήρωση ενέργειας και εκμετάλλευση του αναβολικου παραθύρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον  ξυριστικαμε  παντου και ειμαστε ετοιμοι για πολυ βαρια προπονηση το  σουκουδου .

Επειδη ομως ειναι πολυ σημαντικη και η αποκατασταση σε εντατικες συνθηκες εχω κανονισει απο τωρα και μασαζ και φαγητο φουλ πρωτεινη .

Θα γινει τριχαμος .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος (άσχετο), για όποιον ίσως κάποια στιγμή στη ζωή του με διαβάσει ψάχνοντας όπως κι εγώ κάποτε και ντρέπεται να πάει στο γυμναστήριο γιατί είναι υπέρβαρος, να του/της πω ότι κανείς γύρω του δεν θα έχει πνευματική ενέργεια να ασχοληθεί μαζί του κι αν έχει, δεν θα είναι για πολύ εκεί μέσα. Έτυχε σήμερα κι ήρθε μια κοπέλα αρκετά παχουλή, γυμναζόταν για πρώτη φορά ακριβώς δίπλα μου και την κοίταξα μια φορά όταν μπήκε και μια όταν φύγαμε για να της πω καληνύχτα. 

                                                                                

                                                                ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ

 

Αν ντρέπεσαι να πας στο γυμναστηρίου επειδή είσαι υπέρβαρη, δεν υπάρχει κανένα θέμα πήγαινε άφοβα,

κανείς δεν θα ασχοληθεί μαζί σου, δεν θα σε δούνε καν, δεν θα υπάρχεις :-D :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                                                                ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ

 

Αν ντρέπεσαι να πας στο γυμναστηρίου επειδή είσαι υπέρβαρη, δεν υπάρχει κανένα θέμα πήγαινε άφοβα,

κανείς δεν θα ασχοληθεί μαζί σου, δεν θα σε δούνε καν, δεν θα υπάρχεις :-D :lol:

Μην είσαι κακός άνθρωπος καλέ, ούτε γυναίκα δεν κάνει τέτοιες μεταφράσεις όταν άνδρας της λέει κάτι αμφιλεγόμενο! Χαχαχα, απλώς λέω ότι καθένας κοιτάζει τη δουλειά του με αφοσίωση και δεν θα έπρεπε να ντρέπεται κάποιος ότι θα τον σχολιάσουν!  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

[..] Χαχαχα, απλώς λέω ότι καθένας κοιτάζει τη δουλειά του με αφοσίωση και δεν θα έπρεπε να ντρέπεται κάποιος ότι θα τον σχολιάσουν!  :lol:

Κσταλαβαινω την αγνη προθεση σου και μακαρι ολοι να σκεφτονταν ετσι.

But, nope, υπαρχουν και σκατοψυχοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτεινετε κανένα μονόζυγο πόρτας (αυτό που κρεμιεται, βιδωτο στο τωρινο σπίτι δεν μπορώ να βάλω είναι στενή η κασα).

Γερή κάσα ειναι, εγώ 70Kg.

 

Το iron gym σκεφτόμουν που είναι φτηνό και δεν θα λυπομουν τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πριν; Αν μιλάμε για 1 ώρα, ναι. Θα μπορούσες πάντως να φας λίγο πριν τη προπόνηση μια μπανάνα και το τοστ μετά.

 

Πουλινέ, όταν βρεις χρόνο ξεκλείδωστο για το 4ο, και τελευταίο, μέρος των άρθρων περί διατροφής.

 

Επειδή η μπανάνα έχει πολλές ίνες, δεν είναι απαραίτητα το καλύτερο φρούτο ακριβώς πριν την άσκηση...

 

...αν και εξαρτάται και πόση ώρα διαρκεί η προπόνησή σου...πχ αν διαρκεί ένα δίωρο, φάτη όποτε θες  - και λίγο πριν πας, αν σε μια ώρα έχεις τελειώσει, φάτη κανά μισάωρο νωρίτερα ή διάλεξε κάτι άλλο, με λιγότερες ίνες

 

Είναι πιο σύνηθες/δημοφιλές γεύμα σε αθλητικές δραστηριότητες μεγαλύτερης διάρκειας ή μη σταθερής/άγνωστης τελικής διάρκειας, όπως αντισφαίριση ή ποδηλασία κοκ...εκεί χρειάζεσαι την πιο σταθερή και αργή απορρόφηση, για να διατηρήσεις τα επίπεδα ενέργειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trial and error ειναι αυτό. Εμενα με βολεύει καφές λίγο πριν και 1-2 πορτοκάλια κατα τη διάρκεια της προπονησης. Με δροσίζουν και με αναζωογονούν.

 

Φλικ, εγω πηρα ενα με 15€ απο το τζάμπο. Σκυλί αποδείχτηκε, πολύ καλη κατασκευή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πριν; Αν μιλάμε για 1 ώρα, ναι. Θα μπορούσες πάντως να φας λίγο πριν τη προπόνηση μια μπανάνα και το τοστ μετά.

 

Πουλινέ, όταν βρεις χρόνο ξεκλείδωστο για το 4ο, και τελευταίο, μέρος των άρθρων περί διατροφής.

ready.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...