Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο, τώρα που το έψαξα, πρόκειται για τις εκδόσεις από 5.00 και μετά, όπου δε θα προσφέρει υποστήριξη (θα εγκαθίστανται, αλλά δε θα υποστηρίζει την ορθή λειτουργία, με το να διορθώνει bugs κ.τ.λ.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά επειδή ψάχνω να πάω το play για φτιαξιμο (αν έχετε κάποιον μου  λέτε, από Αθήνα- Πειραιά ) τι firmware να μου εγκαταστήσει ? γιατί βλέπω στον καινούργιο  multiman λέει

(For 3.55DEX and 4.21DEX mM now supports split-games,adds better disc-less compatibility and also allows loading of PS1backups in BIN+CUE format from internal/external.

Τα 4.30 CEX, 4.31 CEX ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε αλλη στιγμη, πολλες φορες ο σερβερ του υπερφορτωνει και αργει αισθητα.

 

προσπαθω απο χθες για το update mm απο 4.19 se 4.20 και μου βγαζει μολις παταω να κατεβει "error occured while downloading the update Please try again later." 

λετε να εχει κανενα προβλημα το πσ μου να το βαλω απο στικακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καιρό μπαίνω για να δώ τι παίζει με την φάση και βλέπω ένα βουνό μπροστά μου!!!

 

Εγώ έχω μείνει ακόμα στην 3.55 kmew. Να την κάνω την τελευταία αναβάθμιση σε Rogero (4.30 v2.05 αν  δεν κάνω λάθος) ή δεν αξίζει τον κόπο;

 

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να παίξω το Ni no Kuni.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καιρό μπαίνω για να δώ τι παίζει με την φάση και βλέπω ένα βουνό μπροστά μου!!!

 

Εγώ έχω μείνει ακόμα στην 3.55 kmew. Να την κάνω την τελευταία αναβάθμιση σε Rogero (4.30 v2.05 αν  δεν κάνω λάθος) ή δεν αξίζει τον κόπο;

 

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να παίξω το Ni no Kuni.

Φυσικα και αξιζει τον κοπο, οχι μονο για τα καινουρια αλλα ξεσκας μια και καλη με fixes κτλπ. Πηγαινε σελιδα 422 η καπου εκει γυρω για οδηγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καιρό μπαίνω για να δώ τι παίζει με την φάση και βλέπω ένα βουνό μπροστά μου!!!

 

Εγώ έχω μείνει ακόμα στην 3.55 kmew. Να την κάνω την τελευταία αναβάθμιση σε Rogero (4.30 v2.05 αν  δεν κάνω λάθος) ή δεν αξίζει τον κόπο;

 

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να παίξω το Ni no Kuni.

Για το ni no kuni να χρησιμοποιήσεις την psn έκδοση και όχι την retail από duplex . Κολλάει και θα σου βγάλει την πίστη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εφτιαξα το ps3 40gb phat απο ylod εχει 3,55 kmeaw μπορει καποιος να μου πει σε τι firmwire να το αναβαθμισω και πως το θελω μονο για παιχνιδια δε με νοιαζει το psn 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...