Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά κατεβασα ένα ολόκληρο Bluray Terminator 2 και πήρα από μέσα το μεγαλύτερο m2ts αρχείο, το έβαλα αυτούσιο μέσα στο WD HD TV για να παίξει, και ενώ παίζει για 2 λεπτά, μετά κολλάει η ταινία και μαζί κολλάει και όλο το μηχάνημα και πρέπει να βγάλω την πρίζα για να ξεκολλήσει! Το δοκίμασα και με το 1.01.02 firmware αλλά και με το 1.02.08...

 

Τί πρέπει να κάνω για να παίξει σωστά? Πρέπει να του κάνω καμιά μετατροπή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευχαριστώ ArisG88. Αναγκαστικά θα πρέπει ν' αγοράσει εξωτερικό σκληρό.

 

Και μία ακόμη ερώτηση γιατί δεν κατάλαβα καλά το όλο θέμα Popcorn.

Έχοντας κάποιο bdrip, στου οποίου το file name αναφέρεται AC3, θα παίζει κανονικά το 5.1 απ' τη στιγμή που είναι συνδεδεμένο το WD media player με το optical καλώδιο στο Logitech Z-5500 (link) ή χρειάζεται κάποια μετατροπή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορώ να βρώ το προηγούμενο firmware για να κάνω downgrade γιατί το 1.02 παίζει τους υπότιτλους γρήγορα;

 

Αν ψαξεις στις προηγουμενες σελιδες θα βρεις τα παντα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Βγηκε το νεο firmware με DTS downmix (ηχος DTS απο την HDMI στην TV)....για το Μ34Α EGREAT

 

εμεις που εχουμε το WDTV ακομα περιμενουμε καινουργιο firmware για τη σωστη απεικονιση

των ελληνικων υποτιτλων.

 

ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Μην περιμενουμε για το WD να βγει υποστηριξη dts....

 

 

δεν περιμενω για το WDTV, DTS downmix.

 

ΣΩΣΤΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ SRT ΥΠΟΤΙΤΛΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!

 

Σε αυτο συμφωνω, αν και εγω τετοιο προβλημα δεν εχω με την 1.0.2 αν δεν κανω λαθος στην εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....Σε αυτο συμφωνω, αν και εγω τετοιο προβλημα δεν εχω με την 1.0.2 αν δεν κανω λαθος στην εκδοση.....

 

η εκδοση που αναφερεις εχει διακοπες ηχου DTS,

σε καποια αρχεια mkv, ενω η τελευταια με το προβλημα στους υποτιτλους,δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαινεται μαλλον εχεις δικιο Polaki.Εγω εχω γυρισει εδω και πολυ καιρο στην αρχικο firmware και δεν εχω προβλημα(ετσι κι'αλλιως βλεπω ελαχιστα απο το wd tv μιας και εχω συνδεσει το pc μου με την τηλεοραση και βλεπω οτι θελω κατευθειαν).Καταλαβαινω ομως και τους αλλους που ειναι προβληματισμενοι με την τελευταια εκδοση και απλα το γεγονος οτι η WD δεν το εχει φτιαξει ακομα το προβλημα με τα flashing subs δειχνει οτι ειναι αρκετα απειροι πανω σε τετοια θεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλά δείχνει πως βγάλανε κάτι,κάνανε αρπαχτή,κάνανε πωλήσεις,βγάζανε συνέχεια Firmware updates κλπ....και τώρα μας αφήσανε έτσι...βέβαια 100ε δόσαμε......οπότε ας μην τα θέλουμε "όλα" δικα μας,αν μπορούν να χαρακτηριστούν όλα αυτά που ζητάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...