Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατ'εμε αυτοι που οταν feed-αριστουν θα θελεις να μην τους συναντησεις ειναι οι εξης (εννοειται οτι ειναι επικινδυνοι εφοσον ξερεις να τους παιζεις)

 

akali , fiora , jax , vayne , riven , katarina , kassadin , yi , fizz , twitch , warwick

 

Προφανως ολοι οι champs οταν feed-αριστουν γινονται επικινδυνοι...οι παραπανω θεωρω οτι μπορουν να κουβαλησουν σχετικα ευκολα...απο μονοι τους...

O ww οχι και τοσο. Υπαρχουν Mundo και shy αυτη τη στιγμη.

 

 

 

Καπου ειδα σημερα μια φημη για minor buff στον kassa δε θυμαμαι πηγη. Ισχυει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποια ειναι η γνωμη σας για Nidalee top? Bruiser εννοειται. Ειναι safe pick για τα low elo(silver-gold) ή ειναι ρισκο πιστευετε? Την ειδα απο τον streamer RF Legendary αλλα αυτος νταξει ειναι παιχτης challenger.Μου αρεσε αρκετα αλλα πρωτου την δοκιμασω θα ηθελα καποια γνωμη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδεα της Nidalee top ειναι να κανεις split-push, να καθεσε στο lane και να pushareis. Θεωρω πως ειναι καλυτερο να παιξεις κανεναν tryndamere αμα θες να κανεις split, παρα Nid. Το προβλημα ειναι οτι δεν κανει carry τοσο οσο θα ηθελες, ουτε βγαζει τρελο damage. Αμα ασχοληθεις και την μαθεις παντως μια χαρα θα πας, οπως και με οποιονδηποτε αλλο champion σε αυτα τα tier. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια επειδή είμαι λίγο μόνος στο West αν θέλει κάποιος ας μου στείλει το IGN του να τον κάνω add ή ας με κάνει αυτός.

 

IGN EUW: SeXTaCy

Επεξ/σία από Ακραίος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw πήγα eune οπότε όποιος θέλει να παίζουμε κάνα game (ranked/normal) ας μου δώσει το ign του..

το groupάκι που είχαμε στο lol υπάρχει ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ziggs μου φαίνεται είναι free elo τελικά. Farm από απόσταση, καλό harass, Υπερβολικό AoE, ένα low cost/cooldown spell με καλό damage, 2 spells με soft cc (το w και το e, w μερικές φορές και ως escape) και μια ulti που κόβει θεούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...