Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χανουμε φετος

Placement matches εκανα 7-3.Με πεταξε με υψηλο mmr πλατ 1 απο diamond 1.Κολησα καποια games πλατ 1 promotion games ,και τελικα ανεβηκα diamond 5.ΣΔε ολα τα games οι αντιπαλοι μου ηταν diamond 1-2-3 .Τελικα κερδισα εχθες αρεκτα games και με πεταξε απο diamond 5 σε diamond 3.OP.

http://www.lolking.net/summoner/eune/28553001

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eνα "guide" για τα βασικα πραγματα που πρεπει να κανει καποιος αν θελει να ανεβει

 

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1wiv8l/want_to_climb_the_ladder_fastcheck_this_out/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο game που εκανα προσωπικα τhrow σημερα

Εχω ενε, μεχρι το 26 ειμαι σε ολο το χαρτη. δινω κιλλς, ασσιστ, drake control, towers, τα παντα, ειμαστε πολυυυυ μπροστα και εχω σκορ 8-1-6.
Σε μια φαση το ζωο adc & apc & supp, ψοφανε 30'' πριν βγει ο δρακος σε trap, δινουν 3πλε, δινουν δρακο, χανουμε και 2 towers.

O top Eλληναρας nasus στα @@ τ, μεχρι το 30 λεει εγω θα φαρμαρω, δεν εφευγε απ το lane. Γενικα παιζαμε 4 ν 5 ολο το παιχνιδι.. μεχρι και τοπ πηγα και του εδωσα κιλλ, και μου ειπε ''ΓΙΑΤΙ ΗΡθΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΡΜΑΡΩ''!
Ξεκιναω να τον παρακαλαω μια, δυο τρεις. λεει ''οχι εγω θα φαρμαρω αλλα 5 λεπτα''.

Να μην τα πολυλογω, μιας και ηταν και σε προμο για Gold, ε, σε 3 λεπτα μας εκανα και χασαμε. 5 deaths σε 3 λεπτα.

Εγω ζωα σαν αυτο δεν κουβαλαω στο Gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο game που εκανα προσωπικα τhrow σημερα

 

Εχω ενε, μεχρι το 26 ειμαι σε ολο το χαρτη. δινω κιλλς, ασσιστ, drake control, towers, τα παντα, ειμαστε πολυυυυ μπροστα και εχω σκορ 8-1-6.

Σε μια φαση το ζωο adc & apc & supp, ψοφανε 30'' πριν βγει ο δρακος σε trap, δινουν 3πλε, δινουν δρακο, χανουμε και 2 towers.

 

O top Eλληναρας nasus στα @@ τ, μεχρι το 30 λεει εγω θα φαρμαρω, δεν εφευγε απ το lane. Γενικα παιζαμε 4 ν 5 ολο το παιχνιδι.. μεχρι και τοπ πηγα και του εδωσα κιλλ, και μου ειπε ''ΓΙΑΤΙ ΗΡθΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΡΜΑΡΩ''!

Ξεκιναω να τον παρακαλαω μια, δυο τρεις. λεει ''οχι εγω θα φαρμαρω αλλα 5 λεπτα''.

 

Να μην τα πολυλογω, μιας και ηταν και σε προμο για Gold, ε, σε 3 λεπτα μας εκανα και χασαμε. 5 deaths σε 3 λεπτα.

 

Εγω ζωα σαν αυτο δεν κουβαλαω στο Gold.

Μολις με απογοητευσες. Ειχα την εντύπωση πως αμα βγω από το bronze (αμα καταφέρω) δεν θα παίζω με τετοιους.  Fack, No Salvation.

 

Η μόνη επιλογή μετα ειναι transfer σε West. Εχω ακούσει οτι είναι καλύτερα εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να πω κάτι και να παρεξηγηθώ . Είναι τυχαίο που όλοι flamaroun τους άλλους πάντα ? Κάποιος που είναι bronze και παίζει για gold ,κάποια στιγμή θα είναι gold. Δεν είναι τυχαίο όμως που άτομα είναι bronze-silver px και μένουν εκεί μια ζωή δεν σημαίνει ότι φταίνε οι άλλοι,αλλά αυτοί.Προτείνω να κάνουμε ένα save το gameplay μας και να το δούμε. Γιατί όταν χάνει μια ομάδα συνήθως το 10% είναι να μην φταίμε και εμείς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζί σου και δεν σε παρεξηγώ. Δεν λέω οτι πάιζω σαν το xPeke αλλα σίγουρα παίζω καλύτερα από το μεγαλύτερο ποσοστό του bronze. Μπορώ να το δώ αθτό από το σκόρ μου. Οχι τα kills αλλά τα deaths. Σπάνια έχω πάνω από 5 deaths σε ένα ματς. Σίγουρα έχω κάνει και κακά μάτς. Δεν μπο΄ρω να πώ εάν είμαι για gold και πάνω αλλά ένα silver σίγουρα. Ειλικρινά δεν με πειράζει να χασω. Πραγματικα. Αλλά οταν χανω γιατι το adc έχει δώσει ήδη 5 kill στο 10.00 ή κάποιος έιναι afk η ακόμη χειρότερα αρχίζουν όλοι το spam ναι νευριάζω σε σημείο που δεν θέλω να ξαναπαίξω Lol. Εχω το LOL-Replay στον υπολογιστη και βλέπω τα ματς μου wins-loss. Και το ξαναλέω  για να μην παρεξηγηθώ και γώ δεν είμαι τέλειος εχω και τα κακά μου μάτς αλλα αυτά είναι σπάνια. Και ποτε δεν feedaro ακόμη και δύσκολο lane να έχω, θα κάτσω πιό πίσω θα περιμένω Jungler και λίγο roam και προσπαθώ δεν συνεχιζω να πιέζω τον αντίπαλο ο οποιος ειναι καλύτερος από εμένα με αποτέλεσμα να τον feedaro . Οι περισσότεροι αυτό κάνουν και μετά βρίζουν το jungle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβαίνω απόλυτα τι μου λες γιατί εκτός απο main diamond έχω αφιερώσει αρκετό χρόνο στον αλτ μου (gold 1) και έχω δει τα κουφά τα άκυρα .. δεν σχολιάζω καν ότι σε κάθε παιχνίδι σχεδόν έχω 1 afker.. δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά τα πράγματα θα πάνε χειρότερα αυτη την season 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...