Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

νομίζω είναι η πρώτη ένδειξη ότι οι διαρρήξεις γίνονται από τους 3 καινούριους/άσχετους και το γιατί μένει να το ανακαλύψουμε στο μέλλον

 

 

το σημερινό ήταν πράγματι πολύ καλό.... ούτε που το περίμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε σχετικά real-life νέα, ο Johnny Lewis (Half-Sack μέχρι τη 2η season του SoA) αυτοκτόνησε την περασμένη εβδομάδα (28 χρονών), ενώ φέρεται και ως ύποπτος για τη δολοφονία μιας ηλικιωμένης γυναίκας την ίδια μέρα.

 

Σε σχετικά με τη σειρά, μετά το 5x03 και χωρίς να έχω αλλάξει άποψη για την κατάντια της σειράς, έχω μόνο βαρυ βρισίδι για τους σεναριογράφους. Σίγουρα έχω βγει εντελώς από το κλίμα της σειράς γιατί αυτό που έγινε ήταν τόσο ασυνεπές και τόσο τεράστιο μεσαίο δάκτυλο προς τους fans της σειράς που είναι απορίας άξιο για μένα το ότι βλέπω τόσα θετικά σχόλια :/ Καθένας με την άποψή του θα μου πείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγώ την βλέπω καιρό και πιστεύω είναι από της καλύτερες, αγαπάς και γίνεσαι ένα με κάθε χαρακτήρα . Από αυτές που της βλέπεις πολύ ευχάριστα

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

 

εγώ την βλέπω καιρό και πιστεύω είναι από της καλύτερες, αγαπάς και γίνεσαι ένα με κάθε χαρακτήρα . Από αυτές που της βλέπεις πολύ ευχάριστα

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ξέρουμε πόσες σεζον θα κρατήσει? εγω την άρχισα σήμερα περίμενα να βγουν 2-3 σεζον σε bluray για να την αρχισω πολυ καλη δειχνει και με συμπαθητικεσ ερμηνειες απο Charlie Hunnam , Ron Perlman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι είχε ακουστεί για 7 σεζόν αλλά τίποτα επίσημα. Σίγουρα θα έχουμε και 6η πάντως, ενώ χτες ολοκληρώθηκε και η 5η χρονιά. Του χρόνου πάλι... Υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...