Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK, ευχαριστώ για την απάντηση. 

 

Θα περιμένω να τελειώσει ο Γιάννης με τα δικά του για να ανεβάσω τον οδηγό μου - εκτός κι αν μπορείς να αλλάξεις "θέση" στα posts έτσι ώστε να διατηρηθεί η συνέχεια των posts του Γιάννη, άσχετα με το πότε θα κάνω ανάρτηση εγώ (ή καποιος άλλος).

δεν μπορω να αλλαξω θεση αλλα δεν μας πειραζει η σειρα.αλλωστε εκανα αυτο που ειπαν για πινακα περιεχομενων οποτε ειμαστε μια χαρα.το ανοιγω το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ok εγω θα το αφησω ανοιχτο μην θελει να βαλει τιποτα μεσα και ο yannis27.αν ποσταρει κανεις το σβηνουμε.αν εχετε κατι αλλο να προτεινετε μια που στην ουσια δικο σας ειναι το θεμα απλα πειτε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, μετα τα πολυ καλα βιντεο που βυζιου, αυτα με τα ντουκια να εξηγουν το τι παιζει στο σωμα μας. Λοιπον τα εφαρμοσα αλλα επαθα πραμα. Να πω οτι κανω μονο χερια. Λοιπον, πρηζομαι ασχημα για αρκετη ωρα, να πω οτι κανω και διατσεις. Αλλα καο παλι δεν γινεται κατι. Εκει για καμια ωρα ειμαι πρησμενος και εχω και τρεμουλο. Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε ! Άρχισε η κάθοδος. Από 90,5 kg την Δευτέρα του Πάσχα, 88,7 kg σήμερα . Στόχος 84 kg μέσα στον Ιούνιο

Teoke  εχεις βαλει μεγαλο στοχο ε ?

Μου αρεσει   ετσι κανω και εγω αλλα νομιζω πως στην φαση που εισαι τα 85 ειναι αριστα  να τα φτασεις, να εισαι ετοιμος για μεγαλες πεινες σε λυπαμε χαχαχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να χάσω λίπος στην κοιλιά και στο "σωσίβιο" σε τι ασκήσεις θα πρέπει να δώσω βάση περισσότερο; νομίζω πως είμαι σίγουρος πως θα μου πείτε ελλειπτικό και διάδρομο , απλά ισως εχω μια ελπίδα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τελευταίο θα φύγει μαν και δύσκολα φυσικά και διατροφάρα σε συνδιασμό με αερόβια.

 

εγώ κάνω 3-4 small cardio sessions την εβδομάδα καίγοντας 300cals και έχω ρίξει και τον υδατάθρακά μου κατά 200-300 θερμίδες.

βλέπω αποτελέσματα αλλά θέλει στόμα ραμμένο δυστηχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να χάσω λίπος στην κοιλιά και στο "σωσίβιο" σε τι ασκήσεις θα πρέπει να δώσω βάση περισσότερο; νομίζω πως είμαι σίγουρος πως θα μου πείτε ελλειπτικό και διάδρομο , απλά ισως εχω μια ελπίδα :-)

Στην διατροφη ριξε  το βαρος καμια  ασκηση δεν βοηθαει σε αυτο .Οι ασκησεις ειναι ευκολες το "αγγουρι "  και το κλειδι ειναι η διατροφη .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φωτη ειπα να σε κανω περηφανο χτες :P

 

Κερκυρα, πηγαμε στην παραλια της ΓΛυφαδας, ανεβηκαμε το βουνο και μετα καναμε καταβαση κανονικα. Ελβετικο καθισμα γιατι δεν ειχαμε εξοπλισμο, καραμπινερ, ιμαντα για (για ασφλιση) και το σχοινακι για ασφαλεια τα ειχαμε.

 

Στην αναβαση εκανα σαν κυρια γιατι μετα απο 2 χρονια αποχης απο οτιδηποτε εξτριμ ηταν too much να ανεβω το συγκεκριμενο βουνο (ελαχιστα κρατηματα, αρκετα μεγαλη κλιση),

 

Στην καταβαση, η αρχη ηταν λιγο περιεργη μεχρι να πιαω λιγο την ιδεα μετα ηταν κομπλε. Με εκνευρισε το σχοινι γιατι ηταν συνεχεια μπλεγμενο. Την επομενη φορα θα το απολαυσω περισσοτερο

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να χάσω λίπος στην κοιλιά και στο "σωσίβιο" σε τι ασκήσεις θα πρέπει να δώσω βάση περισσότερο; νομίζω πως είμαι σίγουρος πως θα μου πείτε ελλειπτικό και διάδρομο , απλά ισως εχω μια ελπίδα :-)

υδατάνθρακες πρέπει να ρίξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...