Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Δήμητρα Πρέπει να φτάνεις σε αυτό το σημείο όμως?

Dakon, ἐκανα μαλακία δικιά μου...υποσιτίστηκα και πήγα να κάνω ΗΙΙΤ 

το προσωπικο  χθεσινο τσακισμα της βαφλας αντιστοιχει στο οτι πλεον τρωω μονο ενα γλυκο την βδομαδα και στο οτι σημερα εχω μιση ωρα αεροβιο και 1 ωρα εξαντλητικα με βαρη ! αν το κανεις κ συ ετσι φαε οτι γουσταρεις αφοβα ..

Για μένα ισχύει;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

100%

υπαρχουν και συγκεκριμενες διατροφες οπου τρωμε αυστηρα υγιεινα και συγκεκριμενα για 6 μερες και 1 μερα τρωμε οτι γουσταρουμε !  την ακολουθουν πολλοι αυτη την διατροφη ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100%

υπαρχουν και συγκεκριμενες διατροφες οπου τρωμε αυστηρα υγιεινα και συγκεκριμενα για 6 μερες και 1 μερα τρωμε οτι γουσταρουμε !  την ακολουθουν πολλοι αυτη την διατροφη ..

Καλά αυτό δεν είναι διατροφή.

 

Εφόσον δεν μιλάμε για αγωνιστικές προετοιμασίες η διατροφή πρέπει πρώτα απ΄όλα να σε ευχαριστεί και να μην σου δημιουργεί θέματα. Τι νόημα έχει να κάθεσαι να ζορίζεσαι 6 μέρες και την 7η να πας να τα ξεσκίσεις όλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει συγκεκριμενη διαιτα και μαλιστα την συνιστουν πολλοι διατροφολογοι ! οκ οχι να ξεσκιστεις  , απλα σου δινουν ενα συγκεκριμενο προγραμμα 6 ημερων και σου λενε την κυριακη πχ φαε οτι θελεις με μετρο εννοοειται - απλα δε σου απαγορευουν τιποτα ..

πολυς κοσμος την κανει αυτη την διαιτα - εγω παντως συμφωνω μαζι σου  δε θα το το προτεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς ένα γεύμα δεν σε στέλνει και στην κόλαση των λιπιδίων. 
Να περνάς ευχάριστα και να το γουστάρεις, όπως κάνει πχ ο alex τρώει και τα γλυκάκια του και παίρνει τον όγκο που θέλει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς ένα γεύμα δεν σε στέλνει και στην κόλαση των λιπιδίων. 

Να περνάς ευχάριστα και να το γουστάρεις, όπως κάνει πχ ο alex τρώει και τα γλυκάκια του και παίρνει τον όγκο που θέλει

Εδώ μιλάμε για ελεύθερη μέρα...όχι γεύμα.

υπαρχει συγκεκριμενη διαιτα και μαλιστα την συνιστουν πολλοι διατροφολογοι ! οκ οχι να ξεσκιστεις  , απλα σου δινουν ενα συγκεκριμενο προγραμμα 6 ημερων και σου λενε την κυριακη πχ φαε οτι θελεις με μετρο εννοοειται - απλα δε σου απαγορευουν τιποτα ..

πολυς κοσμος την κανει αυτη την διαιτα - εγω παντως συμφωνω μαζι σου  δε θα το το προτεινα.

Καλά το ότι το προτείνουν δεν πάει να πει ότι είναι και σωστό. Χίλλιες φορές ξέρω γω να κάνει κάποιος διατροφή με αρχές από If It Fits Your Macros αν δεν την παλεύει με καστανό ρύζι και κοτόπουλο κάθε μέρα παρά να καταπιέζεται και να ξέρει ότι θα φάει ό,τι θέλει την Κυριακή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπος μαζι σου ειμαι - απλα αυτη η διαιτα ειναι πολυ της μοδας - την ακολουθουν πολυ ειδικα γυναικες !

το βιντεακι τα σπαει - φαντασου εναν τυπα σαν και αυτον να σου ερθει την ωρα που γυμναζεσαι :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p> ε ναι ρε συ τι νομιζες εννοω ?? χθες (και σε περιοδο που προσεχω υποτιθετε) βγηκαμε βολτιτσα κ τσακισα μια βαφλα με 3 μπαλες παγωτο πραλινα φουντουκι απο πανω ! την ωρα που εγραφες εσυ τα περι duckface :-D</p>

θα σε καταραστω και σενα σαν τον dakon :P

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα μιλας ?  δε τα ανοιγω συνηθως - αυτο ετυχε κα το ειδα γιατι μου το στειλαν ! μιλαμε για τρελλη φαση - ολα τα λεφτα ειναι ο τυπος στο τελος που του λεει παμε εξω :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα μιλας ?  δε τα ανοιγω συνηθως - αυτο ετυχε κα το ειδα γιατι μου το στειλαν ! μιλαμε για τρελλη φαση - ολα τα λεφτα ειναι ο τυπος στο τελος που του λεει παμε εξω :-)

 

Ο τελευταιος τυπος ειναι fake , ολα τα λεφτα ειναι ο προηγουμενος στο 2.02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα για να μη παρεγηγηθω - το οτι εχω αυτη την αποψη δε σημαινει οτι την τηρω και αυστηρα κι ολας ! οκ αλατι δε μου αρεσει καθολου γευστικα , δε το βαζω πουθενα , με την γυναικα πχ εχουμε προβλημα δε μπορουμε να φαμε μαζι στο ιδιο πιατο χωριατικη ! εμενα μου χαλαει την γευση το αλατι - εκεινη τρελλαινεται μπορει να το αδειασει ολο απο πανω ! ζαχαρη ομως να μεν την αποφευγω στο καφε κτλ  ομως  μ αρεσουν πολυ τα γλυκα και οι σοκολατες οποτε παιρνω απο εκει και εχω αποθεμα για μια ζωη !!  διατροφικα δεν υπαρχει χειροτερη πηγη αχρηστων θερμιδων απο την ζαχαρη! δεν ειναι ακραιο ρε συ να κοψεις την ζαχαρη με το κουταλι  , την παιρνεις απο παντου  - υπαρχει παντου .. ειναι αυτο που λες για το αλατι κ εχεις απολυτα δικιο το ιδιο λεμε ..

 

Αν αυτό ειναι το βασικό πρόβλημα με τη γυναίκα σου, πρεπει να εισαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος επι γης, αμήν :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το γυμναστηριο φαινεται γαματο !!! και το μηχανημα που κανει ωμους ο τελευταιος ειναι γαματο το ιδιο ακριβως εχουμε !

χαχαχα Γιαννη πολυ θα ευχομουν να ηταν αυτο μονο το προβλημα - αυτο ειναι το μονο που μπορω να γραψω B)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ για να πω την αμαρτία μου στα πλιγούρια και καστανά ρύζια βάζω έτσι στη μύτη λίγη σκόνη από μυρωδικό knor για να κατεβαίνουν με καλύτερη ευκολία. εκείνα που δεν μπορώ να καταφέρω να φάω είναι τα αβγά και το άρλα ντιλαιτ 5%, προτίμησα το τυρί τρικαλινό λαιτ και το κοτατζ το φιλαδελφεια των 4,5% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...