Προς το περιεχόμενο

Οι 3 πιο τρομακτικες ταινιες που εχετε δει?


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ψυχω, το Turistas,Το οτοστοπ του τρομου,ο απολυτος τρομος η λαθος στροφη1,ο τελευταιος επιζων(Στιβ Οστιν) κ το αιμα στους λοφους1.

 

Α ναι και το wrong turn 1 είναι πολυ καλο το 2 δεν λέει και πολλά αλλά δίνει απαντήσεις για το ένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 389
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Jeepers Creepers 1,2

 

ΥΓ. ξέρει κανείς πότε βγαίνει το 3 ή αν έχει βγει?

 

χεχε!!ελα δικε μου!!βεβαια δεν ειναι ο,τι πιο τρομακτικο εχω δει αλλα οι ταινιουλες ειναι πολυ ωραιες!:-):lol:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Κι εμένα μου άρεσε πολύ το πρώτο jeepers creepers. Είχε καλή ατμόσφαιρα και γενικά ήταν πολύ ευχάριστο θρίλερ. Τη δεύτερη ταινία όμως τη βαρέθηκα λίγο είναι η αλήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2)The descent

 

Descent? Oh come on.. it sucked hard.

 

____________________

 

Λοιπόν το TOP3 μου..

 

1) REC

2) House of Wax

3) The Orphanage

 

..όποιος είναι FAN του Genre και δεν έχει δει έναν παραπάνω τίτλο, να το κάνει απόψε κιόλας.

 

Ψάχνω σαν τρελή νέα Horror που να αξίζουν, αλλά είναι δύσκολη τέχνη και όσο πάει στερεύουμε από ιδέες γαμώτο.. :-(

 

Υ.Γ: Πόσα άτομα έχουν γράψει SAW πιο πίσω? Ναι στα VideoClub ίσως το βρείτε στα Horror Movies.. αλλά δεν είναι και τόσο Horror. Προσπαθώ να θυμηθώ ΜΙΑ στιγμή που να ένιωσα "ΤΡΟΜΟ" και δεν μπορώ, γιατί δεν υπάρχει. Θα το κατεβάσει κανείς από το TOP3 σας και θα περιμένει να φύγει από τη καρέκλα, ενώ είναι τύπου Se7en ταινία απλά με περισσότερο Thrill και Splatter. Thrill & Splatter <> Τρομαχτικό. Wake up girls. >.>

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και το house of wax στο ιδιο σακι με το ρεκ και το ορφανοτροφειο.... μια παπαρια ηταν, και να μην πιασω καν την "πρωταγωνιστρια"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα το σενάριο παλεύεται..

 

Νόμιζα ότι το Topic μετράει το πόσες φορές ΤΡΟΜΑΞΕΣ σε μια ταινία. Maybe I was wrong, αν και επιμένω ότι ξεφύγατε από το "Ποιο είναι το ποιοτικότερο Horror Muvie TOP3 σας".

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψήθηκα να δω το "Το Σπίτι της Αποτρίχωσης" αλλά με τα χαλάει η Παρις Λιπτον

 

Ελφά όποιος δεν χωνεύει το τσόκαρο, έχει έναν παραπάνω λόγο να τιμήσει τον τίτλο.. Trust me :P

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Κυριακή πρωί θερινο ηλιοστάσιο με κλειστά παντζούρια πονοκέφαλο και μισανθρωπία είδα κάτι χαρούμενο, Drag me to hell. Καλή ήταν, δε με χάλασε. Και σίγουρα "τρομακτικη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Για Κυριακή πρωί θερινο ηλιοστάσιο με κλειστά παντζούρια πονοκέφαλο και μισανθρωπία είδα κάτι χαρούμενο, Drag me to hell. Καλή ήταν, δε με χάλασε. Και σίγουρα "τρομακτικη".

 

Εγώ αυτή τη σνόμπαρα λόγω τίτλου και εξώφυλλου που δεν μου γέμιζε το μάτι - μετά είδα ότι είναι του Σαμ Ράιμι που έχει μια καλή προϊστορία σε ευχάριστες σπλατεριές και λέω να της δώσω μια ευκαιρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...