Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The third season premiere of Sons of Anarchy on Tuesday attracted 4.13 million viewers, making it the third most-watched episode of the drama, just behind the season 2 premiere and the season 2 finale. Sons’ season three episode was the most-watched basic cable scripted series telecast in adults 18-49 this year, and was also Sons’ most-watched telecast ever in all three key female demographics (women 25-54, women 18-49, and women 18-34).

 

Compared to its season 2 average, Tuesday’s episode was up 13% in viewers (4.134 million vs. 3.667 million) and 10% among adults 18-49 (2.814 million vs. 2.564 million).

 

 

εδω κ η πηγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειδα το επεισοδιο.

Αρκετα καλο αλλα μου εχει μεινει το ξενερωμα του season finale καθως δεν εχει και περασει πολυς καιρος απο τοτε που τελειωσα και τις 2 season...

Περιμενουμε το επομενο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το επεισοδιο.

Αρκετα καλο αλλα μου εχει μεινει το ξενερωμα του season finale καθως δεν εχει και περασει πολυς καιρος απο τοτε που τελειωσα και τις 2 season...

Περιμενουμε το επομενο :-)

 

Και γω καπως το ιδιο. Οταν ξεκινησε μου ηρθε μια νοσταλγια, μου ειχε λειψει κ μενα η παρεα. Αλλα εδειχναν το last time on... θυμομουν πως κλεισαν τον κυκλο κ ψιλοξενερωνα...

 

However, νομιζω οτι καναν καλη δουλεια στο μαζεμα των ακρων.

 

Κριμα που δεν εχουμε τον Sack, αλλα χαρηκα οταν ειδα την Gemma μαζι με τους Sons και οχι καπου να τρεχει σε καμια ερημο μονη της σε φαση PB s2.. Και εχουμε ξεκαθαρισμα main story τον Abel

 

Αυτο και το drive by που εγινε στο τελος, που υποψιαζομαι εβαλε το χερακι του ο αδερφος του μπατσου, ο υποψιφιος δημαρχος...

 

Κατι μου λεει οτι θα χουμε σπιθες μεταξυ Gemma-Tig. Εχουμε ηδη τα θεμελια για να γινει αυτο, απο περσυ και τωρα που ειναι μονοι τους στην επαρχια κατι μου λεει οτι θα χουμε συνεχεια σαυτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω καπως το ιδιο. Οταν ξεκινησε μου ηρθε μια νοσταλγια, μου ειχε λειψει κ μενα η παρεα. Αλλα εδειχναν το last time on... θυμομουν πως κλεισαν τον κυκλο κ ψιλοξενερωνα...

 

However, νομιζω οτι καναν καλη δουλεια στο μαζεμα των ακρων.

 

Κριμα που δεν εχουμε τον Sack, αλλα χαρηκα οταν ειδα την Gemma μαζι με τους Sons και οχι καπου να τρεχει σε καμια ερημο μονη της σε φαση PB s2.. Και εχουμε ξεκαθαρισμα main story τον Abel

 

Αυτο και το drive by που εγινε στο τελος, που υποψιαζομαι εβαλε το χερακι του ο αδερφος του μπατσου, ο υποψιφιος δημαρχος...

 

Κατι μου λεει οτι θα χουμε σπιθες μεταξυ Gemma-Tig. Εχουμε ηδη τα θεμελια για να γινει αυτο, απο περσυ και τωρα που ειναι μονοι τους στην επαρχια κατι μου λεει οτι θα χουμε συνεχεια σαυτο.

 

 

Δεν μπορω ακομα να χωνεψω οτι εφαγαν τον sack...Θα μπορουσαν να φανε πιο ακυρο αλλα τελος παντων...

οπως ειπες main story abel-αδελφος του αστυνομικου που νομιζω τον σκωτοσαν(τον μπατσο)???επισης δεν την βλεπω να την βγαζει καθαρη η μπατσινα,μια σεζον ακομα και πολυ της ειναι :P...

Οσο για jemma-tig πολυ καλη παρατηρηση,ο τυπας που θα ερθει στην καλιφορνια απο τσαρμινγκ πρεπει να εχει θεμα με τον τιγκ (ειπωθηκε σημερα)οποτε αλλο ενα κινητρο για τον τιγκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεε μου,ποσο θελω να αδειασουν 3 γεμιστηρες στο κεφαλι της μπατσινας.. Τετοια σπαστικη φατσα εχω καιρο να δω σε σειρα:Ρ Ανετα θα μπορουσε να ειναι η θηλυκη εκδοχη του τζοκερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σκεφτομουν κ γω καθολη τη διαρκεια του επισοδειου...

 

"πω θεε μου γτ αναπνεει ακομα αυτη, ας την καθαρισουν να τελειωνουμε με την σκ@τ0φατσα :mad:"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα πρώτα τέσσερα επεισόδια από τη πρώτη σεζόν.

Αρκετά καλή σειρά φαίνεται.

 

Αυτό που δεν μου αρέσει, είναι ότι δεν αναφέρει καθόλου μοντέλα Harley και δεν έχει και Custom μηχανές.

 

Βλέπετε ευχάριστα πάντως γι' αυτό το λόγο και από γυναίκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όταν μιλάμε για Harley Bikers και ειδικά όταν μιλάμε για Hells Angels.

Τα bomber ειδικά είναι σε κάθε συμμορία!

Οι μηχανές είναι πολύ κοινές στη σειρά. Ούτε Hardtail μηχανάκια, ούτε να αναφέρει μερικά γνωστά κλασσικά μοτέρ (Panhead, shovelhead).

 

Βασικά η σειρά στειρίζεται και είναι εμπνευσμένη από τη πραγματική κόντρα Hells Angels Vs Bandidos.

 

Ακόμα και στη ταινία "Χαρλεάδες", έκανε αναφορά σε μηχανή και συγκεκριμένα στο Panhead.

 

Ωραία είναι η σειρά, αλλά μηχανάκια δεν δείχνει, αυτό θέλω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλή η αρχή της 3ης season.

 

 

Η υποϊστορία της Gemma για την ώρα με αφήνει αδιάφορο, και το θεωρώ γενικά κρίμα που το σενάριο την έστειλε για πουρνάρια, και μάλιστα στο επεισόδιο αυτό κάνει και διάφορα κουφά.

 

Τα υπόλοιπα, όπως τα είπε και ο Kasrith. Μαζέψαν σχετικά αξιοπρεπώς τις άκρες και με κάποιες ωραίες σκηνές κατάφεραν σχεδόν να με κάνουν να ξεχάσω το χάλι των τελευταίων λεπτών του season 2 finale. Σχεδόν. Γιατί ξεκαθαρίζει σαν βασικό θέμα/drive της season την απαγωγή του Abel, ενώ έχει γίνει γαργάρα η εσωτερική σύγκρουση στο κλαμπ που υποτίθεται ότι θα έφερνε αλλαγές.

 

Πάντως το επεισόδιο για μένα το έσωσε το φινάλε του. Μέχρι τότε είχαμε κυρίως μέτρια ή άτονα πράγματα. (sorry ακόμα δεν μπορώ να "μπω" στο δράμα του Jax για κάποιο λόγο). Αλλά το φινάλε ήταν γενναίο για αρχή της season.

 

Για τον Sack. Δεν ξέρω αν το έχουμε αναφέρει, αλλά ο ηθοποιός ήθελε διακαώς να αποχωρήσει από τη σειρά (γιατί δεν του άρεσε ο ρόλος του -όπως φημολογείται να έχει πει στον δημιουργό της σειράς), και γι' αυτό έφυγε έτσι άρον άρον.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποϊστορία της Gemma για την ώρα με αφήνει αδιάφορο, και το θεωρώ γενικά κρίμα που το σενάριο την έστειλε για πουρνάρια, και μάλιστα στο επεισόδιο αυτό κάνει και διάφορα κουφά.

 

ναι ρε.. τι κουφαμάρες κάνει? Με ξενέρωσε λίγο.. Οσο για Τίγκ με Τζέμα.. δε νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κι εγώ ψιλοβαρέθηκα στο πρώτο επεισόδιο. Αλλα εγώ βέβαια έχω και κανα εξάμηνο που έχω μείνει μακριά απο τους sons (κάτι που με είχε ξενερώσει απίστευτα, μα μόνο 13 επεισόδια την χρονιά;;;) ...

 

Μου άρεσε στην 2η σαιζόν που δέρνανε φασίστες

:devil:

γαμώτο και το κυνηγητό ενός Ιρλανδού δεν με φτιάχνει καθόλου

:-(

.

 

Δεν έχω βάλει spoil γιατι φαντάζομαι πως μόνο για την 3η σαιζόν έχει νόημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...