Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Adventurer's Corner - Συζήτηση για Adventure games


darian227

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια θελω να παιξω επιτελους το Amnesia. Τι απαιτησεις εχει με ολα στο full? Εχω 5770 και δεν μου το σηκωνει καλα. Τα καρε κανουν σπασιματα με ολα στο μεγιστο, τι να κατεβασω χωρις να χασω πολλα σε ποιοτητα. Παντως δεν εχει και κανα τρελο οπτικο αποτελεσμα, δεν καταλαβαβαινω γιατι δεν μου τρεχει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμάμαι αλλά SSAO >32 νομίζω γονάτιζε και κάρτες θηρία. Ρίξ το στο 4 και ανεβάζεις σταδιακά αναλόγως της απόδοσης.

 

Βασικα παιχτηκε κατι ακυρο. Το κατεβασα και μολις ξαναξεκινησα το παιχνιδι για να δεχθει την αλλαγη μου ειχε χασει το profile! Παλι καλα τουλαχιστον που δεν ειχα παιξει και καθολου. Εν πασει περιπτωση η βασικη ρυθμιση ηταν στο 8, οπου και την αφησα να παραμεινει και τωρα τρεχει μια χαρα.

 

Παντως διαφορα δεν βλεπω (ή τουλαχιστον δεν αντιλαμβανομαι). Δεν ξερω τι θα αλλαζε και στο 132 να το χες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.youtube.com/watch?v=NfMPZ7hFdzs

 

Σε 12 μερούλες...υπομονή!!! :)

 

Αυτό είχα κι εγώ υπόψη μου. Είναι ό,τι πιο ελπιδοφόρο αυτή τη στιγμή. Εντωμεταξύ, κυκλοφόρησε demo, οπότε όποιος ενδιαφέρεται παίρνει μια πρώτη γεύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για τους τυχόν ενδιαφέροντες, κυκλοφόρησε το Gemini Rue και στην πλατφόρμα Steam, στην εισαγωγική τιμή των 6,79€ (απο 7,99€).

 

Το΄χει αγοράσει κανείς "retail" (CD version); Υπάρχει κάποιο extra στο πακέτο (φάση feelies tongue.gif), γιατί απο την σελίδα της WadjetEye δεν καταλαβαίνω και πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είχα κι εγώ υπόψη μου. Είναι ό,τι πιο ελπιδοφόρο αυτή τη στιγμή. Εντωμεταξύ, κυκλοφόρησε demo, οπότε όποιος ενδιαφέρεται παίρνει μια πρώτη γεύση.

 

Κυκλοφορει και οπλοφορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παιξει κανεις σας αυτο? http://www.gamespot.com/pc/adventure/deadmountaineershotel/index.html

 

Αν ναι, ειναι καλο? Πρωτη φορα το βρηκα τυχαια και βλεπω και πολυ καλη βαθμολογια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το ειχα ψαξει παλιοτερα, και αν θυμαμαι καλα κυκλοφορει μονο σε Ρωσικο, επειδη η εταιρια που ανελαβε την διεθνη μεταφορα του το εγκατελειψε. Κατι τετοιο τελοσπαντων. Δεν ξερω, εχεις βρει εσυ κατι νεοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα στο steam τυχαια στα 10 ευρω και ετσι το εψαξα να δω τη βαθμολογια του και ειδα πως ειναι υψηλη. Το στεαμ κανονικα το εχει με αγγλικη γλωσσα. Ισως να το εβγαλαν τελικα. http://store.steampowered.com/app/10230/

 

Edit: Και κατι ακομα μιας και το ειδα τωρα πατωντας στο youtube το ονομα του παιχνιδιου, ειναι οτι πολλα βιντεο λενε ''με αγγλικους υποτιτλους'' πραγμα που παει να πει οτι οπως λες, οντως υπηρχε θεμα με τη γλωσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα καλο ειναι, αν εχεις την δυνατοτητα παρτο. Εγω παντως θυμαμαι οτι ηθελα πολυ να το παιξω, παλιοτερα. Ελπιζω μονο να μην σε παρω στο λαιμο μου και τελικα δεν ειναι ανταξιο των προσδοκιων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...