Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε προσέβαλα επειδή σου είπα ότι το επίπεδο σου είναι για bronze?

Όσο για το πως παίζεις μου φτάνουν αυτά που γράφεις + πράγματα που φαίνονται από το lolking

Δεν γίνεται να παραπονιέσαι συνέχεια ότι δεν ανεβαίνεις επειδή φταίνε οι άλλοι, τη στιγμή που π.χ. νομίζεις ότι η annie έχει 2 stun

Μάθε πρώτα το game, τη λογική του, τους champs, τα skills τους, βελτιώσου και μενά τα ξαναλέμε

 

με προσεβαλλες επειδη δεν ξερεις πως παιζω και εκφερεις γνωμη..οκ δεν ηξερα για το stun της annie..ε και ? ο,τι εχω γραψει κατα καιρους ειναι τοσο για το πεος εε? 

 

παρτο αλλιως γιατι βρηκες.

 

@kuzko21

 

θα διαφωνησω ελαχιστα ως προς το πρωτο μερος..τι εννοω

 

Αν παιξεις 5-10-15 champions για αρκετα παιχνιδια , θεωρω...οτι εναν καινουργιο champ μπορεις ευκολα να τον μαθεις με 2-3 παιχνιδια στο custom..προσεχε...να μαθεις ΤΙ ΚΑΝΕΙ το καθε skill και πως να τα ψιλοσυνδυασεις...οχι να γινεις και προ με αυτον.

Για μενα ισως εχει περισσοτερη σημασια να μαθεις τον ρολο.

Τι πρεπει να κανεις σαν jungler, σαν mid laner κλπ... να ακολουθεις καποιο πρωτοκολλο...γιατι τον champ σου αργα ή γρηγορα θα τον μαθεις..εκτος και αν εχεις μαθησιακες δυσκολιες ξερωγω ή καποιο προβλημα :)

 

π.χ. παιζω αρκετα καλα vi ...παρολα αυτα θεωρω οτι σαν jungler δεν κανω παντα τις προβλεπομενες κινησεις...τις πιο βελτιστες κλπ...οποτε παιζει να χανω gold/farm ή και καποιο kill...

Να δωσω παραδειγμα απειριας ενος αντιπαλου jungler που ειχα συναντησει....(επαιζα vi εγω)

Πηγαινα για το αντιπαλο red buff..και μου κοψε να ριξω ενα ward πριν βουτηξω...και τσουπ βλεπω τον αντιπαλο jungler με ελαχιστη ζωη να παλευει με το τερας...μπαμ ευκολο kill...

Αν δεν εριχνα το ward μπορει να ειχε φυγει αυτος (μεχρι να παω γυρω γυρω κλπ) και να εχανα το kill.Απο την μερια του αυτος δεν ειχε εξασφαλισει το μερος με καποιο ward και στην τελικη ουτε καν εφυγε οταν ειδε να σκαει το δικο μου ward.....

 

Ετσι οπως ο jungler πρεπει να κανει καποιες προβλεπομενες κινησεις....για να εξασφαλιζει το παιξιμο του προφανως ετσι πρεπει να κανουν και οι υπολοιποι ρολοι...

 

οσο για τα υπολοιπα που λες για τα αντικειμενα συμφωνω....και θεωρω οτι δεν υπαρχει πανακεια σε αυτο το θεμα..πιστευω οτι περα απο καποια στανταρ που θελει ο καθε champ στην αρχη..τα υπολοιπα πρεπει να ειναι custom αναλογως τις συνθηκες και τους αντιπαλους...κοινη λογικη.

 

καποιος για duo στον eune? 

ειμαι bronze4 Και αμα πάρω το promo με πετάει bronze2, προσπαθώ φτάνωντας 2 φορές promo και μαμιέται το συμπάν, 3 afk την πρώτη φορά,2 τρόλλ την επόμενη,δεν υπάρχει απλά!

τώρα παίζω με 4 έλληνες....

 

μην το ψαχνεις.. εσυ φταις. μην τολμησεις και κατηγορησεις τους afk... και τους τρολλερς...θα πεσει φωτια να σε καψει !!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβλημα αμφοτερων πλευρων ειναι οτι το rank στο soloq του το θεωρειτε ολοι σαν επιμηκυνση του πεους. Ετσι προσβαλλεται ο bronzas αν του πεις οτι ειναι για μεχρι bronze, ο diamondas-plat-goldas απτην αλλην πιο πολυ τον ειρωνευεται παρα τον συμβουλευει και γενικως  κανεις δεν παραδεχεται στα ισα οτι ολη η συζητηση γινεται γυρω απο αυτην την ηλιθια λογικη για να "δειχτει" οποιος μπορει περισσοτερο .

 

Κατα τ'αλλα, θα προτιμησω να απευθυνθω στον μπηχτη, λεγοντας του οτι αν εισαι ενα σκαλι πανω απο αυτους που σου σπανε τα νευρα , τοτε θα ειχες φτασει να παιζεις τα ποιοτικοτερα παιχνιδια που επιζητας. Για να εισαι τοσο καιρο κολημενος εκει ομως, σημαινει οτι εκει ανηκεις, οτι εισαι μερος ολου αυτου του σκηνικου. Οσο νωριτερα το καταλαβεις, τοσο νωριτερα θα βγεις απτα σκ@τ@ του bronze (δεν ειναι δα και κατι το δυσκολο αν ξερεις τα βασικα του game).

 

Δεν ειναι θεμα του να δειχτει καποιος η οχι

 

Λεμε καποια πραγματα , σημερα postαρα ενα guide

Ε απο αυτους που παραπονιουνται περι bronze αμφιβαλλω αν το κοιταξε κανεις

 

Οταν δεν προσπαθεις να γινεις καλυτερος , δεν θα γινεις μαγικα

Καλη η εμπειρια αλλα οταν εχεις αξιωσεις για να ανεβεις πρεπει να κανεις κ κατι μονος σου

 

Δεν ηρθε να πει κανεις , ρε παιδια μπορει καποιος να με κανει spectate να δει τι λαθη κανω η αν εχει καποια συμβουλη να δωσει?

Οχι , απλα θα λεει το δικο του κ θα κανει QQ σε ενα forum επειδη νομιζει οτι αυτα που του λεμε του τα λεμε για να περναει η ωρα

 

Κοιταω τωρα το lolking του ΑλεξηGK ( οχι οτι μπορεις να καταλαβεις πολλα απο αυτο αλλα λεμε τωρα )

 

Βλεπω τελευταιο παιχνιδι Renekton με Barrier κ Frozen Mallet . Ε καπου εκει καταλαβαινεις οτι ο αλλος δεν εχει ψαξει για να δει πως θα παιξει Renekton 

 

Το παιχνιδι δεν ειναι δυσκολο , απλα μερικοι το κανουν δυσκολο

Επιμενω , διαβαστε το guide που ποσταρα σημερα κ πειτε μου οσοι παραπονιεστε οτι κανετε εστω τα μισα απο αυτα που λεει ( τα οποια ειναι απλα τα απολυτως βασικα , δεν λεει κατι πολυπλοκο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@beastakos

 

το χω πει και παλιοτερα αλλα θα το ξαναπω...δεν ειμαι προ..δεν ειμαι καλος..ειμαι θεωρω μετριος με καλες και κακες στιγμες..

 

αλλα αν κατσω και μετρησω τα παιχνιδια στα οποια 

 

1.καποιος μαλακιστηκε στο pick

2.καποιος επαιξε τραγικα ασχημα (βλεπε nasus με λιγα stacks ή να φαρμαρει μεχρι τελους , jungler χωρις jungle item , skillshots στον γαμο του καραγκιοζη κλπ)

3.καποιος να βγαινει αφκ ή να τρωει αποσυνδεσεις

4.να τρολλαρει ή να feed-αρει επιτηδες

κλπ κλπ

 

τοτε αυτα αποτελουν το 70-80% των παιχνιδιων που χανω... προφανως οπως ειπα εχω και ασχημα παιχνιδια που δεν παιζω καλα εγω..αλλα θεωρω οτι ειναι τα λιγοτερα αυτων που χανω.

 

οπως ειπα δεν ειμαι προ για να κουβαλησω μονος μου ουτε καν καλος..οποτε αν δεν λειτουργησει η ομαδα...κατα πασα πιθανοτητα θα χαθει το παιχνιδι (αν και εχω παρει κατι ακυρα παιχνιδια απο το πουθενα αλλα ειναι μειοψηφια αυτα).

 

Δεν θεωρω το παιχνιδι ουτε το tier/division που βρισκομαι καμμια προεκταση κανενος πεους μου..παιζω το παιχνιδι για να βλεπω και να παιζω ωραια παιχνιδια και προφανως να βελτιωθω...εξ'ου και παιζω ranked που απαιτουν μια σοβαροτητα..στα νορμαλ ειναι ακομα χειροτερα...

 

δεν με χαλαει να χανω και να ειμαι μια ζωη στο bronze5 αρκει να βελτιωνομαι και να παιζω ωραια παιχνιδια και να μην μου τα γαμανε τα σκατοπαιδα που ξυπνησαν στραβα.

 

@nrkmaiden

 

εγραψα παραπανω γιατι δεν ασχολουμαι με τα replays.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μεχρι και στα σκατοgames που παιζω, αν 2-3 το νοιωθουν, το παιχνιδι τελειωνει στο 22-25.

Ο λογος που τα παιχνιδια τραβανε πολυ ωρα σε αυτα τα ελο, ειναι γιατι τα ατομα ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΟΥΝ OBJECTIVES & PRIORITIES.

Ο καθενας κανει ο,τι του κατεβει..




Μια συμβουλη σε ολους τους Bronze, LowSilver:
Εγω ξεκινησα περυσι το Μαρτη απο Bronze 5. Τελη S2 ειχα καπου 750 ελο, αρα με το ρεσετ καπου 900.
Ναι συμφωνω πως εκει υπαρχει ο οχετος, οι ηλιθιοι, ολα τα κακα του κοσμου..
Τι με εβγαλε απο κει μεσα? 1 Champion που πρωτα το επαιξα 150-200 φορες στα normals και το παρακολουθησα κανα μηνα σε ολα τα stream και spectate. 1 και μονο.

Απο κει δεν θα βγεις ουτε με support, ουτε με jungler. Mαθε 1-2 Champions ΚΑΛΑ! ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ! Ειμασταν πριν σε ενα game, ειχα απεναντι στο pick screen: Leona, Shen, Draven, Malzahar & Elise. Και διαλεξα Katarina. Μονο και μονο η σιγουρια, η εμπειρια, τα mechanics, ε τελειωσα το game 13/4/14. Γιατι? Γιατι την ελιωσα. Γιατι ξερω τι να κανω, ποτε να το κανω και πως να το κανω.
Αν ειχα οποιοδηποτε αλλο Champ θα εχανα. 

Μαθετε 1-2 Champions, δεν ειναι δυσκολο. 2-3 μηνες δουλεια ειναι. Και το Gold το φτανεις για πλακα.


 

Αν δεν κανεις εσυ carry τον εαυτο σου, αλλα ΧΟΝΤΡΟ carry.. Οχι 5-4-3 και 2-1-4.. 2ψηφια κιλλ.. Τοτε δεν πας πουθενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mphxths

Όταν θα καταλάβεις ότι δεν γίνεται στο 70-80% των games σου να φταίνε αποκλειστικά οι άλλοι, τότε μπορεί και να αρχίσεις να ανεβαίνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@attalos1

 

ειλικρινα τον κοιταξα και τον διαβασα 2 φορες..αλλα δεν μου πε κατι που δεν λεει η απλη κοινη λογικη.

 

προφανως και ετσι πρεπει να παιζουμε..και δεν θα σου πω οτι κανω τα μισα...κανω το 1/4 ... και αυτο οχι γιατι δεν ξερω οτι πρεπει να γινουν αυτα..αλλα επειδη τα πραγματα δεν ερχονται παντα δεξια

 

δηλ. απεναντι δεν εχεις bot..εχεις αντιπαλους που μπορει και αυτοι να παιζουν καλα...μπορει οι δικοι σου να χουν feed-αρει και δεν μενει χρονος να κανεις τα τυπικα...αλλα πρεπει να αρχισεις να μαζευεις τα ασυμμαζευτα..

 

σκεφτεσαι να παρεις τα Χ αντικειμενα..αλλα να που ο αλλος feed-αρε τον ταδε...οποτε πρεπει να τροποποιησεις τα αντικειμενα σου...και ο χρυσος δεν ρεει παντα αφθονα...

 

μην αναλογιστουμε ποσες φορες παιζει boosting ή smurfing...τις προαλλες ειχα αντιπαλο ρενε πρωην γκολντ... πως κατεληξε bronze ενας θεος ξερει..τον δικο μας στο τοπ ομως τον ειχε ξεσκισει..παλι καλα που δεν τραβηξε η ομαδα του και το πηραμε...

 

ωραιος ο οδηγος..αλλα πρεπει να λειτουργει ΟΛΗ η ομαδα ετσι για να πεις οτι σε παιρνει να παιξεις by the book που λενε και στο αμερικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προσεβαλλες επειδη δεν ξερεις πως παιζω και εκφερεις γνωμη..οκ δεν ηξερα για το stun της annie..ε και ? ο,τι εχω γραψει κατα καιρους ειναι τοσο για το πεος εε? 

 

παρτο αλλιως γιατι βρηκες.

 

@kuzko21

 

θα διαφωνησω ελαχιστα ως προς το πρωτο μερος..τι εννοω

 

Αν παιξεις 5-10-15 champions για αρκετα παιχνιδια , θεωρω...οτι εναν καινουργιο champ μπορεις ευκολα να τον μαθεις με 2-3 παιχνιδια στο custom..προσεχε...να μαθεις ΤΙ ΚΑΝΕΙ το καθε skill και πως να τα ψιλοσυνδυασεις...οχι να γινεις και προ με αυτον.

Για μενα ισως εχει περισσοτερη σημασια να μαθεις τον ρολο.

Τι πρεπει να κανεις σαν jungler, σαν mid laner κλπ... να ακολουθεις καποιο πρωτοκολλο...γιατι τον champ σου αργα ή γρηγορα θα τον μαθεις..εκτος και αν εχεις μαθησιακες δυσκολιες ξερωγω ή καποιο προβλημα :)

 

π.χ. παιζω αρκετα καλα vi ...παρολα αυτα θεωρω οτι σαν jungler δεν κανω παντα τις προβλεπομενες κινησεις...τις πιο βελτιστες κλπ...οποτε παιζει να χανω gold/farm ή και καποιο kill...

Να δωσω παραδειγμα απειριας ενος αντιπαλου jungler που ειχα συναντησει....(επαιζα vi εγω)

Πηγαινα για το αντιπαλο red buff..και μου κοψε να ριξω ενα ward πριν βουτηξω...και τσουπ βλεπω τον αντιπαλο jungler με ελαχιστη ζωη να παλευει με το τερας...μπαμ ευκολο kill...

Αν δεν εριχνα το ward μπορει να ειχε φυγει αυτος (μεχρι να παω γυρω γυρω κλπ) και να εχανα το kill.Απο την μερια του αυτος δεν ειχε εξασφαλισει το μερος με καποιο ward και στην τελικη ουτε καν εφυγε οταν ειδε να σκαει το δικο μου ward.....

 

Ετσι οπως ο jungler πρεπει να κανει καποιες προβλεπομενες κινησεις....για να εξασφαλιζει το παιξιμο του προφανως ετσι πρεπει να κανουν και οι υπολοιποι ρολοι...

 

οσο για τα υπολοιπα που λες για τα αντικειμενα συμφωνω....και θεωρω οτι δεν υπαρχει πανακεια σε αυτο το θεμα..πιστευω οτι περα απο καποια στανταρ που θελει ο καθε champ στην αρχη..τα υπολοιπα πρεπει να ειναι custom αναλογως τις συνθηκες και τους αντιπαλους...κοινη λογικη.

 

 

μην το ψαχνεις.. εσυ φταις. μην τολμησεις και κατηγορησεις τους afk... και τους τρολλερς...θα πεσει φωτια να σε καψει !!!! :)

δεν φταίνε μόνο οι τρόλλερς προφανώς,φταίω και εγώ που δεν καταφέρνω να τελειώσω ποιο γρήγορα τα games πριν φάνε οι αντίπαλοι..

τέλειωσε το game με τους έλληνες που έπαιζα,βλέπεις ο garen μας να λέει οτι κάνει counter τον teemo και καταλήγει στο 38λεπτό με 76 φαρμ!! έχω 208 και αυτός 76!! εχω φάει 3 τουρρετ και η υπόλοιπη ομάδα τίποτα,ασυνενοησία στο φουλ βρίζοντας ο ένας τον άλλον...

αντε να βγάλεις άκρη τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενετε στο bronze/silver/gold να παιξετε καλα games

Δεν υπαρχουν καλα games στο solo queue , σε οποιοδηποτε tier

 

Αν περιμενετε απο καποιον να σας κουβαλησει τοτε κανετε τραγικο λαθος 

Ειδικα σε χαμηλα tiers

 

ΔΕΝ υπαρχουν σωστα/λαθος picks

Για να ειναι εκει , ΟΛΟΙ παιζουν ασχημα

 

@ mphxths 

 

Πρεπει να ξεχασεις την ομαδα , πραγματικα

Σταματα να βασιζεσαι στους αλλους , πες οτι ολοι ειναι bots κ οτι στο game υπαρχεις μονο εσυ

Απο εκει κ περα δες τι μπορεις να κανεις

 

Μπορει να σου ακουγεται χαζο αλλα ετσι ειναι , τουλαχιστον μεχρι το Gold

Ειναι αλλο παιχνιδι εντελως

 

Κανεις δεν θα παιξει καλα στο bot η οποιοδηποτε lane , ειναι απλα το ποιος θα κανει τα λιγοτερα λαθη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@beastakos

 

το χω πει και παλιοτερα αλλα θα το ξαναπω...δεν ειμαι προ..δεν ειμαι καλος..ειμαι θεωρω μετριος με καλες και κακες στιγμες..

 

αλλα αν κατσω και μετρησω τα παιχνιδια στα οποια 

 

1.καποιος μαλακιστηκε στο pick

2.καποιος επαιξε τραγικα ασχημα (βλεπε nasus με λιγα stacks ή να φαρμαρει μεχρι τελους , jungler χωρις jungle item , skillshots στον γαμο του καραγκιοζη κλπ)

3.καποιος να βγαινει αφκ ή να τρωει αποσυνδεσεις

4.να τρολλαρει ή να feed-αρει επιτηδες

κλπ κλπ

 

τοτε αυτα αποτελουν το 70-80% των παιχνιδιων που χανω...

 

Επίσης, αποτελούν και το 80% των παιχνιδιών που νικάς, επειδή κάτι από όλα αυτά έτυχε στην απέναντι ομάδα.

 

Εκτός εάν στις νίκες σου τα ποσοστά είναι ανάποδα και κουβαλάς στο 80% αυτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενετε στο bronze/silver/gold να παιξετε καλα games

Δεν υπαρχουν καλα games στο solo queue , σε οποιοδηποτε tier

 

Αν περιμενετε απο καποιον να σας κουβαλησει τοτε κανετε τραγικο λαθος 

Ειδικα σε χαμηλα tiers

 

ΔΕΝ υπαρχουν σωστα/λαθος picks

Για να ειναι εκει , ΟΛΟΙ παιζουν ασχημα

 

@ mphxths 

 

Πρεπει να ξεχασεις την ομαδα , πραγματικα

Σταματα να βασιζεσαι στους αλλους , πες οτι ολοι ειναι bots κ οτι στο game υπαρχεις μονο εσυ

Απο εκει κ περα δες τι μπορεις να κανεις

 

Μπορει να σου ακουγεται χαζο αλλα ετσι ειναι , τουλαχιστον μεχρι το Gold

Ειναι αλλο παιχνιδι εντελως

 

Κανεις δεν θα παιξει καλα στο bot η οποιοδηποτε lane , ειναι απλα το ποιος θα κανει τα λιγοτερα λαθη

και πως θα αναίβω ρε bro? πραγματικά ρωτάω!

εντάξει δεν λέω για objectives γιατί στο bronze δεν ξέρουν τι είναι,αλλά πάντα κουβαλάω εγώ παίζοντας ADC ή top,farmαρω όσο ποιο σωστά μπορώ,κινούμαι-βοηθάω στα άλλα lane αλλά βλέπεις μια απάθεια απο τους δικούς μου και 0 communication,τι άλλο  να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μεχρι και στα σκατοgames που παιζω, αν 2-3 το νοιωθουν, το παιχνιδι τελειωνει στο 22-25.

 

Ο λογος που τα παιχνιδια τραβανε πολυ ωρα σε αυτα τα ελο, ειναι γιατι τα ατομα ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΟΥΝ OBJECTIVES & PRIORITIES.

 

Ο καθενας κανει ο,τι του κατεβει..

 

 

 

 

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ.. εχω χασει παιχνιδια γιατι ενω ειχαμε κανει ace...οι δικοι μου καθονταν και καθαριζαν τα μινιονς καθως push-αραμε..ενω τους ελεγα να τα αφησουν και θα τανκαρω εγω τα turrets (επαιζα λεονα)

και εχω παρει παιχνιδι..γιατι ενω χαναμε...ενα ace..ενα ΣΩΣΤΟ push και τελειωνει το παιχνιδι με συνοπτικες.

 

ετσι και παει 50++ λεπτο... φορανε ολοι guardian angel και zhonyas και ο last man standing απλα τελειωνει το παιχνιδι.

 

ολα τα αλλα ειναι φιλοσοφιες κατ'εμε.

 

αλλα στο υπολοιπο που λες ναι μεν εχεις δικιο αλλα δυστυχως αν δεν εισαι 1ο-2ο-3ο pick δεν μπορει να παρεις ο,τι champ γουσταρεις για να παιξεις το παιχνιδι οπως το περιγραφεις... στο bronze γινεται τρελη μαχη ποιος θα παρει τι ...και πολλες φορες καταληγουμε σε troll picks

 

 

@paoki

 

βαζεις λεξεις στα "χερια" μου που δεν ειπα.. δεν ειπα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...ειπα οτι στο 70-80% των παιχνιδιων μου οι αλλοι ΚΡΙΝΑΝΕ την εκβαση με διαφορους τροπους (troll pick , feeding , unskilled , afk , d/c ) ασχετως πως παιξαμε εμεις...

 

οπως ειπα σε τετοια επιπεδα ενας μονο δεν κουβαλαει..δεν ειναι τοσο καλο το επιπεδο των παιχτων...λιγο να μαλακιστει ενας..και λιγο να ναι καλοι οι απεναντι...κριθηκε το παιχνιδι.

 

μαλλον εχεις καιρο να παιξεις στο bronze και δεν σε παρεξηγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως θα αναίβω ρε bro? πραγματικά ρωτάω!

εντάξει δεν λέω για objectives γιατί στο bronze δεν ξέρουν τι είναι,αλλά πάντα κουβαλάω εγώ παίζοντας ADC ή top,farmαρω όσο ποιο σωστά μπορώ,κινούμαι-βοηθάω στα άλλα lane αλλά βλέπεις μια απάθεια απο τους δικούς μου και 0 communication,τι άλλο  να κάνω?

 

Μου επιτρεπεις να αμφιβαλλω οτι κανεις οσα λες?

 

Δεν ξερω τι παιζεις , πως παιζεις αλλα αν εκανες οσα λες θα ησουν Platinum , τουλαχιστον

 

Aπλο ειναι το game ρε παιδια , παιξτε champs που κανουν ευκολα snowball η τουλαχιστον κατι που ξερετε καλά

Παρτε το lane κ χρησιμοποιηστε το πλεονεκτημα που εχετε παρει με objectives

 

Οταν εχετε 7-8k gold παραπανω απο την αλλη ομαδα ειναι δυσκολο να παει στραβα ενα teamfight

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επιτρεπεις να αμφιβαλλω οτι κανεις οσα λες?

 

Δεν ξερω τι παιζεις , πως παιζεις αλλα αν εκανες οσα λες θα ησουν Platinum , τουλαχιστον

 

Aπλο ειναι το game ρε παιδια , παιξτε champs που κανουν ευκολα snowball η τουλαχιστον κατι που ξερετε καλά

Παρτε το lane κ χρησιμοποιηστε το πλεονεκτημα που εχετε παρει με objectives

 

Οταν εχετε 7-8k gold παραπανω απο την αλλη ομαδα ειναι δυσκολο να παει στραβα ενα teamfight

τι να σου πω δεν ξέρω,αναιβάζω αμα είναι μετά και lolrecording να δείτε τα λάθη μου γιατί δεν τη παλεύω άλλο, θέλω να παίξω μερικα καλά games και δεν ευχαριστιέμαι παιχνίδι,είναι πολύ σπαστικό να προσπαθείς μόνος με κανα ακόμα και να σε γράφει το υπόλοιπο team..

το κορυφαίο btw το μεσημέρι,ενώ νικάγαμε και πηγαίναμε καλά,leaveάρει το mid μας και αποφασίζει το team να κάνει surrender παρόλο που νικάγαμε!!!!! 3-1 τα votes ffs δηλαδή :P

τεσπά πάω να προσπαθήσω ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...