Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Mιας κ χθες λεγαμε για jungle

Μερικα rune/masteries setups για junglers , τουλαχιστον ετσι οπως τα παιζει ο Nightblue

 

Mαζι με ενα μικρο tip

Οταν κανετε baron κ προκειται να κανετε smite , be sure να μην κανετε tank εσεις

Αν κανετε εσεις tank , παιρνετε το buff που κανετε 50% λιγοτερο dmg , που σημαινει οτι το smite θα κανει μισο dmg

 

Elise

 

 

 

 

xQ84n9K.png

 

 

 

Vi

 

 

QAFlwb6.png

 

 

Kha'Zix

 

 

 

 

PYBKkob.png

 

 

 

Gragas

 

 

 

 

CwNy7Hl.png

 

 

 

Hecarim

 

 

 

 

WvyuRje.png

 

 

 

Udyr

 

 

ZGZyAqV.png

 

 

Wukong

 

 

jQIOvwx.png

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mαζι με ενα μικρο tip

Οταν κανετε baron κ προκειται να κανετε smite , be sure να μην κανετε tank εσεις

Αν κανετε εσεις tank , παιρνετε το buff που κανετε 50% λιγοτερο dmg , που σημαινει οτι το smite θα κανει μισο dmg

 

 

Mind blown. Αλήθεια κάνει και το smite half dmg???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαζι με ενα μικρο tip

Οταν κανετε baron κ προκειται να κανετε smite , be sure να μην κανετε tank εσεις

Αν κανετε εσεις tank , παιρνετε το buff που κανετε 50% λιγοτερο dmg , που σημαινει οτι το smite θα κανει μισο dmg

 

Fucking unbelievable. Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fucking unbelievable. Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ.

Παιζω 2+ χρονια, και καν δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτο το debuff, ποσο μαλλον οτι γινεται να επηρεαστει και το smite.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω το καλο το αγορασμενο το diamond το account.

http://www.lolking.net/summoner/eune/19080141#matches

 

ευτυχως δεν επαιξα μαζι του αλλα ειχε τοοοοση πλακα το chat. :D

 

Το πρωί που πάτησα το link ήταν Gold 2, τώρα πήγε Gold 3. Είμαι περίεργος να δω πού θα φτάσει.

 

Επίσης είχα καιρό να πέσω σε Gragas που κάνει ulti πάνω στο ulti/combo της Leona, και μάλιστα σε όλο το παιχνίδι. Αποθέωση η στιγμή που έχω πιάσει 3 άτομα με 1/3 HP, σκάει ulti και τους σώζει όλους.

 

Η Leona μου επίσης παραμένει κουλή, παρά τις ελπίδες μου για το αντίθετο, οπότε καλύτερα να γυρίσω στην προπόνηση των normals για την ώρα. Καλά να πάθω ας πρόσεχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω 2+ χρονια, και καν δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτο το debuff, ποσο μαλλον οτι γινεται να επηρεαστει και το smite.

 

δεν αναρωτήθηκες ποτε γιατί όταν έρχονται οι άλλοι και την ώρα που βαρας baron και δεν τοχεις παρει πεφτεις παντα σα κοτοπουλο?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αναρωτήθηκες ποτε γιατί όταν έρχονται οι άλλοι και την ώρα που βαρας baron και δεν τοχεις παρει πεφτεις παντα σα κοτοπουλο?  :P

Που κολλαει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γιατί έτρωγες dmg και από τον βαρόνο και γιατί μέχρι πρόσφατα το debuff είχε global effect, δηλαδή έπιανε και το dmg που έκανες στους αντιπάλους.Για το μειωμένο smite dmg πάντως, ομολογώ πως κι εγώ το αγνοούσα.

Άντε ρε άτσαλε (!) γίνε ο παλιός καλός εαυτός σου και πες μας τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κολλαει αυτο;

Wrath οf the Ancients: Deals 70 magic damage and applies a debuff which increases magic damage taken by 25% per stack, stacking every half secοnd up to ten times. This increase in damage is applied tο the damage taken before magic resistance, and while functiοning in a similar manner to magic resistance reduction, it is nοt the same thing.

 

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Baron_Nashor

ΕΛΛΗΝΙΚΑΕΛΛΗΝΙΚΑΕΛΛΗΝΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γιατί έτρωγες dmg και από τον βαρόνο και γιατί μέχρι πρόσφατα το debuff είχε global effect, δηλαδή έπιανε και το dmg που έκανες στους αντιπάλους.Για το μειωμένο smite dmg πάντως, ομολογώ πως κι εγώ το αγνοούσα.

Άντε ρε άτσαλε (!) γίνε ο παλιός καλός εαυτός σου και πες μας τίποτα!

 

Το τερματισες... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...