Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με αυτα τα κωλο trolls ρε παιδια τι θα γινει στον east server?ημουνα silver ΙΙ και τωρα εχω πεσει silver ΙΙΙ.μακαρι να μπει καποια συνδρομη σε αυτο το lol γιατι δεν παλευεται αλλιως.αμα υπαρχει καποιος πολυ καλος παικτης για duo ranked ας με στειλει pm! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η καλυτερη ομάδα για ARAM (φυσικά επειδή είναι Random δεν θα σου τύχει εύκολα)

 

Maokai,Ryze,Nidalee,Vladimir και Malphite

 

Μoυ έτυχε και πραγματικά ούτε hit δεν μας έκαναν στο πρώτο turret μας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6-1 τα match σημερα.. Ανεβηκα division και ειμαι στους 67.. 

Αντε να παμε Silver να ησυχασουμε , και μετα λαου λαου.. 

Τυχεροι οσοι μπηκαν στο νεο συστημα με 1500-1600 elo...  :fear: 

 

 

Τι εννοείς να ησυχάσουμε? Και silver να πας θα παίζεις με bronze παίχτες, δεν έχει ουσιαστική διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κανει loading το παιχνιδι καποιοι γυρω γυρω απο τον χαρακτηρα εχουν διαφορετικο ''περτρετο'',εχω δει σε καποιους πιο κιτρινο και πιο μπλε,γιατι αραγε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασα το league of legends αλλα οποτε τ ανοιγω μ λεει ''η καρτα γραφικων δεν υποστηριζει τη λειτουργεια σκιασης pixel 2.0. τι σημαινει αυτο και πως μπορω ν τ διορθωσω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οταν κανει loading το παιχνιδι καποιοι γυρω γυρω απο τον χαρακτηρα εχουν διαφορετικο ''περτρετο'',εχω δει σε καποιους πιο κιτρινο και πιο μπλε,γιατι αραγε??

Oσοι Season 2 δεν παιξανε ranked δεν εχουν καθολου πλαισιο γυρω απο το champion τους..

Οσοι ηταν bronze εχουν ενα λιγο πιο παχυ γκρι.

Οσοι ηταν Silver εχουν ασημι , οι gold χρυσο , οι platinum ενα ασημι με πρασινο και οι diamond αυτο το μπλε που ειδες..

Oι αποχρωσεις ειναι με σειρα δυναμικοττητας και ανεβαιναν βασει του elo σου.. (τωρα πλεον με τα leagues ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα)

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Elo_rating_system

Φετος εβαλαν και το Challenger tier οπου ειναι ολοι οι pro...

 

In other news , ενα match history γεματο wins και παμε ζουμπιτοι στο επομενο win για 2 division πανω..

Οσοι λενε οτι οι παικτες που γκρινιαζουν για troll teams ειναι οι ιδιοι κακοι δεν ισχυει παντα..

Επεξ/σία από 3leven
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...