Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε παρατηρήσει πόσο εκνευριστικό είναι το να τρως σκατά μια ολόκληρη σεζόν και το τελευταίο επεισόδιο να κλείνει ωραία; :rolleyes: Τραβηγμένο ελαφρώς, αλλά συγκινητικό και back on track στο κεντρικό σενάριο για την επόμενη. Δεν παίρνω πίσω τίποτα! Ολόκληρη σεζόν παίρναμε χάπια! Αλλά έκλεισε όμορφα το άτιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πρέπει να έχει και μεγαλύτερη διάρκεια, ε;

Μάλλον δεν παίζει να το δω σήμερα, αλλά άκουσα πολύ καλές γνώμες. Για στροφή 180 μοίρες και το καλύτερο season finale και άλλα τέτοια ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό. Και συγκριτικά με το περσινό φινάλε και το τότε cliffhanger, αυτό ήταν σαφώς πολύ καλύτερο.

Η season δεν σώθηκε. Είναι εύκολα η πιο αδύνατη από τις τρεις (με καλύτερη τη 2η), αλλά το φινάλε απέτρεψε δραστικές αποφάσεις για το αν θα παρακολουθήσω τη σειρά στην 4η season (υποθέτω ότι ανανεώθηκε, σωστά; )

 

 

Μάλλον θα κάνουν και ένα reset του χρόνου. Έχουμε νεκρούς Stahl και Jimie O, και τον Unser να αποχωρεί (από ό,τι κατάλαβα).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μάλλον θα κάνουν και ένα reset του χρόνου. Έχουμε νεκρούς Stahl και Jimie O, και τον Unser να αποχωρεί (από ό,τι κατάλαβα).

 

 

 

Μετά την φετινή σεζόν χρειαζόταν

 

ενα reset. Αλλά ίσως μην χαθεί τελείως ο Unser.. Άφησαν ανοιχτό το θέμα δημάρχου, και ο Unser μπορεί να ξεσκεπάσει τα βρωμικά του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδία σήμερα ξεκίνησε η 5η σεζόν.Εγώ έπιασα τις υπόλοιπες 4 και τις είδα το καλοκαίρι...Υπάρχει κανένας που να συνεχίζει νατο βλέπει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είχαμε και ένα θέμα ξεχωριστό για την 4η Season. Γενικά η 4η season ήταν πολύ πιο δυνατή από την τρίτη αλλά είχε αντιστρόφως ανάλογα πολύ κακό φινάλε (για μένα).

Προσωπικά, υπάρχει μια πιθανότητα να συνεχίσω με την 5η, αλλά όχι άμεσα.

 

Εκκρεμούν season 3 του Justified, Generation Kill, και The Pacific και ίσως Sopranos, πριν πιάσω ξανά το SoA. Εκτός και αν πάρει το αυτί μου ότι έκαναν αυτό που έπρεπε να κάνουν στην 4η ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δει ακόμα...Το βράδυ θα γίνει η προβολή.Απλά το ότι εγώ την ξεκίνησα την σειρά την καλοκαιρί και ουσιαστικά δεν με ξένισε πολύ η (όντως κακή)3η σεζόν απλά και μόνο επειδή τα συνέχιζα παρακάτω.

 

Για αυτο έκανα και bump...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κίνδυνος να εκραγούν καρδιές στο 3ο επεισόδιο. Κεντάνε τα παιδιά. Οι χριστοπαναγίες για την σεζόν με τους Ιρλανδούς έπιασαν τόπο.

 

 

Πολύ έντονη η ατμόσφαιρα αδιεξόδου, λες δε μπορεί, δε μπορεί, κάτι θα κάνει και τίποτα. Μου άρεσε πολύ η ατάκα "έκανες την λάθος επιλογή", γιατί όντως ήταν σωστή.

 

Επίσης νιώθεις στο αέρα τον Jax να γίνεται

http://www.youtube.c...syHMSC7A8#t=66s

 

Προβλέπεται μακελιό και μετά κυβερνάμε τις στάχτες κτλ...

 

 

 

@Cygnus Δεν μπορώ να καταλάβω που το πάει

το ένα ήταν πιστοποιητικό γάμου, το άλλο δεν ξεχώρισα τι έλεγε παρά μόνο το όνομα Teller. Διάβασα στο imdb κάτι για leverage στην Gemma. Με την λογική ότι είναι πιστοποιητικό του γάμου της Gemma με τον Clay και είχαν παντρευτεί πριν σκοτωθεί ο μπαμπάς Teller. Αλλά δεν ξέρω, δεν ασχολήθηκα να ψάξω παραπάνω.

 

Επεξ/σία από ScarletK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...