Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φιλε, το προβλημα σου ειναι οτι θυμασαι ΜΟΝΟ τα games που εκανες 22/0 και εχασες και οχι τα game που εκανες 0/30 και νικησες 

 

Chances are:

 

-Είναι 22/0

-Dives πέντε άτομα στο 45 μόνος

-Dies

-Omgwtfnoobteam u not follow uncarriable uninstall play tetris

-70sec death timer

-Other team wins

-REPORT X9 ALL MY TEAM USELESS

 

Πιο κλασσικός τρόπος για να κερδίσεις σε αυτό το range ΔΕΝ υπάρχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σχετικα με μια αλλαγη που ακουστηκε οτι θα κανουν στο ranked, δηλαδη θα μπορεις να διαλεγεις συγκεκριμενη θεση την οποια θες τι γινεται?Το προχωρανε καθολου ή το εχουν παρατησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρεν ποιο ειναι το acount σου?Εχω κωλησει καιρο τωρα σε πλατ 2-1 ,πραγματικα μεχρι εκει παω για πλακα,με το που φτανω εκει ,το χαος.Δεν ξερω τι να κανω,πρεπει να μαθω και αλλους παικτες,αλλα δεν υπαρχει χρονος για να μαθω κατι πολυ καλα.

The lobotomizer, με ενα ' πανω απτο i. Γενικα ισχυει, plat 5 με plat 1 εχει τεραστια διαφορα. Απτο plat 1 μεχρι το diamond 2-1 ειναι πολυ μικρες οι διαφορες στο skill level. Αν δεν πεζεις απταιστα 1 lane μην περιμενεις να ανεβεις παραπανω. Εγω πχ. που παιζω top στο team, οσες φορες εχω δοκιμασε να παω mid σε solo queue με ξεφτυλιζει ο αντιπαλος, γιατι πολυ απλα ειναι main mid ενω εγω οχι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με μια αλλαγη που ακουστηκε οτι θα κανουν στο ranked, δηλαδη θα μπορεις να διαλεγεις συγκεκριμενη θεση την οποια θες τι γινεται?Το προχωρανε καθολου ή το εχουν παρατησει?

Δεν υπηρχε ποτε κατι τετοιο

Fan made ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπηρχε ποτε κατι τετοιο

Fan made ηταν

 

A κομπλε.Απλα το ειχα πετυχει καπου και ψαρωσα γιατι δεν εχω ιντερνετ και δεν εψαξα παραπανο.Παντως εχω βρει την υγεια μου μακρια απο το game γιατι οσο να ναι επιρεαζεσαι κιολας απο την ολη κατασταση που επικρατει.Αυτο που μου εκανε μεγαλη περιεργεια ηταν πριν 3 εβδομαδες που ειχα μπει να παιξω ενα rank απο ιντερνετ  συγγενη και πηγα bot εχοντας παρει miss και ο αλλος διπλα μου ειχε nunu.Πηγαινα να βγαλω το bork γιατι οι αλλοι ειχαν tanky team και ο nunu με εβριζε για τα αντικειμενα που ειχα παρει.Νταξει εκει απλα γελασα,σαν να μην περασε μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις dmg early game αν βγαλεις botrk , οποτε χανεις και το πλεονεκτημα σου ως MF

Δεν εισαι αυτο attacker , το ολο point ειναι να κανεις melt την αντιπαλη ομαδα με το ulti

 

BT για το raw damage

Last Whisper για το ulti

 

The end

 

Το botrk σε AD Carries παει μονο σε Tristana αντε και Vayne/Varus/Cait με τα ζορια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχω κανει 0/15 ουτε 0/10 ουτε τπτ,αλλα να δωσω αιμα στο αλλο team και αλλο να παιξω χαλια και να με κουβαλησουν οι αλλοι.. Θυμαμαι τους λογους που εχουν σταματησει οι φιλοι μου,τους λογους που θελω να σπασω το pc,τους λογους που πρεπει να ξαναγινει unistall το LoL! Και αναφερω τα games που εχασα απο χαζο team και οχι games που κερδιζω free διοτι ειναι ΠΑΡΑ πολυ λιγα,αλλιως δεν θα μιλαγα καθολου.

Και καμια στιγμη δεν ειπα οτι εχω καποιο προβλημα εγω προσωπικα ανοδικη πορεια προς silver 1 εχω,για την γενικη εικονα του Lol σου λεω οπου δυο ατομα ισων δυνατοτητων δεν θα πανε εκει που ανοικουν αλλα θα ανεβει αυτος που δεν του ετυχαν τρολ games και επαιξε σωστα. Το αν μπορεις να πας απο bronze σε diamond ,ασε ειναι αλλη ιστορια αυτο μας τα ειπαν κιαλλοι και χρειαστηκαν 2-3 accounts και να μην τυχουν σε Elo Hell.. Τεσπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχω κανει 0/15 ουτε 0/10 ουτε τπτ,αλλα να δωσω αιμα στο αλλο team και αλλο να παιξω χαλια και να με κουβαλησουν οι αλλοι.. Θυμαμαι τους λογους που εχουν σταματησει οι φιλοι μου,τους λογους που θελω να σπασω το pc,τους λογους που πρεπει να ξαναγινει unistall το LoL! Και αναφερω τα games που εχασα απο χαζο team και οχι games που κερδιζω free διοτι ειναι ΠΑΡΑ πολυ λιγα,αλλιως δεν θα μιλαγα καθολου.

Και καμια στιγμη δεν ειπα οτι εχω καποιο προβλημα εγω προσωπικα ανοδικη πορεια προς silver 1 εχω,για την γενικη εικονα του Lol σου λεω οπου δυο ατομα ισων δυνατοτητων δεν θα πανε εκει που ανοικουν αλλα θα ανεβει αυτος που δεν του ετυχαν τρολ games και επαιξε σωστα. Το αν μπορεις να πας απο bronze σε diamond ,ασε ειναι αλλη ιστορια αυτο μας τα ειπαν κιαλλοι και χρειαστηκαν 2-3 accounts και να μην τυχουν σε Elo Hell.. Τεσπα..

Ελα πες μου τωρα ποσα μου δινεις να σε παω πλατ. :-D :-D :-D :-D :-D

Αληθεια,αυτα που λες τωρα τα πιστευεις?Ανεβασε ενα βιντεο σου πως lanaρεις κια θα δεις ποσα λαθοι κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχω κανει 0/15 ουτε 0/10 ουτε τπτ,αλλα να δωσω αιμα στο αλλο team και αλλο να παιξω χαλια και να με κουβαλησουν οι αλλοι.. Θυμαμαι τους λογους που εχουν σταματησει οι φιλοι μου,τους λογους που θελω να σπασω το pc,τους λογους που πρεπει να ξαναγινει unistall το LoL! Και αναφερω τα games που εχασα απο χαζο team και οχι games που κερδιζω free διοτι ειναι ΠΑΡΑ πολυ λιγα,αλλιως δεν θα μιλαγα καθολου.

Και καμια στιγμη δεν ειπα οτι εχω καποιο προβλημα εγω προσωπικα ανοδικη πορεια προς silver 1 εχω,για την γενικη εικονα του Lol σου λεω οπου δυο ατομα ισων δυνατοτητων δεν θα πανε εκει που ανοικουν αλλα θα ανεβει αυτος που δεν του ετυχαν τρολ games και επαιξε σωστα. Το αν μπορεις να πας απο bronze σε diamond ,ασε ειναι αλλη ιστορια αυτο μας τα ειπαν κιαλλοι και χρειαστηκαν 2-3 accounts και να μην τυχουν σε Elo Hell.. Τεσπα..

Αυτη τη στιγμη εχω 2 δικα μου accounts diamond 1 και diamond v. Ανεβαζω σε platinum account σε 3 μερες για πλακα, δνε πα να εισαι και wooden X.

 

Ανoδικη πορεια προς silver 1. Μαλιστα...ρε φιλε, αμα εισαι οντως καλυτερος απο κει που εισαι κανεις 20/0 zed top και κουβαλας το game. Δεν εχει μα και μου. Ολα τα αλλα ειναι στραγαλια. Sorry, οτιδηποτε μεταξυ bronze και gold 1 περιλαμβανει ΚΑΚΟΥΣ παιχτες. Ναι οκ, υπαρχει και η τυχη, αλλα πιστεψε με, οτι game εχω παιξει ειναι γεματο αθλιους. Τωρα το αν εισαι λιγο καλυτερος απο καποιον αλλον στο silver 1 δεν σε κανει καλο παιχτη. Ακομα και στο platinum που υποτιθεται οτι ειναι high μια μετριοτητα και μιση ειναι

 

Επισης, την ωρα που πεζεις ΔΕΝ βλεπεις τα λαθη σου. Αλλο πραμα το player's view και αλλο το spectator's. Εχει τυχει σε game που νομιζα οτι ημουνα ο Θεος του game μετα το τελος ενας φιλος (diamond και αυτος) να με κραζει για το πως επαιζα ετσι. Οταν πχ. εχεις μαλφαιτ και κανεις ulti σε 5 και νομιζεις οτι εχεις κανει το τελειο initiation, δεν μπορεις να καταλαβεις οτι το τιμ σου δεν βρισκεται κοντα σου, οτι δεν εχει ulties up, οτι εχουνε φαει απειρο CC απο leona, οποτε εκει αρχιζεις και κραζεις το τιμ που σε αφησε 1v5 ενω εχεις κανει εσυ τη μαλακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως σας παω ανετα Bronze V τσαμπε

Οποιος θελει μου λεει

 

Εχω κατι trolobuilds να δοκιμασω και δεν τολμαω

Εχω ενα alt account platinum V, αμα θες στο δινω να trollaris τη ζωη σου :)

 

Σωκρατη εσυ θες να βγαλεις φραγκα ή μας τονισεις για πολλοστη φορα ποσο ευκολα πας plat τα accounts?

Μαλλον να σου τονισει οτι πας εκει που αξιζεις...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jungler ειμαι και πρωτος μου στοχος ειναι να δωσω kills στους συμπαικτες μου και ειδικα στο carry.. Μα δεν ειπα οτι εγω εχω προβλημα να ανεβω,δεν μου εχουν ΤΥΧΕΙ αυτοι που χαλανε το game γιαυτο και εχω ανοδικη πορεια στα ranked games σε αντιθεση με τον φιλο μου που ειναι ΠΟΛΥ καλυτερος απο μενα και ειναι Bronze 3 και εχει κανει τα αδυνατα δυνατα για να ανεβει αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο,εχω με τα ματια μου 6 παιχνιδια του, να εχει παιξει ΤΕΛΕΙΑ το lane του με πολλα kills ,solotop μιλαω,και στα 6 games ειχε αφκερ και τα εχασε ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ! Μα ποσα παραδειγματα πρεπει να πουμε,οχι δεν εχω να σας πω games που παιξαμε χαλια και απο το αλλο team leavare καπιος,γιατι πολυ απλα αυτο εχει τυχει να συμβαινει σε εμας ΠΑΡΑ πολυ σπανια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...