Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω βαρέθηκα... Και την περίμενα πως και πως την νέα σαιζόν, γαμώ. Άλλα 3 τέτοια επεισόδεια και την αφήνω να την δώ όλη μαζί στο τέλος.

 

Υ.Γ. Εγω την είδα χωρίς υπότιτλους. Δεν είμαι και κανα τρομερός στα αγγλικά αλλα την συγκεκριμένη την καταλαβαίνεις εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξη το ξανα είδα σήμερα και μου φάνηκε αρκετά καλύτερο. Ε χθές απο ότι φαίνεται ήμουν επηρρεασμένος απο κάτι προσωπικό και γιαυτό το πήρα στραβά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στο τελος ξενερωσα οταν

 

 

επεσε η Τζεμα και δεν προλαβε να τους πε. Λεω μεσα μου "τωρα ποιος ξερει ποσο υα το τραβηξουν ακομα..."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει παρει θετικη στροφη. Ειδικα το 2ο μισο του επισοδειου, ανεβηκε αρκετα. Ισως και να προλαβαινουν να σωσουν την σεζον

 

edit ουαου, μου φαινεται εμεινα ο μονος που το βλεπει κ αυτο :P

Επεξ/σία από Kasrith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

πολυ υποτονικη η σεζον ως τωρα, αν και εχει αναπτυξει ιδιαιτερα τους χαρακτηρες και βλεπουμε τωρα στα δυσκολα την ανθρωπινη πλευρα τους, ειτε αφορα μπιζνες με συμμοριες ειτε προσωπικα ζητηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ υποτονικη η σεζον ως τωρα, αν και εχει αναπτυξει ιδιαιτερα τους χαρακτηρες και βλεπουμε τωρα στα δυσκολα την ανθρωπινη πλευρα τους, ειτε αφορα μπιζνες με συμμοριες ειτε προσωπικα ζητηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...